دستگیری اخلالگر اقتصادی فضای مجازی در دهلران
دستگیری اخلالگر اقتصادی فضای مجازی در دهلران
فرمانده انتظامی شهرستان دهلران از دستگیری عامل اخلال اقتصادی در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش سرویس استان ها نودادبرتر، سرهنگ منوچهر مکی گفت: در پی رصد و پایش فضای مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا این شهرستان صفحه ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام مبنی بر اخلال در نظام اقتصادی (ارائه قیمت‌های غیر واقعی از منابع غیرمتعبر و تحلیل‌های گمراه کننده در خصوص قیمت ارز، طلا، سکه و…) شناسایی و موضوع به صورت ویژه در دستور کار، کارشناسان فنی پلیس فتا قرار گرفت.

جزئیات دستگیری اخلالگر اقتصادی فضای مجازی در دهلران

وی اضافه کرد: کارشناسان پلیس فتا با هماهنگی و اخذ دستورات قضایی نسبت به شناسایی گرداننده صفحه اینستاگرام با حدود ۶۰۰ هزار دنبال کننده اقدام و با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی فرد مورد نظر شناسایی و دستگیر شد.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: پس از انجام تحقیقات پلیس، متهم پس از رویارویی با ادله انکار ناپذیر به بزه ارتکابی معترف و انگیزه خود را درآمدزایی و تبلیغات عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران با اشاره به اینکه متهم جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد،تصریح کرد: شهروندان می‌توانند هرگونه خبر و یا گزارش مبنی بر فعالیت مخلان نظام اقتصادی را از طریق تماس با شماره‌های ۰۸۴۳۳۷۲۳۶۰۰ -۰۸۴۲۱۸۳۲۱۲۷ یا با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir درخواست خود را ثبت کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی