بازیگر نقش سودابه در سریال حکم رشد کیست؟+ جزئیات و عکس ها
بازیگر نقش سودابه در سریال حکم رشد کیست؟+ جزئیات و عکس ها
سریال حکم رشد به کارگردانی حسن لفافیان در حال تولید است در ادامه به معرفی یکی از بازیگران این سریال می پردازیم.

به گزارش نودادبرتر؛ سریال حکم رشد به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی مهدی فرجی در حال تولید است. یکی از بازیگران این سریال ندا قاسمی است که نقش سودابه را بازی می کند.

بیوگرافی بازیگر نقش سودابه در سریال حکم رشد

بیوگرافی بازیگر نقش سودابه در سریال حکم رشد

بیوگرافی بازیگر نقش سودابه در سریال حکم رشد

ندا قاسمی متولد ۳۰ خردادماه ۱۳۶۶ در شهر کرمانشاه می باشد.

تحصیلات ندا قاسمی

ندا قاسمی دکتری شیمی دارد و علاوه بر بازیگری گویندگی و صداپیشگی می کند و در کرمانشاه نیز فعالیت دارد.

ازدواج ندا قاسمی

ندا قاسمی ازدواج کرده و متأهل است.

شروع فعالیت هنری ندا قاسمی

شروع فعالیت هنری ندا قاسمی

شروع فعالیت هنری ندا قاسمی

 ندا قاسمی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۶ وقتی ۲۰ ساله بود با تئاتر و با نمایش فصل انتظار شروع کرد و با اولین کار خود توانست جایزه بازیگری را از جشنواره تئاتر استانی کرمانشاه دریافت کند.

ندا قاسمی سپس تجربه حضور در ورکشاپ آقای کوشک جلالی را هم بدست آورد.

ندا قاسمی، در این سالها در نمایش های گاهی، کبوتری ناگهان، بیتلها، چقدر قیافه شما برایم آشنا نیست، پاییز هزار و سیصد و جنگ، سکوت تلخ انارهای شیرین و… ایفای نقش کردم ودر این فاصله همکاری هایی هم با سیمای کرمانشاه بعنوان هنرپیشه، مجری و البته از سال ۹۳ وارد واحد نمایش رادیو کرمانشاه شدم و بعنوان گوینده، بازیگر و دوبلور تجربیاتی کسب نمودم.

ندا قاسمی در شبکه استانی کرمانشاه با سریال مجردها در سال ۹۴ بسیار دیده شد سپس سال ۹۶ در سریال شبکه خانگی ساخت ایران نیز تجربه بازی داشت.

ندا قاسمی در نوروز ۹۸ با نقش شیرین خانزاده یکی از دختران نورالدین خانزاده و در نقش اصلی سریال نون خ بکارگردانی سعید آقاخانی اولین بار وارد قاب تلویزیون شد.

ندا قاسمی در جشنواره های سراسری گوناگون از جمله جشنواره تئاتر ایثار بعنوان بازیگر برگزیده انتخاب گردید. ندا قاسمی در سال ۹۵ در سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر برای نمایش گاهی، کاندید بهترین بازیگر زن شد.

ندا قاسمی در فیلم کوتاه آواز دست ها به کارگردانی حمزه زارعی که در ۸ جشنواره جهانی حضور یافته، نقش ایفا کرده است.

مصاحبه با ندا قاسمی

ندا قاسمی؛ در کرمانشاه متولد شدم. زمان کودکی و نوجوانی من در همین شهر سپری شد. از بچگی بسیار خیال باف بودم. معمولاً زمان های زیادی که تنها می شدم به علت شاغل بودن مادرم، تمام مدت در خلوت رؤیا می بافتم. این خیال پردازی ها قطعاً از طریق نیروی درونی هدایت می شد و من را به طرف علاقه به بازیگری می کشانید. دقیقا به خاطر ندارم چند سالم بود که به مادرم گفتم تصمیم دارم هنرپیشه شوم چون خیلی کوچک بودم. در واقع آن زمان درست نمی دانستم که چه استعدادی در من هست که بتوانم بازیگر شوم. این بازیگری بود که من را به طرف خود می کشانید. ولی هنگامی که وارد این حرفه شدم به ضعفها و توانایی هایم هم آگاه شدم.

علاقه مندی های ندا قاسمی

ندا قاسمی، از دوران کودکی بسیار خیال پرداز بودم ، معمولا زمان های زیادی که بخاطر شاغل بودن مادرم تنها می شدم ، تمام مدت در خلوتم رویا می بافتم.

این رویا بافی ها قطعا از طریق نیروی درونی هدایت می شد و من را به سمت علاقه به بازیگری می کشانید.

ندا قاسمی، برای من بازیگری لذت مطلق است ، فارغ از جهان پیرامون گویا در فضای تازه ای نفس می کشم که تماما مکاشفه است. ندا قاسمی، فکر می کنم بازیگری این قابلیت را دارد که به رشد روحی انسان کمک کند و انسان را در مسیرش به سمت اهداف والایی سوق دهد.

بازی ندا قاسمی در نقش سودابه سریال حکم رشد

ندا قاسمی در سریال حکم رشد در کنار بازیگرانی همچون ثریا قاسمی، مه لقا باقری، شهین تسلیمی، هدی استواری، ارشیا توکلی، حمید ابراهیمی و … نقش سودابه را بازی می کند.

معرفی سریال حکم رشد

تصویربرداری سریال «حکم رشد» به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی در خیابان‌های تهران ادامه دارد.

مجموعه تلویزیونی «حکم رشد» به کارگردانی حسن لفافیان و براساس فیلمنامه ای نوشته سعید نعمت‌الله و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران آغاز شده و تاکنون ۳۵ درصد از سریال تصویربرداری شده است.

سریالی که با حواشیِ ابتدایی‌اش باعث شد سعید نعمت‌الله را به عنوان کارگردان جلوی دوربین نداشته باشد.

همزمان با تصویربرداری، تدوین آن نیز همزمان پیش می‌رود و بر اساس برنامه‌ریزی‌ های صورت گرفته، تصویربرداری این سریال تا بهمن ماه امسال ادامه خواهد داشت.

خلاصه داستان سریال حکم رشد

مجموعه تلویزیونی حکم رشد یک ملودرام پلیسی و خانوادگی است که با همکاری نیروی انتظامی و برای پخش از شبکه ۳ سیما تولید می‌شود.

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «حکم رشد» با مضمون ملودرام پلیسی به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی در تهران در حال انجام است.

مجموعه تلویزیونی «حکم رشد» به کارگردانی حسن لفافیان و بر اساس فیلمنامه‌ای نوشته سعید نعمت‌الله و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران آغاز شده و تاکنون ۳۵ درصد از سریال تصویربرداری شده است.

اسامی بازیگران سریال حکم رشد

اسامی بازیگران سریال حکم رشد

اسامی بازیگران سریال حکم رشد

ثریا قاسمی (توران)، مه‌لقا باقری (محبوبه)، پیام احمدی‌نیا (غلام)، شهین تسلیمی (عالیه)، علیرضا مهران (نوید)، حمید ابراهیمی (افشین کافر)، مهرداد ضیایی (دکتر پویا)، فقیه سلطانی (زیبا چاپاری)، نیلوفر شهیدی (زهره)، مجید سعیدی (اسفند/ نعنا)، مجتبی فلاح (ذبیح)، ندا قاسمی (سودابه)، هدی استواری (سایه)، ارشیا توکلی (سلیم)، حسن ولیخانی (نصیر).

همزمان با تصویربرداری، تدوین آن نیز در حال انجام است و بر اساس برنامه‌ریزی‌ های صورت گرفته، تصویربرداری این سریال تا بهمن ماه امسال ادامه خواهد داشت.

مجموعه تلویزیونی حکم رشد یک ملودرام پلیسی و خانوادگی است که با همکاری نیروی انتظامی و برای پخش از شبکه سه سیما تولید می‌شود.

زمان پخش سریال حکم رشد

سریال حکم رشد یک ملودرام پلیسی و خانوادگی است که با همکاری نیروی انتظامی و برای پخش از شبکه ۳ سیما تولید می‌شود.

معرفی عوامل سریال حکم رشد

عوامل ساخت این سریال عبارتند است:

نویسنده فیلمنامه: سعید نعمت‌الله، کارگردان: حسن لفافیان، مدیر تولید: آرش زینال‌خیری، مدیر فیلمبرداری: محمد ناصری، مدیر برنامه‌ریزی: فرزاد رحمانی، تدوین:مهدی حسینی وند ، طراح چهره‌پردازی: مجید اسکندری، طراح صحنه: حسین عالی نژاد، طراح لباس: الهام شعبانی، صدابردار: مهدی یگانه، فیلمبردار: حسین بذرافشان، بازیگردان: سیامک راشدی، دستیار یک کارگردان: حسن سالار، منشی صحنه: دنیا نادرخانی، عکاس:میثم محمدی ، روابط عمومی: علی‌زادمهر ، پزشک پروژه: فائزه حسینی، کارشناسی انتظامی: رحیم رمضانی، مشاور پروژه: جواد کتابی، تهیه‌کننده: مهدی فرجی.

صفحه اینستاگرام ندا قاسمی

ندا قاسمی با آیدی nedaghasemi.official در اینستاگرام عکس های شخصی و کاری خود را با دوستان و دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

مجموعه کارهای ندا قاسمی

سریال های تلویزیونی ندا قاسمی

سال نام سریال کارگردان نقش
۱۴۰۰ نون خ ۳ سعید آقاخانی شیرین خانزاده
۱۳۹۹ نون خ ۲ سعید آقاخانی شیرین خانزاده
۱۳۹۸ نون خ سعید آقاخانی شیرین خانزاده
۱۳۹۷ ساخت ایران ۲ برزو نیک‌نژاد فرزانه نوری‌پناه
۱۳۹۴ مجردها حسین حیدری رؤیا
۱۳۹۱ زمانه حسن فتحی

تله فیلم ندا قاسمی

نام فیلم کارگردان نقش
چشمان بیداربمو کاظم معصومی روژان
کاندیداتور احسان کاظمی فرد

سریال رادیویی ندا قاسمی

نام فیلم کارگردان نقش منبع
قلب بنفش میرطاهر مظلومی

فیلم کوتاه ندا قاسمی 

نام فیلم کارگردان نقش
آواز دستها حمزه زارعی

تئاترهای ندا قاسمی 

سال نمایش
۱۳۸۷ فصل انتظار
۱۳۸۷ خواب تلخ عشق
۱۳۸۸ پاییز و هزار و سیصد جنگ
۱۳۹۰ با من حرف نمی‌زنی چرا؟
۱۳۹۰ به هیچ‌کس هیچی نگو
۱۳۹۲ نان و نمایش
۱۳۹۲ سکوت تلخ انارهای شیرین
۱۳۹۳ بیتل‌ها
۱۳۹۳ کبوترهای ناگهان
۱۳۹۳ کات برداشت من و تو
۱۳۹۴ وسط یک معجزه
۱۳۹۴ چقدر قیافه شما برایم آشناست
۱۳۹۵ گاهی

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی