آشنایی با خودروهای ۲۰۲۳ / معرفی ۱۵ خودرو ۲۰۲۳ + مشخصات ، قیمت و تصاویر
آشنایی با خودروهای ۲۰۲۳ / معرفی ۱۵ خودرو ۲۰۲۳ + مشخصات ، قیمت و تصاویر
معرفی 15 خودرو تولید سال 2023 را در نودادبرتر مشاهده کنید.

به گزارش سرویس اقتصادی نودادبرتر، برای آشنایی با خودروهای ۲۰۲۳ و همچنین معرفی ۱۵ خودرو ۲۰۲۳ و مشخصات ، قیمت و تصاویر آن با نودادبرتر همراه باشید.

آشنایی با خودروهای ۲۰۲۳: چه باور کنید چه نه، تقریباً به پایان سال ۲۰۲۲ رسیده ایم. این بدان معناست که تولیدکنندگان محصولات خود را برای سال ۲۰۲۳ آماده می کنند و سعی می کنند ظرف چند ماه آینده آنها را وارد نمایندگی ها کنند.

معرفی خودروهای ۲۰۲۳

۱- آشنایی با خودرو آلفارومئو توناله ۲۰۲۳

آشنایی با خودرو آلفارومئو توناله 2023

آشنایی با خودرو آلفارومئو توناله ۲۰۲۳

آلفارومئو با معرفی Tonale، خط تولید کراس اوورهای خود را یک برابر افزایش داد. Tonale که در زیر Stelvio بزرگتر قرار دارد، اولین خودروی پلاگین هیبریدی این برند است و دارای یک موتور ۱٫۳ لیتری چهار خطی توربوشارژ با کمک باتری است.

آشنایی با خودروهای ۲۰۲۳: مجموع خروجی آن ۲۷۲ اسب بخار با ۳۰ مایل برد الکتریکی است. Tonale جدید اواخر امسال به فروش می رسد و قیمت آن حدود ۳۰۰۰۰ دلار است.

۲-آشنایی با خودرو BMW سری ۷ / i7 2023

آشنایی با خودرو BMW سری 7 / i7 2023

آشنایی با خودرو BMW سری ۷ / i7 2023

بزرگ‌ترین و مجلل‌ترین سدان BMW برای مدل سال ۲۰۲۳ کاملاً جدید است. سری ۷ جدید دارای ظاهری جسورانه، فضای داخلی مجلل و اکنون دو گزینه پیشرانه است: گازی یا برقی. مدل های گازسوز در انواع شش و هشت سیلندر عرضه می شوند در حالی که BMW i7 جدید از یک بسته باتری ۱۰۱٫۷ کیلووات ساعتی استفاده می کند.

آشنایی با خودروهای ۲۰۲۳: هر دو سری ۷ گازسوز و i7 تا ۵۳۶ اسب بخار قدرت تولید می کنند.

۳- آشنایی با خودرو BMW سری XM 2023

آشنایی با خودرو BMW سری XM 2023

آشنایی با خودرو BMW سری XM 2023

BMW سال گذشته کانسپت XM را با استایل وحشیانه و پیشرانه پلاگین هیبریدی با قدرت ۷۵۰ اسب بخار معرفی کرد.

آشنایی با خودروهای ۲۰۲۳ :  اکنون، این مفهوم به واقعیت تبدیل خواهد شد. نسخه راه اندازی ۶۴۴ اسب بخار قدرت و ۶۵۰ پوند فوت خواهد داشت، در حالی که نسخه ۷۵۰ اسب بخاری در اواخر سال ۲۰۲۳ انتظار می رود. هیچ صحبتی در مورد قیمت وجود ندارد.

۴- آشنایی با خودرو شورولت کوروت Z06 2023

آشنایی با خودرو شورولت کوروت Z06 2023

آشنایی با خودرو شورولت کوروت Z06 2023

C8 Z06 که مدت‌ها در انتظارش بود، اواخر امسال وارد جاده‌ها می‌شود، با ۶۷۰ اسب بخار قدرت و ۴۶۰ پوند فوت به لطف یک موتور ۵٫۵ لیتری V8 جدید. این سوپر کوپه می تواند تا دور مضحک ۸۶۰۰ دور در دقیقه بچرخد و تنها در ۲٫۶ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل در ساعت برسد.

آشنایی با خودروهای ۲۰۲۳:  قیمت Z06 جدید از ۱۰۶۳۹۵ دلار شروع می شود – اما دفترچه های سفارش در حال حاضر برای مدل سال ۲۰۲۳ بسته شده است.

۵- آشنایی با خودرو دوج هورنت ۲۰۲۳

آشنایی با خودرو دوج هورنت 2023

آشنایی با خودرو دوج هورنت ۲۰۲۳

دوج (در نهایت) کراس اوور جمع و جور خود را در هورنت جدید دارد. دوج هورنت که بر روی پلت فرم آلفارومئو توناله ساخته شده است، دارای یک موتور ۲٫۰ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ استاندارد و یک آپشن هیبریدی پلاگین است که تا ۲۸۵ اسب بخار قدرت و شتاب ۰ تا ۶۰ ۶٫۱ ثانیه ای تولید می کند. هورنت جدید اواخر امسال به فروش می رسد و قیمت آن از حدود ۳۰۰۰۰ دلار شروع می شود.

۶- آشنایی با خودرو فراری پوروسانگ ۲۰۲۳

آشنایی با خودرو فراری پوروسانگ 2023

آشنایی با خودرو فراری پوروسانگ ۲۰۲۳

اولین SUV فراری اینجاست. Purosangue دارای یک موتور ۶٫۵ لیتری V12 تنفس طبیعی است که به آن ۷۱۵ اسب بخار قدرت و ۵۲۸ پوند فوت گشتاور می دهد – بیشترین قدرت در هر محصول تنفس طبیعی فراری تا به امروز. فراری Purosangue جدید اواخر امسال به فروش می رسد و قیمت آن از حدود ۴۰۰۰۰۰ دلار شروع می شود.

۷- آشنایی با خودرو هوندا CR-V 2023

آشنایی با خودرو هوندا CR-V 2023

آشنایی با خودرو هوندا CR-V 2023

هوندا CR-V مدل ۲۰۲۳ مدت‌هاست عرضه شده است. سدان کامپکت محبوب این برند برای سال ۲۰۲۳ دستخوش تغییراتی شد که شامل به روز رسانی های قابل توجهی در نمای بیرونی، کابین جدید الهام گرفته از سیویک و به روز رسانی در گزینه موتور است.

۸- آشنایی با خودرو هوندا ۲۰۲۳ HR-V

آشنایی با خودرو هوندا 2023 HR-V

آشنایی با خودرو هوندا ۲۰۲۳ HR-V

کراس اوور هوندا HR-V در سال ۲۰۱۶ در ایالات متحده عرضه شد. اما برای مدل سال ۲۰۲۳، ساب کامپکت دارای یک تعمیر اساسی است که اکنون شامل طراحی بیرونی تیز و موتور ۲٫۰ لیتری جدید است که ۱۵۸ اسب بخار قدرت و ۱۳۸ پوند فوت تولید می کند. . این کراس اوور کوچک از ۲۴۸۹۵ دلار شروع می شود.

۹- آشنایی با خودرو هیوندای آیونیک ۶ ۲۰۲۴

آشنایی با خودرو هیوندای آیونیک 6 2024

آشنایی با خودرو هیوندای آیونیک ۶ ۲۰۲۴

اگرچه از نظر فنی یک خودروی مدل سال ۲۰۲۳ نیست، اما انتظار داریم که سدان الکتریکی Ioniq 6 در اواخر امسال در خارج از ایالات متحده و قبل از اینکه راهی آمریکا شود، به فروش برسد. با انتخاب شما از بسته های باتری ۵۳٫۰ یا ۷۷٫۴ کیلووات ساعتی و حداکثر ۳۲۰ اسب بخار قدرت موجود در مدل دو موتوره، Ioniq 6 باید از حدود ۴۰۰۰۰ دلار شروع شود.


مطالب مرتبط:


۱۰- آشنایی با خودرو کیا نیرو ۲۰۲۳

آشنایی با خودرو کیا نیرو 2023

آشنایی با خودرو کیا نیرو ۲۰۲۳

کیا نیرو در سال ۲۰۲۳ دستخوش تغییرات شدیدی شد. این به روز رسانی شامل طراحی بیرونی تازه، فضای داخلی مدرن و ادامه هر دو مدل PHEV و فول-EV است. همانطور که گفته شد، نیرو پایه همان سیستم ۱٫۶ لیتری هیبریدی سال گذشته را دارد که برای ۱۳۹ اسب بخار خوب است. انتظار می رود ظرف چند ماه آینده شاهد فروش این هیبریدی در ایالات متحده باشیم.

۱۱- آشنایی با خودرو لکسوس RZ 2023

آشنایی با خودرو لکسوس RZ 2023

آشنایی با خودرو لکسوس RZ 2023

لکسوس خط تولید خود را الکتریکی می کند و اولین خودروی برقی کامل این برند، کراس اوور RZ خواهد بود – برادر RX که با باتری کار می کند. RZ باید بر روی همان پلتفرم e-TNGA مانند تویوتا BZ4X و سوبارو سوبارو سوار شود، اما احتمالا با بسته باتری بزرگتر و برد بیشتر. لکسوس RZ اواخر امسال به فروش می رسد.

۱۲- آشنایی با خودرو مرسدس بنز EQE SUV 2023

آشنایی با خودرو مرسدس بنز EQE SUV 2023

آشنایی با خودرو مرسدس بنز EQE SUV 2023

با معرفی مرسدس بنز EQS SUV، شاسی بلند کوچکتر EQE اواخر امسال به خط تولید ملحق خواهد شد. مدل پایه ۲۸۸ اسب بخار قدرت ارائه می دهد در حالی که نسخه AMG می تواند تا ۶۷۱ اسب بخار قدرت تولید کند.

۱۳- آشنایی با خودرو پولستار ۳ ۲۰۲۳

آشنایی با خودرو پولستار 3 2023

آشنایی با خودرو پولستار ۳ ۲۰۲۳

Polestar خط تولید خود را یک یا ۳ افزایش می دهد. Polestar 3 جدید اولین کراس اوور الکتریکی این برند خواهد بود که به سدان فعلی Polestar 2 می پیوندد. کراس اوور Polestar 3 باید عناصری را از سدان ۲ به عاریت گرفته باشد، از جمله طرح بندی تک موتوره و دو موتوره. اما تا زمانی که EV در اواخر سال جاری به فروش نرسد، از همه جزئیات مطلع نخواهیم شد.

۱۴- آشنایی با خودرو تویوتا کراون ۲۰۲۳

آشنایی با خودرو تویوتا کراون 2023

آشنایی با خودرو تویوتا کراون ۲۰۲۳

نه کاملاً یک سدان، نه واقعاً یک کراس اوور، کراون افزودنی منحصربه‌فرد به خط تولید تویوتا برای سال ۲۰۲۳ است. با دو گزینه پیشرانه هیبریدی – یک موتور ۲٫۵ لیتری و یک واحد ۲٫۴ لیتری توربوشارژ – همراه است که قوی‌ترین نسخه تولید می‌کند. ۳۴۰ اسب بخار. Crown جدید اواخر امسال به فروش می رسد، اما تویوتا جزئیاتی در مورد قیمت ارائه نکرده است.

۱۵- آشنایی با خودرو تویوتا GR کرولا ۲۰۲۳

آشنایی با خودرو تویوتا GR کرولا 2023

آشنایی با خودرو تویوتا GR کرولا ۲۰۲۳

اگرچه ما GR یاریس را در ایالات متحده دریافت نخواهیم کرد، اما تویوتا عطش ما را برای یک هاچ بک داغ با GR کرولا جدید برطرف می کند. شایعه شده است که از همان موتور ۱٫۶ لیتری سه سیلندر توربوشارژ یاریس استفاده می کند، GR کرولا می تواند نزدیک به ۲۷۰ اسب بخار قدرت و گیربکس دستی در اواخر امسال داشته باشد.


بیشتربخوانید:


انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]
  • نویسنده : علی اکبر رضایی
  • منبع خبر : نودادبرتر