علیزاده: اربعین یک رویداد جهانی است/ چیلات باید فعال شود/ راه آهن استان باید از دو سمت متصل شود
علیزاده: اربعین یک رویداد جهانی است/ چیلات باید فعال شود/ راه آهن استان باید از دو سمت متصل شود
در دیدار نماینده حوزه جنوب با خبرنگاران که با حضور فرماندار آبدانان و برخی مسئولان برگزار شد از خبرنگاران و فعالان رسانه تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

به گزارش سرویس استان ها نودادبرتر، بهزاد علیزاده در این دیدار گفت: بنده از حضور در این جلسه افتخار می کنم و از همه شما به خاطر زحمات خستگی ناپذیرتان با عناوین مختلف از جمله خبرها و حمایت شما تشکر می کنم این سبب دلگرمی بیشتر من می شود.

دیدار علیزاده نماینده با خبرنگاران

دیدار علیزاده نماینده حوزه جنوب با خبرنگاران

نماینده حوزه جنوب با اشاره به وجود ارزشمند خبرنگاران در شهرستان ها افزود: مایلم علاوه بر اینکه به بنده لطف دارید در این مسیر نقد سالم داشته باشید و اگر عیب یا ضعف هم هست حتما گوشزد کنید اما نیاز به حمایت داریم.

دیدار علیزاده نماینده حوزه جنوب با خبرنگاران

در ادامه علیزاده با تبریک به تلاش های مردم استان ایلام در ایام اربعین اظهارداشت: در ایام اربعین قرار داریم این ایام را تسلیت عرض می کنم و از شهرستان هایی که در مسیر برای زوار تلاش می کنند از جمله مهران، دهلران، موسیان و دشت عباس تشکر و قدردانی می کنم همچنین از مسئولین ستاد اربعین، اعضای شورای تامین، نماینده معزز ولی فقیه در استان که سنگ تمام گذاشتند تشکر و خداقوت می گویم.

نماینده حوزه جنوب با اشاره به اینکه باید خود را برای همایش اربعین آماده کنیم، افزود: اربعین یک رویداد فرهنگی، مذهبی جهانی است ما این افتخار را داریم که میزبانی این رویداد بزرگ باشیم باید با برنامه ریزی بهتر و بیشتر باید زیرساخت های را تقویت کنیم، زیرا محلی است برای معرفی کشور ما همچنین محلی برای معرفی استان ایلام است، از رئیس جمهور محترم و از وزرای محترم توقع دارم زودتر برای اربعین آماده باشیم نباید دوماه مانده به اربعین آنوقت به فکر باشیم ما نمایندگان در کنار دولت هستیم.

تجلیل علیزاده نماینده با خبرنگاران

تجلیل علیزاده نماینده حوزه جنوب از خبرنگاران

وی افزود: ظرفیت را مهیا کنیم تا شرمنده مهمانان نباشیم. سال گذشته به دلیل کرونا ایلامی های عزیز افتخار مهمانی زوار اربعین را نداشتند اما امسال خدا را شاکریم که میزبان میلیونی اربعین هستیم.

تجلیل نماینده حوزه جنوب از خبرنگاران

نماینده محترم حوزه جنوب ادامه داد: به راه ایمن احتیاج داریم اما نباید فقط به یک پیچ، یا یک جاده بسنده کنیم باید از ابتدای اندیمشک تا ایلام جاده ها ساماندهی شود زواری که از شهرهای دور و نزدیک می خواهند به کربلا مشرف شوند ما باید با اطمینان خاطر و افتخار میزبان باشیم، باید پس از پایان اربعین تمام ستادها، راه و شهرسازی برای اربعین سال آینده فعال باشند تا سال آینده دچار مشکلی نباشیم.

تجلیل علیزاده نماینده با خبرنگاران

تجلیل علیزاده نماینده حوزه جنوب از خبرنگاران

علیزاده در پایان گفت: چیلات اگر باز شود به کمک مهران می آید مشکلات مهران را کم می کند از این ظرفیت باید استفاده کنیم.وقتی یک روز مرز بسته می شود ترافیک گسترده می شود و اگر چیلات باز باشد این معضل حل می شود.برای راه آهن بارها فریاد زدم، راه آهن باید از دو سمت متصل کنیم و خوزستان برای اتصال به ایلام احساس نیاز دارد و ما نباید خود را محدود کنیم.

در پایان این جلسه از خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه با حضور نماینده حوزه جنوب و فرماندار آبدانان تجلیل و قدردانی شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی