بازیگر نقش زهره در سریال حکم رشد کیست؟+ جزئیات و عکس
بازیگر نقش زهره در سریال حکم رشد کیست؟+ جزئیات و عکس
سریال حکم رشد به کارگردانی حسن لفافیان در حال تولید است در ادامه به معرفی یکی از بازیگران این سریال می پردازیم.

به گزارش نودادبرتر؛ سریال حکم رشد به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی مهدی فرجی در حال تولید است. یکی از بازیگران این سریال نیلوفر شهیدی است که نقش زهره را بازی می کند.

بیوگرافی بازیگر نقش زهره در سریال حکم رشد

بیوگرافی بازیگر نقش زهره در سریال حکم رشد

بیوگرافی بازیگر نقش زهره در سریال حکم رشد

نیلوفر شهیدی متولد ۱۳۶۰ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است.

تحصیلات نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر می باشد.

خانواده نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی دو برادر کوچک تر از خود دارد و خودش فرزند اول خانواده است.  پدرشان آقای اسفندیار شهیدی، مدیر فیلمبرداری سابق سینما و تلویزیون است که هیچ علاقه ای به ورود دخترش به عرصه هنری و بازیگری نداشت.

نیلوفر شهیدی می گوید : پدرم دوست نداشت من وارد سینما یا حوزه بازیگری شوم با اینکه در رشته هنر در دانشگاه قبول شدم باز هم اجازه نداد در این رشته تحصیل کنم به همین دلیل مهندسی کامپیوتر خواندم.

ازدواج نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی ازدواج کرده و متأهل است.

شروع فعالیت هنری نیلوفر شهیدی

شروع فعالیت هنری نیلوفر شهیدی

شروع فعالیت هنری نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی، در سال ۱۳۸۷ که بطور اتفاقی سر یکی از کارهایی که پدرش مدیر فیلمبرداری آن بود حضور داشت که توسط صادق کرمیار کارگردان، پیشنهاد بازیگری دریافت کرد. به این ترتیب اولین بار با فیلم تلویزیونی رویا سال ۸۸ جلوی دوربین رفت.

نیلوفر شهیدی، هیچ وقت از دوربین نمی ترسیدم ولی برای این فیلم که اولین کارم بود ، خیلی برایم سخت بود و آن روز احساس کردم بازیگری کار بسیار سختی است.

نیلوفر شهیدی، اولین فیلم سینمایی او با نام سینما سوخته در سال ۱۳۸۹ به کارگردانی مهرشاد کارخانی اکران عمومی نشد سپس با مجموعه زمستان گرم به کارگردانی رسول صانعی که آذر ۹۳ از شبکه تهران پخش شد وارد تلویزیون شد. بازی در سریال گاندو از پرحاشینه ترین کار وی در عرصه بازیگری بود.

نیلوفر شهیدی، در سریال پلیسی سایبر نیز از جمله کارهای وی می باشد.

مصاحبه نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی، اگر من حالا اینجا هستم و در این جایگاه قرار دارم خدا خواسته است، اگر روزی به جایی برسم و برای آن جایگاه تلاش کرده باشم حتما خواست آن بالایی بوده است.

نیلوفر شهیدی،  چه بسا درصورتی که سعی کرده باشم و به جایی نرسم باز هم حتماً زمانش نبوده است. احتمالا درصورتی که در« به کجا چنین شتابان» آن اتفاقی که می خواستم می افتاد من پس از آن دیگر اینهمه تلاش نمی کردم. احتمالا باید می رفتم و در سینما سوخته بازی می کردم یا در مهراوه حضور پیدا می کردم تا به جایی که می خواستم برسم. من به دنبال شهرت نیستم، ولی می خواهم درصورتی که قرار است به جایی برسم بخاطر این باشد که هنرپیشه خوبی هستم.

نیلوفر شهیدی، در این فیلم نقش رویایی خانم مرجان شیر محمدی را بازی می کردم؛ زنی که در حال مرگ بود و دائم یک رویا را مشاهده می کرد و وی آن رویا را در واقعیت پیدا میکند و همسر و کودکش را به وی می سپارد و بعد فوت میکند.

نیلوفر شهیدی، الگوی من پنه‌ لوپه کروز است من عاشق بازی او هستم بازیگری که برای بازی در ۷ سکانس جایزه اسکار می‌گیرد.

بازی نیلوفر شهیدی در نقش زهره سریال حکم رشد

بازی نیلوفر شهیدی در نقش زهره سریال حکم رشد

بازی نیلوفر شهیدی در نقش زهره سریال حکم رشد

نیلوفر شهیدی در سریال حکم رشد در کنار بازیگرانی همچون ثریا قاسمی، مه لقا باقری، ندا قاسمی، شهین تسلیمی، هدی استواری، ارشیا توکلی، حمید ابراهیمی و … نقش زهره را بازی می کند.

معرفی سریال حکم رشد

تصویربرداری سریال «حکم رشد» به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی در خیابان‌های تهران ادامه دارد.

مجموعه تلویزیونی «حکم رشد» به کارگردانی حسن لفافیان و براساس فیلمنامه ای نوشته سعید نعمت‌الله و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران آغاز شده و تاکنون ۳۵ درصد از سریال تصویربرداری شده است.

سریالی که با حواشیِ ابتدایی‌اش باعث شد سعید نعمت‌الله را به عنوان کارگردان جلوی دوربین نداشته باشد.

همزمان با تصویربرداری، تدوین آن نیز همزمان پیش می‌رود و بر اساس برنامه‌ریزی‌ های صورت گرفته، تصویربرداری این سریال تا بهمن ماه امسال ادامه خواهد داشت.

خلاصه داستان سریال حکم رشد

مجموعه تلویزیونی حکم رشد یک ملودرام پلیسی و خانوادگی است که با همکاری نیروی انتظامی و برای پخش از شبکه ۳ سیما تولید می‌شود.

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «حکم رشد» با مضمون ملودرام پلیسی به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی در تهران در حال انجام است.

مجموعه تلویزیونی «حکم رشد» به کارگردانی حسن لفافیان و بر اساس فیلمنامه‌ای نوشته سعید نعمت‌الله و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران آغاز شده و تاکنون ۳۵ درصد از سریال تصویربرداری شده است.

اسامی بازیگران سریال حکم رشد

اسامی بازیگران سریال حکم رشد

اسامی بازیگران سریال حکم رشد

ثریا قاسمی (توران)، مه‌لقا باقری (محبوبه)، پیام احمدی‌نیا (غلام)، شهین تسلیمی (عالیه)، علیرضا مهران (نوید)، حمید ابراهیمی (افشین کافر)، مهرداد ضیایی (دکتر پویا)، فقیه سلطانی (زیبا چاپاری)، نیلوفر شهیدی (زهره)، مجید سعیدی (اسفند/ نعنا)، مجتبی فلاح (ذبیح)، ندا قاسمی (سودابه)، هدی استواری (سایه)، ارشیا توکلی (سلیم)، حسن ولیخانی (نصیر).

همزمان با تصویربرداری، تدوین آن نیز در حال انجام است و بر اساس برنامه‌ریزی‌ های صورت گرفته، تصویربرداری این سریال تا بهمن ماه امسال ادامه خواهد داشت.

مجموعه تلویزیونی حکم رشد یک ملودرام پلیسی و خانوادگی است که با همکاری نیروی انتظامی و برای پخش از شبکه سه سیما تولید می‌شود.

زمان پخش سریال حکم رشد

سریال حکم رشد یک ملودرام پلیسی و خانوادگی است که با همکاری نیروی انتظامی و برای پخش از شبکه ۳ سیما تولید می‌شود.

معرفی عوامل سریال حکم رشد

عوامل ساخت این سریال عبارتند است:

نویسنده فیلمنامه: سعید نعمت‌الله، کارگردان: حسن لفافیان، مدیر تولید: آرش زینال‌خیری، مدیر فیلمبرداری: محمد ناصری، مدیر برنامه‌ریزی: فرزاد رحمانی، تدوین:مهدی حسینی وند ، طراح چهره‌پردازی: مجید اسکندری، طراح صحنه: حسین عالی نژاد، طراح لباس: الهام شعبانی، صدابردار: مهدی یگانه، فیلمبردار: حسین بذرافشان، بازیگردان: سیامک راشدی، دستیار یک کارگردان: حسن سالار، منشی صحنه: دنیا نادرخانی، عکاس:میثم محمدی ، روابط عمومی: علی‌زادمهر ، پزشک پروژه: فائزه حسینی، کارشناسی انتظامی: رحیم رمضانی، مشاور پروژه: جواد کتابی، تهیه‌کننده: مهدی فرجی.

صفحه اینستاگرام نیلوفر شهیدی

نیلوفر شهیدی با آیدی nedaghasemi در اینستاگرام عکس های شخصی و کاری خود را با دوستان و دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

مجموعه کارهای نیلوفر شهیدی

مجموعه کارهای نیلوفر شهیدی

مجموعه کارهای نیلوفر شهیدی

سریال های تلویزیونی نیلوفر شهیدی

 • گشت پلیس (۱۳۹۷)
 • سریال نگهبان زمین
 • سریال لیسانسه ها
 • سریال در قصه ها زندگی میکنند
 • سریال نوشدارو
 • سایبر (۱۳۹۵)
 • قصه های تبیان (۱۳۹۵)
 • سریال بی قرار
 • زمستان گرم (۱۳۹۳)
 • رخنه (۱۳۹۲)
 • به کجا چنین شتابان (۱۳۸۸)

فیلمهای سینمایی نیلوفر شهیدی

 • افسونگر (۱۳۹۵)
 • فیلم تاراز
 • تنها (۱۳۹۵)
 • سمفونی تولد (۱۳۹۴)
 • کوچه ملی (۱۳۸۹)
 • فیلم که لی خان
 • فیلم سلاله
 • فیلم چتر عاشقی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
 • نویسنده : مریم بالوی فیلی