جانشین صدری مدیرعامل پرسپولیس کیست؟+ بیوگرافی
جانشین صدری مدیرعامل پرسپولیس کیست؟+ بیوگرافی
در حال حاضر صدری مدیرعامل پرسپولیس است، رسانه ها و کارشناسان به بررسی آینده مدیرعامل پرسپولیس پرداختند، نودادبرتر نیز به این موضوع پرداخته است.

به گزارش نودادبرتر؛ در روزهای اخیر بارها و بارها از جانشین صدری در پرسپولیس رونمایی شد اما از شواهد مشخص است که وزیر ورزش تاکنون گزینه خود را معرفی نکرده و احتمالا صدری ماندگار می شود نوداد برتر در ادامه به این موضوع پرداخته است.

معرفی گزینه‌ جدید مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس

باتوجه به استعفای چند ماه قبل جعفر سمیعی، پروسه انتخاب مدیرعامل پرسپولیس خیلی طولانی شده است.

پرسپولیس اوضاع مدیریتی بدی دارد و بعد از گذشت چند ماه از استعفای جعفر سمیعی، هنوز مدیرعامل جدید این باشگاه معرفی نشده است و صدری به عنوان سرپرست موقت کار می‌کند.

طبق اعلام بیژن ذوالفقارنسب مشاور وزیر ورزش، قرار بود دو هفته گذشته مدیرعامل پرسپولیس انتخاب و بعد از آن هم اعضای هیئت مدیره پرسپولیس معرفی شوند ولی این اتفاق رخ نداد و خبری از انتخاب مدیرعامل برای پرسپولیس نیست. از آن طرف مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس که مسئولیت امور را بر عهده دارد بدش نمی‌آید علاوه بر ریاست هیئت مدیره پرسپولیس، مدرعامل هم باشد.

وزارت ورزش طی چند وقت اخیر گزینه‌های مختلفی را برای مدیرعاملی پرسپولیس در نظر گرفت؛ شنیده‌ها حاکی از آن است که وزارت ورزش هنوز برای انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس، روی گزینه خاصی به جمع بندی نهایی نرسیده و این موضوع به یک کار دشوار برای وزیر جدید تبدیل شده است. همین موضوع باعث شده تا شانس صدری برای مدیرعاملی پرسپولیس افزایش یابد.

شنیدیم وزارت ورزش طی روزهای آینده و بعد از پرداخت بدهی کالدرون و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس، قرار است حکم مدیرعاملی صدری را صادر کند و او کارش را در پرسپولیس ادامه دهد. به دلیل پرداخت نشدن مطالبات گابریل کالدرون و مشخص نبودن اسپانسر برای فصل جدید، صدری از سوی هواداران پرسپولیس به شدت تحت فشار است ولی در خود تیم اکثر بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس از مدیرعاملی صدری حمایت می‌کنند. همین موضوع باعث شده تا شانس انتخاب او به عنوان مدیرعامل پرسپولیس افزایش پیدا کند.

حمایت صدری از یحیی

در شرایطی که پرسپولیس از ۵ بازی ابتدایی فصل ۷ امتیاز گرفته، برخی از هواداران پرسپولیس انتقاداتی را از کادرفنی و بازیکنان این تیم انجام دادند.

اما سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس که پیش‌تر قرارداد یحیی را سه ساله تمدید کرد، با حمایت از یحیی گل‌محمدی نشان داده که به ادامه همکاری با وی تاکید ویژه دارد.

صدری در این باره عنوان کرد: صدری در خصوص کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس نیز عنوان کرد: کادر فنی ما بهترین کادر فنی حال حاضر در کشور است. ما پنج دوره قهرمان متوالی لیگ برتر بوده‌ایم. توقعی که هواداران از ما دارند قطعا یک توقع بجا و بالایی است که ما سعی می‌کنیم این توقع را عملی کنیم. ما در ده سال گذشته بهتر از یحیی گل‌محمدی نداشته و نخواهیم داشت.

بیوگرافی مجید صدری مدیرعامل پرسپولیس

سید مجید صدری متولد سال ۱۳۴۶ از شهر محلات است.فارغ‌التحصیل مهندس کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه شهید بهشتی است و در کارنامه کاری خود ریاست کمیسیون اینترنتی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، مدیر عامل شرکت نداگستر صبا(صبانت )، مشاور شرکت شمس تامین (اپراتور سوم )، مدیرعامل شرکت پایانه های داده های نوین، مشاور ریاست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مشاور رئیس مرکز تحقیقات مخابرات ایران، مشاور مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران، مدیر کل نظارت بر سرویسهای ارتباطی در سازمان تظیم مقررات وارتباطات رادیویی، مدیر کل پشتیبانی فنی دیتای شرکت مخابرات استان تهران و مدیرکل مشترکین و متقاضیان دیتا در شرکت دیتا را برعهده داشته است.در حال حاضر مدیرعامل پرسپولیس است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی