بازیگر نقش سحر در سریال عملیات رعد کیست؟ + مصاحبه و عکس ها
بازیگر نقش سحر در سریال عملیات رعد کیست؟ + مصاحبه و عکس ها
سریال پلیسی عملیات رعد در حال پخش است یکی از بازیگران این سریال مهشید جوادی است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر نودادبرتر، برای پاسخ به سوال بازیگر نقش سحر در سریال عملیات رعد کیست؟ و همچنین مصاحبه و عکس های این بازیگر با نودادبرتر همراه باشید.

بیوگرافی بازیگر نقش سحر در سریال عملیات رعد

بیوگرافی بازیگر نقش سحر در سریال عملیات رعد

بیوگرافی بازیگر نقش سحر در سریال عملیات رعد

مهشید جوادی متولد سال ۱۳۷۴ و بهمن ماهی می باشد.

تحصیلات مهشید جوادی

او زاده ارومیه اسـت ودر رشته ریاضی تحصیل کرده است.

ازدواج مهشید جوادی

ازدواج مهشید جوادی

ازدواج مهشید جوادی

مهشید جوادی تا کنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

شروع فعالیت هنری

از سنین نوجوانی تجربه حضور در تئاتر و شبکه های استانی بعنوان بازیگر را داشته ودر کنار بازیگری در رشته های: نقاشی و گویندگی هم فعالیت میکند.

شهرت مهشید جوادی

او با بازی در سریال آنام بـه شهرت رسید، جواد افشار کارگردان سریال آنام برای بازی در نقش جوانی «مارال» از او تست می‌گیرد و خانم جوادی برای بازی دراین نقش انتخاب می شود.

البته او قبل از بازی دراین سریال تجربه های زیادی داشته کـه از جمله آن ها میتوانیم بازی در سریال «راه و بیراه» و هم چنین فیلم سینمایی «چارلی در تهران» را مثال بزنیم.

مصاحبه با مهشید جوادی

مصاحبه با مهشید جوادی

مصاحبه با مهشید جوادی

کلا بچه خیلی شیطونی نبودم ولی یه وقت هایی سوتی هایی می دادم که بچه های شیطون هم شاید انجام نمی دادند. به کرات گم شدم ، یعنی وقتی قرار بود با خانواده جایی برویم خیلی گم می شدم.

تا مدت ها هم بابام رو به اسم خودش «حسن» صدا می کردم ، یه زره که بزرگ شدم عمم گفت بنظرم باید بگی بابا (باخنده) ولی بابام خودش دوست داشت.

بازی مهشید جوادی در نقش سحر سریال عملیات رعد

بازی مهشید جوادی در نقش سحر سریال عملیات رعد

بازی مهشید جوادی در نقش سحر سریال عملیات رعد

مهشید جوادی در کنار بازیگرانی همچون مجید واشقانی، مهدی زمین پرداز، هادی دیباجی، ارسطو خوش فرم، شهروز ابراهیمی، معصومه بافنده در سریال عملیات رعد در نقش سحر بازی می کند.

معرفی سریال عملیات رعد

معرفی سریال عملیات رعد

معرفی سریال عملیات رعد

سریال عملیات رعد به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه‌کنندگی علی یاور در ۱۰ قسمت در موسسه ناجی هنر تولید شده است.

زمان و ساعت پخش سریال عملیات رعد

سریال عملیات رعد، از ۱۴ مهرماه ۱۴۰۱ و همزمان با شروع هفته نیروی انتظامی هر شب ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه از شبکه یک پخش خواهد شد.

موضوع و خلاصه داستان سریال عملیات رعد

رعد با موضوع روایت پرونده‌های مهیج عملیات یگان ویژه فراجاست که در خلاصه داستان آن آمده است: یک گروهک تروریستی قصد تخریب و ایجاد ناامنی در ایران را دارد که یک تیم ویژه از نوپو برای مقابله با آن وارد عمل می‌شود.

اسامی بازیگران سریال عملیات رعد

اسامی بازیگران سریال عملیات رعد

اسامی بازیگران سریال عملیات رعد

مجید واشقانی، مهدی زمین پرداز، هادی دیباجی، ارسطو خوش فرم، شهروز ابراهیمی، مهشید جوادی و معصومه بافنده بازیگران این سریال هستند.

تصویربرداری این مجموعه در تهران ادامه دارد و به صورت همزمان تدوین و صداگذاری توسط عوامل تولید در حال انجام است.

توضیحات تهیه کننده سریال عملیات رعد

علت ساخت سریال؟

علی یاور، تهیه‌کننده سریال درباره ساخت این مجموعه می‌گوید: مدت‌ها بود می‌خواستم یک کار پلیسی متفاوت بسازم. اثری که متفاوت با دیگر کار‌های پلیسی باشد که از تلویزیون پخش شده است.

به همین دلیل، همراه با دوستان دست به کار شدیم. البته علاوه بر ساخت سریال رعد که تصویربرداری آن هنوز هم ادامه دارد، نودادبرتر قرار است یک سریال پلیسی دیگر هم بسازم که با محوریت پلیس ویژه تخصصی تولید خواهد شد. این سریال جدید در مرحله پیش تولید قرار دارد.

وی ادامه می‌دهد: داستان مجموعه رعد درباره پلیس نوپوست. باید به این موضوع اشاره کنم که ما دو سال روی پرونده‌ها کار کردیم و طرح کلی را به معاونت سینمایی ناجا ارائه دادیم. بعد از تایید، نگارش تخصصی کار شروع شد.


مطالب مرتبط:


آیا داستان سریال واقعی است؟

این تهیه‌کننده در پاسخ به این سوال که آیا پرونده‌های این سریال واقعی است، توضیح می‌دهد:

۹۰درصد پرونده‌ها واقعی است و البته به خاطر حفظ درام، مواردی را اضافه کرده‌ایم.

بخش اصلی داستان درباره گروهک‌های تروریستی داعش است که در کرمانشاه عملیات داشتند و گروه تروریست‌هایی که قاچاق الماس داشتند و بعد از ورود به ایران، پول تقلبی چاپ می‌کردند.

البته اوایل قصه به فضای سایبری و هکر‌ها می‌پردازیم که بعد از موفق نشدن وارد عملیات بمب‌گذاری می‌شوند و آن‌ها هم توسط نیرو‌های خدوم خنثی می‌شود.

یاور درباره انتخاب اصغر نعیمی برای کارگردانی این سریال عنوان می‌کند:

واقعیت این است که خودم می‌خواستم کار کنم، اما درگیر کار دیگری بودم و نمی‌توانستم بسازم و بعد با توجه به این‌که گونه سریال رعد اکشن بود با آقای نعیمی برای کارگردانی به توافق رسیدیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سریال صحنه‌های تعقیب و گریز دارد یا نه، بیان می‌کند:

باید در یک جمله بگویم که صحنه‌های این سریال سوپراکشن است که نمونه آن را در تلویزیون ندیده‌ایم. بیشتر لوکیشن‌های سریال تهران و بخش‌هایی از سریال هم در کرمانشاه ضبط شده است.

این تهیه‌کننده در پایان پیش‌بینی می‌کند سریال رعد مورد توجه مخاطبان بسیاری قرار می‌گیرد و ادامه می‌دهد:

با توجه به این‌که اخیرا سریال پلیسی نداشتیم، مطمئنم سریال مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرد و دوست خواهند داشت. در ضمن، گروه زحمت زیادی کشیده و زمان زیادی برای نگارش و تولید گذاشته شده است.

برای فیلمبرداری سریال لوکیشن‌های خاص همچون برج میلاد، بانک مرکزی و … داریم. در مجموع پروداکشن عظیمی برای این کار داشتیم.


بیشتربخوانید:


انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]
  • منبع خبر : نودادبرتر