امنیت استان ایلام مرهون اقتدار نیروی انتظامی است
امنیت استان ایلام مرهون اقتدار نیروی انتظامی است
برنامه های هفته فراجا از چهارشنبه ۱۳ مهرماه تا ۱۹ مهرماه همزمان با سراسر کشور در استان ایلام برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس استان ها نودادبرتر، امنیت استان ایلام مرهون اقتدار نیروی انتظامی است

آغاز هفته فراجا از ۱۳تا ۱۹مهر ماه ۱۴۰۱

آغاز هفته فراجا از ۱۳تا ۱۹مهر ماه ۱۴۰۱

آغاز هفته فراجا از ۱۳تا ۱۹مهر ماه ۱۴۰۱

نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ، قرین با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولیعصر(عج) در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده‌اند.

نیروهای خدوم انتظامی و نظامی همواره یار و یاور مردم بوده و استقامت و فداکاری خود را بارها به مردم ثابت کرده‌اند و بخاطر امنیت مرزها و مبارزه با اشرار و ..در هنگام ماموریت جان شیرین خود را که بهترین هدیه خداوند به انسان است را فدا می‌کنند می‌طلبد که ما حامی فراجا باشیم که قطعا مردم عزیز جانفشانی‌های این عزیزان را فراموش نخواهند کرد زیرا همه مطلع هستند در منطقه خاورمیانه کشور ایران اسلامی ما جزو امن‌ترین کشورهای جهان است که این آرامش مرهون رشادت‌های دلاورمردان نیروی نظامی و انتظامی است.

برای معرفی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، باید به این نکته مهم توجه کنیم که هنوز به نیمه سال ۱۴۰۱ نرسیده بودیم که ۱۵ نفر از سربازان،درجه‌داران و افسران نیروی انتظامی جان خود را فدای مردم کردند تا باز به ما نشان دهند که آسایش مردم از جان عزیزشان هم برایشان اهمیت بیشتری دارد و خواب راحت کودکان ما از تلاش بی‌وقفه نیروهای پلیس زحمتکش است.

نام شهدای نیروی انتظامی در نیمه اول سال ۱۴۰۱

شهید علی سراوانی، شهید مرتضی کریم‌زاده، شهید ابوالفضل هیبتی، شهید منصور بزی‌ساکت، شهید مصطفی رفیع‌زاده، شهید عباس راه‌انجام، شهید محمد یاسمی ،شهید رضا شریفی، شهید رضا احترامی، شهید مسلم تقی‌زاده، شهید محمد صیاد، شهید مصطفی سوسرائی، شهید جواد زارعی ماموری، شهید مهدی برزگری، شهید علی شبانی.

حفظ اقتدار پلیس

نیروی انتظامی که با اقتدار در برابر اخلال‌گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه بر ریشه‌های ظلم و فساد می‌کوبند تا ارمغان‌آور آرامش و عدالت باشند.

امنیت، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط ثمره‌ی حضور نیروی انتظامی در جامعه است و طبق بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی که فصل الخطاب ماست باید قدردان زحمات نیروی انتظامی و نظامی خود باشیم و نگذاریم در حق این عزیزان ظلم شود و به راحتی از ارزش ایثارگری و روحیه شهادت‌طلبی این بزرگوران کم شود.

اگر وجدان خود را قاضی کنیم می بینیم که برای تأمین امنیت جاده‌ها، امنیت جان مردم، امنیت مرزها، مبارزه با مواد مخدر و… نیروی انتظامی چقدر تلاش می‌کند چقدر شهید داده است؟ درست نیست امروز آن‌ها را متهم کنیم. نیروی انتظامی با تواضع نجیبانه فعالیت می‌کنند اما ناجوانمردانه مورد هجمه قرار می‌گیرند.

امروز با ناسپاسی اقتدار پلیس مورد هجمه قرار می‌گیرد اما باید بدانیم نتیجه آن از بین بردن آرامش و امنیت کشور است در حالی که حفظ امنیت جامعه و مردم از اهم واجبات است و اگر کسی بخواهد با بیان، رفتار و عمل این امنیت را به هم بزند و بی ثباتی به وجود بیاورد خائن به ملت و کشور است.

قدردانی از زحمات نیروی انتظامی استان ایلام

در پایان استان ایلام را باید یکی از حساس‌ترین نقاط کشور نامید با توجه به قرار گرفتن در همسایگی کشور عراق و همچنین برگزاری همایش بزرگ راهپیمایی اربعین حسینی می‌طلبد از زحمات نیروی انتظامی استان ایلام با فرماندهی سردار القاصی‌مهر که توانستند امنیت کامل مردم استان و زوار اربعین حسینی را با درایت و مدیریت خود و نیروهای تحت امرشان حفظ کنند، کمال تشکر و قدرانی خود را ابراز نمایم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]
  • منبع خبر : نودادبرتر