متولدین آبان دقیقا چه ویژگی هایی دارند؟
متولدین آبان دقیقا چه ویژگی هایی دارند؟
اگر شما هم به دنبال طالع بینی و شناخت ویژگی ها هر ماه هستید ما در نوداد برتر امروز به ویژگی ها و خصلت های متولدین آبان پرداخته ایم.

به گزارش نودادبرتر؛ متولدین آبان دقیقا چه ویژگی هایی دارند این موضوع برای همه متولدین این ماه مهم است زیرا در روابط اجتماعی و شناخت همسر و .. در آینده به کار می آید.

متولدین آبان دقیقا چه ویژگی هایی دارند؟

متولدین آبان دقیقا چه ویژگی هایی دارند؟

متولدین آبان دقیقا چه ویژگی هایی دارند؟

هر ماهی از نظر فال و طالع بینی دارای خصلت و ویژگی هایی است که هر فرد باید از آن اطلاع داشته باشد، متولدین آبان نیز دارای ویژگی های خود هستند برای خود جذابند مغرورند و شماری از خصلت های دیگر که در ادامه نوداد برتر به این موضوع می پردازد.

 

طالع بینی، فال، قرار گرفتن ستاره ها، ارتباط بین ماه تولد و اجرام آسمانی و … همه این‌ها برای عده‌ای سرگرمی محسوب شده و برای برخی دیگر خیر.

طالع بینی، فال، قرار گرفتن ستاره ها، ارتباط بین ماه تولد و اجرام آسمانی و … همه این‌ها برای عده‌ای سرگرمی محسوب شده و برای برخی دیگر خیر.

برخی بر این باورند که خصوصیات متولدین ماه‌های یکسان مشابه یکدیگر است و براین اساس درباره اخلاقیات و رفتار انسان‌ها قضاوت کرده و خصوصیاتی را به یکدیگر نسبت می‌دهند، اما باید این را در نظر گرفت که بسیاری از افراد جامعه درگیر این موضوع هستندو بدشان نمی‌آید که درباره خصوصیات متولدین ماه‌های مختلف اطلاعاتی داشته باشند.

طالع‌بینی (Divination) پیشگویی آینده، از طریق مشاهده حرکات خورشید، ماه، سیارات و ستارگان است. علم اخترگویی یا طالع‌بینی یعنی تعبیر و تفسیر آینده با توجه به وضعیت ستارگان، و علم اخترشناسی یعنی پژوهش علمی ستارگان و علم کائنات، نخست از سده هفدهم میلادی از یکدیگر جدا شدند. امروز طالع بینی یا ستاره خوانی مورد تأیید مجامع علمی نیست، و بسیاری از مردم آن را خرافات و موهوم پرستی می‌دانند.

طالع بینی را می‌توان زیرمجموعه ستاره‌بینی دانست که معمولاً با توجه به تطبیق وضعیت سماوی با تولد فرد مربوط می‌شود؛ ولی طالع‌بینی اعداد، اسامی، رنگ (علاقه به رنگ خاص) و امور دیگر نیز گفته می‌شود.

نودادبرتر  قصد دارد تا در این مطلب به خصوصیات اخلاقی متولدین آبان ماه بپردازد، پس با ما همراه باشید.

 


بیشتر بخوانید: فال ابجد امروز ۵ آذر ۱۴۰۰


آبان ماهی ها!

مرموز است، ولی میتواند عاشق باشد.

از حمایت دیگران لذت می‌برد. او می‌تواند حسود و تودار باشد.

با کسی که حس کند قابل اطمینان است، کنار می‌آید.

آبانی‌ها براساس طبیعت و خلق پاییزی خود سریع دل بسته و سریع‌تر دل می‌کنند؛ متولدین آبان ماه برای انجام کار‌ها و رسیدن به خواسته‌های خود در زندگی، گاهی نسنجیده و آنی عمل می‌کنند و درواقع، به همان سرعتی که دل می‌بازند، سریع‌تر دل می‌کنند!

 

آن‌ها عاشق سفر و تفریح هستند و اگر پا به پای آن‌ها پیش نروید، بدون شک به مشکل بر می‌خورید.

مشخصات کلی متولدین آبان ماه

مشخصات کلی متولدین آبان ماه

مشخصات کلی متولدین آبان ماه

قوی و قدرتمند، مصمّم و با اراده پولادین، ورزشکار، هوشیار، حسّاس و خجول، در ظاهر آرام، ولی در باطن خروشان، انتقامجوی شدید، پر انرژی، واقعاْ کوشا، عاشق ماورالطبیعه، اهل معنویّات، عاشق مسائل مرموز، هر کاری را به پایان می‌رساند، مشکوک و کنجکاو و تودار، مجری بسیار خوب، پایدار و با ثبات، محقّق ورزیده، کاشف و دانشمند، علاقه‌مند به تفتیش عقاید، فکر سایرین را می‌خواند، دارای روح قوی، واقعاْ امیدوار، فرمانده و سیاستمدار، مقاوم و پر تحمّل، فنا ناپذیر، عدّه کمی را وارد زندگی خود می‌کند، عاشق تولّد مجدّد، دارای اهداف عالی، بلند پرواز، علاقه‌مند به روانکاوی و روانشناسی، پر شور و حرارت، پدری فداکار، عاشق نصیحت کردن دیگران، دارای افکار تخیّلی و ایده آل، زیبا، حسود، موقع شناس، جاه طلب، خشن، قابل اعتماد، متنفّر از دروغ، با وقار، منطقی، ماجراجو، عاشق اسرار حیات و جهان، با اعتماد به نفس، شجاع و دلیر، کمال گرا، اهل معنویّات و واقعاْ قاطعانه عمل می‌کند.

خصوصیات اخلاقی مرد متولد آبان ماه

تیز هوش، با اراده، خواستار هدف‌های بزرگ، پدری دلسوز و مهربان، مواظب باشید که هرگز به مرد متولد این ماه دروغ نگوئید و احساسات او را جریحه دار نکنید و یا بر خلاف غرور مردانه او رفتار و گفتاری نداشته باشید، زیرا که انتقام و عکس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناک است.

خصوصیات اخلاقی زن متولد آبان ماه

طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، راز دار و خود دار، موقع شناس و گاه جاه طلب، جذاب و مغرور و با اعتماد به نفس، برای متولد این ماه اندکی علاقه و یا اندکی تنفر مفهوم ندارد یا عاشق است یا دشمن و در غیر اینصورت کاملا بی تفاوت و بی اعتناست.

در پایان گفتنی است، نودادبرتر امیدوار است به پاسخ خود رسیده باشد زیرا تمام تمدن‌های بزرگ قدیمی در آسیا، آفریقا، آمریکا منجم‌هایی، اغلب از فرقه راهبان و عالمان، در دربار و بارگاه خود داشتند که به‌طور مرتب فرایندهای آسمانی را مشاهده و نظاره می‌کردند، مشاهدات خود را در دفاتری ثبت می‌کردند و تلاش می‌کردند این فرایندها را تعبیر و تفسیر کنند. طالع بینان یا منجمان به پیشگویی سرنوشت شاهان یا قلمرو پادشاهی آنان می‌پرداختند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی