ماجرای سوتی جنجالی همسر مهدی قائدی/ تصویری که از او لو رفت + عکس
ماجرای سوتی جنجالی همسر مهدی قائدی/ تصویری که از او لو رفت + عکس
سوتی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بازیکن استقلال و لو رفته چهره بدون آرایش او در لایو.

به گزارش نوداد برتر؛ مهدی قائدی بازیگر مطرح ایران است. مهدی قائدی در بوشهر به دنیا آمده و در استقلال بازی می کند. مهدی قائدی بازیکن مشهوری بین طرفداران استقلال است. مهدی قائدی ازدواج کرده و در ادامه بیشتر از مهدی قائدی بخوانید.

در روز ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۸ بازیکن محبوب استقلال تهران مهدی قائدی با انتشار تصویری از خود و همسرش تولد وی را تبریک گفت و همین باعث شد که هواداران استقلال به مهدی قائدی پیام های تبریک بفرستند و به همین منظور مورد توجه رسانه های ورزشی قرار بگیرد. وقتی تصویر همسر مهدی قائدی در اینستاگرامش منتشر شد یکی از نکاتی که مورد توجه قرار گرفت اختلاف سنی آنها بود که به گفته برخی کانال های تلگرامی آنها با یکدیگر ۷ سال اختلاف سنی دارند و از اینکه با هم ازدواج کرده اند و سن و سال را مد نظر قرار نداده اند مورد تحسین کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفتند.

این بازیکن محبوب استقلال که در روز های اخیر با گلزنی های پی در پی خود به عنوان یکی از محبوب ترین بازیکنان آبی پوش به شمار می آید حالا که ازدواج کرده است بیش از پیش مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.

مهدی قائدی متولد متولد ۱۴ آذر ماه سال ۱۳۷۷ شمسی در شهر بوشهر می باشد. او یک خواهر بزرگ تر از خود و همچنین یک برادر کوچک تر از خود دارد! قائدی فوتبال را از دوره ی دبستان و در تیم های محلی شهر خود آغاز کرد! مهدی از سال ۱۳۸۷ شمسی و وقتی تنها ۱۰ سال، سن داشت از تیم پایه باشگاه فوتبال ایران جوان شهر بوشهر آغاز کرد؛ او توانست به خوبی هر چه تمام در این تیم بدرخشد. او سرانجام در فصل ورزشی سال ۱۳۹۵ شمسی و ۱۳۹۶ شمسی یعنی در ۱۸ سالگی، وارد تیم بزرگسال این تیم شد!

عشق به فوتبال خیلی زود باعث شد بیخیال تحصیل شود حالا با ۱۶۶ سانتی متر قد وینگر و مهاجم از او بعنوان نیمار فوتبال ایران نام برده می شود که می درخشد

این بازیکن پر حاشیه و جنجالی که چند سال پیش با تصادف رانندگی تا مرز مرگ و زندگی قدم برداشت حالا در روزهای بسیار خوب خود به سر میبرد .

ماجرای سوتی جنجالی همسر مهدی قائدی/ تصویری که از او لو رفت + عکس

سوتی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بازیکن استقلال و لو رفته چهره بدون آرایش او در لایو.

پریدن فیلتر زیبایی از روی صورت اتفاقی شایع است که برای شاخ های اینستاگرامی رخ می دهد و اینبار گریبانگیر ستاره معصومی همسر مهدی قائدی شده است.

مهدی قائدی بازیکن بوشهری استقلال در روز های گذشته به تفریح و گردش با همبازیانش و خانواده اش پرداخت .

او با دوستان به باغ رفته بود . همسر مهدی قائدی چندین عکس و فیلم از این گردش منتشر کرد . مهدی قائدی نیز به همراه داریوش شجاعیان چند عکس در اینستاگرام منتشر کرد . اما نکته عجیب و جالب از این پیک نیک این بود که همسر مهدی قائدی یک لایو اینستاگرامی در ماشین گذاشت . این لایو که بازدیدکنندگان زیادی داشت یک جنجال جدید برای مهدی قائدی و همسرش به وجود اورد .

در وسط این لایو اینستاگرامی فیلتر صورت ستاره معصومی برداشته شد که واکنش تند کاربران را به همراه داشت . در ادامه عکس جنجالی ستاره معصومی همسر بازیکن استقلال با فیلتر و بدون فیلتر مشاهده می کنید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی