جزئیات کامل از مراسم خاکسپاری عادل آذر در دهلران
جزئیات کامل از مراسم خاکسپاری عادل آذر در دهلران
‍ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و معاون سیاسی استاندار و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نیز از دیگر سخنرانان آئین تدفین دکتر آذر در دهلران بودند.

به گزارش سرویس استان ها نودادبرتر، به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه دهلران، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام هم با تسلیت درگذشت عادل آذر گفت: امروز مردم قدردان ایلام و سایر استان ها این دانشمند و رزمنده دفاع مقدس را با شعار یاحسین (ع) بدرقه کردند.

حجت الاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار افزود: دکتر آذر به همرزمان شهیدش پیوست و خدمات ارزشمند وی به جامعه فراموش نمی شود.

معاون سیاسی استاندار ایلام هم از حضور اقشار مختلف مردم تقدیر کرد.

محمدسبحان حسنی پیام تسلیت رئیس جمهور را قرائت کرد و گفت: امروز مردم بخوبی قدردانی خود را از خادمشان بجا آوردند.

نماینده حوزه جنوب در مجلس شورای اسلامی نیز یادآور شد: دکتر آذر در ۳۷ سال عمر پربرکت کاری خود منشا خدمات ارزنده ای بود و به بهترین وجه تلاش کرد و در حوزه های علمی و مدیریتی منشا خدمت بود.

بهزاد علیزاده گفت:وی در حوزه های علمی ومدیریتی منشا خدمت و مایه عزت ایلام و زاگرس بود وجوانان عزیزدکتر آذر را الگوی خود قرار دهندـ
بسطامی نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی هم پیام تسلیت رئس مجلس و نمایندگان را قرایت کرد و گفت: وی بر بلندای قله های رشد و اگاهی ومدیریتی می درخشد.

سارا فلاحی هم در این آئین گفت: باید نخبگان جامعه را تکریم کنیم و قدر دان آنها باشیم.

این نماینده مجلس گفت: امروز مردم بخوبی از تلاش های دکتر آذر قدردانی کردند و با حضور خود این مهم را به منصه ظهور رساندند.

در این آئین سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام و معاون سیاسی استاندار خوزستان ونمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی و معاون عمرانی استاندار ایلام و مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری ایلام و فرمانداران سایر شهرستانها و مدیران کل استان و سایر مسئولان از دیگر استانها حضور داشتند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۵ میانگین: ۴.۴]