دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۴۰۲
پ

اسامی بازیگران سریال خوشنام + زمان پخش و معرفی

اسامی بازیگران سریال خوشنام + زمان پخش و معرفی
اسامی بازیگران سریال خوشنام + زمان پخش و معرفی
سریال خوشنام محصول جدیدی است که نوداد برتر به معرفی این سریال و اسامی بازیگران و زمان پخش سریال خوشنام پرداخته است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر نودادبرتر، سریال خوشنام در روزهای اخیر در حال تولید است و نودادبرتر به معرفی بازیگران و سریال پرداخته است.

سریال ها در سالهای اخیر با شرایط خاص کرونا در حال تولید هستند از جمله سریال خوشنام که تصویربرداری مجموعه تلویزیونی«خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و تهیه‌کنندگی احمد زالی این روزها در خانه‌ای قدیمی در نزدیکی‌های میدان قیام در حال انجام است.

معرفی سازندگان سریال خوشنام

سریال «خوشنام» به تهیه‌کنندگی احمد زالی و کارگردانی علیرضا نجف‌زاده برای شبکه یک تولید می‌شود. این سریال طنز با بازی متفاوت هومن حاجی‌ عبداللهی در حال تولید است.

خلاصه داستان سریال خوشنام

خوشنام یک سریال طنز است که در خلاصه داستانش آمده: از مکافات عمل غافل نشو، گندم از گندم بروید جو ز جو !

زمان پخش سریال خوشنام

این سریال هنوز در مرحله تصویر برداری است و زمان پخش آن پس از پایان کار اعلام می شود.

ضبط این فیلم بعد از چند هفته که به علت درگیر شدن اغلب بازیگران و عوامل به بیماری کووید-۱۹ متوقف شده بود با شور و انرژی فراوان مجدد وارد فاز تولید شد و هم اکنون در لوکیشنی که خانه اصلی سریال است، مشغول به کار هستند.

سریال خوشنام چند قسمت است ؟

این سریال در ۳۰ قسمت و برای پخش از شبکه یک سیما آماده می شود.


مطالب مرتبط:


اسامی بازیگران سریال خوشنام

اسامی بازیگران سریال خوشنام

اسامی بازیگران سریال خوشنام

لیست اسامی بازیگران سریال خوشنام هنوز تکمیل نشده است:

 • شهره لرستانی
 • هومن حاج عبداللهی
 • فریده سپاه منصور
 • سحر ولدبیگی
 • نیلوفر رجایی فر

 • محمدرضا داودنژاد
 • ساناز سماواتی
 • مهرداد ضیایی
 • الهه جعفری
 • سیامک ادیب
 • سلمان خطی
 • فرزاد حاتمیان
 • سیدرضا حسینی
 • پروین ملکی 
 • مهری آل آق

هومن حاجی عبداللهی بازیگر مجموعه های پایتخت در این سریال نقش شهرام را بازی می کند. شهره لرستانی هم نقش مادر شهرام را بر عهده دارد.

مصاحبه عوامل سریال خوشنام

نجف‌زاده خاطرنشان کرد: سریال «خوشنام» یک ملودرام شیرین اجتماعی است که اگر بخواهیم درونمایه آن را عنوان کنیم و به ژانر این اثر اشاره کنیم، می‌توانیم «خوشنام» را سریالی در ژانر توبه بدانیم. شخصیت‌های قصه ما بر اساس اتفاق‌هایی که برای آن‌ها رخ می‌دهد در مسیر خوشنام شدن قرار می‌گیرند اما برای خوشنامی کار ساده‌ای ندارند و سختی و اتفاقاتی که در مسیر قصه‌شان رخ می‌دهد، کشمکش و پیچیدگی‌های درام قصه ما را شکل می‌دهد.

فیلمنامه سریال خوشنام

احمد زالی درباره از نکات جذاب سریال «خوشنام» که او را ترغیب به ساخت این اثر کرده گفت و خاطرنشان کرد: فیلمنامه «خوشنام» یکی از جذاب‌ترین فیلمنامه‌هایی بود که در این سال‌ها به دستم رسید و خواندم. فیلمنامه‌ای که علاوه بر داشتن یک داستان جذاب و مملو از لحظات کمدی مفاهیم بسیار عمیقی را که در زیرمتن این قصه بود دنبال می‌کرد و این مفاهیم عمیق من را بسیار مشعوف کرد.

او افزود: زمانی که فیلمنامه را از محسن کیایی دریافت کردم و وقتی آن را می‌خواندم در برخی موقعیت‌های کمدی آن قهقهه می‌زدم چراکه فضاهای کمدی این سریال که زیاد هم هستند بسیار جذاب بود. فضای این سریال از هر نظر با دیگر طرح‌هایی که به دستم رسیده بود تفاوت داشت.

بازی هومن حاج عبداللهی در سریال خوشنام

بازی هومن حاج عبداللهی در سریال خوشنام

هومن حاجی‌عبدالهی که نقشی متفاوت در این سریال دارد و با گریم و ظاهری جدید مقابل دوربین نجف‌زاده حاضر شده، درباره نقش خود ، اظهار داشت: در سریال «خوشنام» نقشی را ایفا می‌کنم که نسبت به دیگر نقش‌هایی که تا امروز ایفا کردم بسیار متفاوت است، من تابحال در در نقشی اینچنین مقابل دوربین ظاهر نشده‌ام. من نقش شخصیتی جدی و تا حدی خشن را بر عهده دارم.

در سکانسی که روز دوشنبه تصویربرداری آن انجام شد، نشانه‌های خشن و جدی بودن شخصیت هومن حاجی‌عبدالهی در این سریال به وضوح مشخص بود و او در همین سکانس عصبانی و خشن با شخصیت‌های روبروی خود که در این سکانس نیلوفر رجایی‌فر و عباس جمشیدی‌فر بودند، صحبت می‌کرد.

صحبت های فریده سپاه‌منصور درباره سریال خوشنام

فریده سپاه‌منصور که یکی از بازیگران سریال «خوشنام» است و در این روز نیز مقابل دوربین نجف‌زاده قرار گرفت در گفت‌وگویی کوتاه با خبرنگار برنا، با تأکید بر اینکه نمی‌خواهد توضیحی درباره نقشش ارائه دهد، تأکید کرد: گروه بسیار خوبی در تولید سریال «خوشنام» نقش دارند و فکر می‌کنم این سریال مورد استقبال مخاطبان نیز قرار بگیرد چرا که فضا و قصه‌ای دلنشین دارد.

صحبت های شهره لرستانی درباره سریال خوشنام

شهره لرستانی دیگر بازیگر سریال «خوشنام»، بازی در این سریال را اتفاقی خوشایند دانست و گفت: بازیگران بسیار خوبی در سریال «خوشنام» ایفای نقش می‌کنند که من از همکاری با این گروه بسیار خوشحال هستم. «خوشنام» قصه یک خانواده را روایت می‌کند و ما که نقش اعضای یک خانواده را بازی می‌کنیم پس از اینکه همه با هم به ویروس کرونا مبتلا شدیم و با هم این دوران را گذراندیم و به کار برگشتیم انس و الفتی بین ما به وجود آمد و واقعاً مثل یک خانواده شدیم که این ارتباط و صمیمیت را در کار هم حفظ کرده و فضای صمیمانه و دلنشینی ایجاد شده است.

صحبت های عباس جمشیدی‌فر درباره سریال خوشنام

عباس جمشیدی‌فر که میزان زیادی از بار کمدی سریال بر دوش او است،، درباره نقشش در این سریال گفت: «خوشنام» یک سریال کاملاً اجتماعی است که گهگاهی هم حال و هوایی کمدی در آن احساس می‌‌شود اما نمی‌توان آن را اثری کاملاً کمدی دانست. در این سریال مخاطب فضای تلخ، عاشقانه و کمدی را تجربه می‌کند.

او با اشاره به اینکه توضیح چندانی نمی‌تواند درباره نقشش ارائه دهد تأکید کرد: اگر بخواهیم درباره نقشم توضیح بدهم خط داستانی فاش می‌شود ولی به طور کل من نقش فریدون را بازی می‌کنم که در موقعیت اجتماعی کاملاً متفاوتی با افکار خیلی منفی و هیجانات خیلی زیاد قرار دارد و با این افکار و هیجانات دست به یک کارهای غیرمنطقی می‌زند که شاید خیلی‌ها او را دوست نداشته باشند.

پشت صحنه سریال «خوشنام»

نیلوفر رجایی‌فر که در سریال «خوشنام» ایفای یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده دارد د اظهار داشت: سریال «خوشنام» در حال و هوایی جذاب و دلنشین روایت می‌شود. مخاطب در این سریال با خانواده‌ای دوست‌داشتنی و پر از دردسر و داستان و بامزگی‌ همراه است که به نظرم می‌تواند جذاب و دیدنی باشد.

او افزود: من نقش دختری را بازی می‌کنم که بهیار بیمارستان است، داستان‌های مختلفی دارد و با ماجراهای بسیاری همراه است. به نظر من این دختر کاراکتر خیلی جذاب و شیرینی دارد که پر از زندگی است. شخصیت من در این سریال برخی مواقع یک شخصیت اصطلاحاً مردانه است که از برادرش تأثیر گرفته و برخی مواقع لحنی متفاوت دارد و به بامزه بودن این شخصیت افزوده است.

انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
 • نویسنده : مریم بالوی فیلی

برچسب ها

بازیگر نقش فریدون در سریال خوشنام کیست؟ + مصاحبه و عکس ها 16 فروردین 1401

بازیگر نقش فریدون در سریال خوشنام کیست؟ + مصاحبه و عکس ها

سریال طنز خوشنام برای سال 1401 آماده شده است، یکی از بازیگران این سریال عباس جمشیدی فر است.

بازیگر نقش مرجان در سریال خوشنام کیست؟ + مصاحبه و عکس ها 15 فروردین 1401

بازیگر نقش مرجان در سریال خوشنام کیست؟ + مصاحبه و عکس ها

سریال طنز خوشنام برای سال 1401 آماده شده است، یکی از بازیگران این سریال الهه جعفری است.

بازیگر نقش شهرام در سریال خوشنام کیست؟ + مصاحبه و عکس ها 15 فروردین 1401

بازیگر نقش شهرام در سریال خوشنام کیست؟ + مصاحبه و عکس ها

سریال طنز خوشنام برای سال 1401 آماده شده است، یکی از بازیگران نقش اصلی این سریال هومن حاجی عبداللهی است.

ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تحریریه نوداد برتر در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.