شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیونی مشاغل آزاد از مرداد ۱۴۰۱
شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیونی مشاغل آزاد از مرداد ۱۴۰۱
شرایط دریافت وام 200 میلیونی مشاغل آزاد از مرداد 1401 اعلام شد.

به گزارش سرویس بانک نودادبرتر، برای اطلاع از شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیونی مشاغل آزاد از مرداد ۱۴۰۱ با نودادبرتر همراه باشید.

شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیونی مشاغل آزاد از مرداد ۱۴۰۱

Special facilities for owners of Saman Bank card readers

شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیونی مشاغل آزاد از مرداد ۱۴۰۱

مشاغلی که دستگاه کارتخوان بانک سامان را دارند و مایل به دریافت وام هستند، می‌توانند از طرح «تسهیلات ویژه دارندگان دستگاه کارتخوان بانک سامان» استفاده کرده و وام ۲۰۰ میلیون تومانی دریافت کنند.

افرادی که کارتخوان بانک سامان را دارند می‌توانند بعد از شش ماه تا ۵۰ درصد میانگین حساب خود و حداکثر ۲۰۰ میلیون وام بگیرند. افراد باید در یکی از شعب بانک سامان سپرده قرض الحسنه داشته باشند. داشتن ۲ضامن رسمی و ارائه یک فقره چک برای دریافت این تسهیلات ضروری است. سود این وام ۲۱ درصد است و حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط آن به ۳۶ ماه می‌رسد. افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند نباید بدهی معوق یا چک برگشتی داشته باشند.

با توجه به مبلغ وام، سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۷ میلیون و ۵۳۵ هزار و ۱۳ تومان است. کل سود این تسهیلات ۷۱ میلیون و ۲۶۰ هزار و ۴۸۵ تومان و مجموع رقم وام و سود آن ۲۷۷ میلیون و ۳۱۵ هزار و ۴۸۵ تومان خواهد بود.


مطالب مرتبط:


معرفی بانک سامان

شهریورماه سال ۱۳۸۱ کار بانک سامان به عنوان یک مجموعه خصوصی رسما شروع شد. این بانک قصد دارد با گسترش خدمات خود و استفاده از متد روز، خود را به انتخاب اول مشتریان تبدیل کند. ضمن اینکه برای نیروهای نخبه نیز انتخاب اول استخدام شود و در عرصه بانکداری بین المللی پیشگام باشد. در حال حاضر بلوبانک این مجموعه با ارائه خدمات متنوع بانکداری الکترونیکی براساس آخرین روش‌های منطبق با استاندارد روز جهان، توانسته بین مردم جایگاه خود را پیدا کند.

بانک سامان به منظور ارائه خدمات مناسب بانکی تقدیرنامه اشتهار به کیفیت یک ستاره، گواهینامه ایزو از سوی رسیدگی به شکایات مشتریان و … را به دست آورده است.

انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]