شرایط دریافت وام ۴۱ میلیون تومانی برای خانم ها در آذر ۱۴۰۰
شرایط دریافت وام ۴۱ میلیون تومانی برای خانم ها در آذر ۱۴۰۰
شرایط دریافت وام 41 میلیون تومانی برای خانم ها در آذر 1400 مشخص شد.

به گزارش نودادبرتر؛ شرایط دریافت وام ۴۱ میلیون تومانی برای خانم ها در آذر ۱۴۰۰ اعلام شد.

جزئیات دریافت وام ۴۱ میلیون تومانی برای خانم ها در آذر ۱۴۰۰

بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور توانمندی بیشتر بانوان خانه دار و کارآفرین، تسهیلاتی را در قالب طرح «اندوخته بانوان مهر ایران» ارائه داده است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، بانوان با استفاده از تسهیلات این طرح، علاوه بر توسعه فضای کسب و کار، امکان ارتقای سطح رفاه خانواده خود را دارند. خانم‌ها می‌توانند از طریق افتتاح حساب و واریز مبالغ مشخص شده به صورت ماهیانه، علاوه بر استفاده از خدمات بانک، از تسهیلات قرض الحسنه این طرح هم بهره ببرند.

طبق اطلاعات وبسایت بانک مهر ایران، مبلغ این تسهیلات ۴۱ میلیون تومان است و طی چهار مرحله به صورت زنجیره‌ای پرداخت می‌شود. سود این تسهیلات هم ۴ درصد اعلام شده است. افراد برای برخورداری از این تسهیلات باید میانگین حساب لازم را داشته باشند. ضامن‌های مورد نظر برای پرداخت این وام، مطابق بخشنامه‌های بانکی خواهد بود.

جزئیات چگونگی پرداخت وام در چهار مرحله

همانطور که بیان شد تسهیلات در چهار مرحله انجام می‌شود. مرحله اول متقاضیان باید چهار واریز مستمر ماهیانه به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان داشته باشند و همزمان با چهارمین مرحله واریزی از تسهیلات مرحله اول به مبلغ ۳ میلیون تومان با بازپرداخت ۲۴ ماهه برخوردار شوند.

از ابتدای ماه پنجم افراد برای دریافت بخش دوم تسهیلات باید ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان پس انداز کنند. این مقدار واریزی در هر سه مرحله باقی مانده هم ادامه پیدا خواهد کرد. ولی ابتدا متقاضیان باید مرحله اول تسهیلات را تا حداکثر ۲۴ ماه تسویه کنند تا بخش دوم تسهیلات به آن‌ها پرداخت شود. بعد از تسویه اقساط تسهیلات مرحله اول، مرحله دوم وام به مبلغ ۶ میلیون تومان با بازپرداخت ۲۴ ماهه به وام گیرنده اعطا می‌شود. بعد از تسویه این بخش تسهیلات هم، قسمت سوم وام به میزان ۱۲ میلیون تومان با اقساط ۳۶ ماهه به وام گیرنده پرداخت می‌شود.

در آخر با پرداخت اقساط بخش سوم، بخش چهارم وام به مبلغ ۲۰ میلیون تومان به وام گیرنده اعطا می‌شود. مهلت بازپرداخت این وام هم ۳۶ ماهه است. لازم به ذکر است که سپرده فرد وام گیرنده و مبالغ پرداختی در طی این چهار مرحله تا تسویه کامل اقساط نزد بانک مسدود خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی