معرفی سریال زیرخاکی۳+ زمان پخش و اسامی بازیگران جدید
معرفی سریال زیرخاکی۳+ زمان پخش و اسامی بازیگران جدید
فصل سوم سریال طنز زیرخاکی در حال تولید است تا همه از دیدن آن لذت ببریم.

به گزارش نودادبرتر؛ فصل سوم سریال زیرخاکی در حال تولید است که این سریال طنز با بازی پژمان جمشیدی و ژاله صامتی توانسته مخاطب زیادی را به خود جذب کند. در ادامه نودادبرتر به معرفی این سریال می پردازد.

معرفی فصل سوم سریال زیرخاکی

معرفی سریال زیرخاکی3

معرفی سریال زیرخاکی۳

 

فصل سوم سریال «زیرخاکی» به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری‎ نیا کلید خورد تا یکی از گزینه های پخش در ایام نوروز ۱۴۰۱ باشد.

زیرخاکی۲ در ۲۹ خرداد به اتمام رسید و پایان بندی این سریال طنز به گونه ای بود که از احتمال ساخت فصل سوم آن خبر می داد. این فصل با بازگشت فریبرز باغ بیشه به میدان جنگ و سکانس پایانی آن با به اسارت در آمدن پژمان جمشیدی به همراه هومن برق نورد توسط نیروهای بعثی همراه بود.

نخستین فصل سریال «زیرخاکی» در سال ۹۹ به عنوان پربیننده ترین مجموعه تلویزیونی رمضانی انتخاب شد و فصل دوم این سریال نیز با پخش در خرداد سال جاری پربیننده ترین اثر زمان پخش خود شد.

زمان پخش سریال زیارخاکی ۳

زمان پخش سریال زیارخاکی ۳ از نوروز ۱۴۰۱ پخش می شود.

شروع فیلمبرداری سریال زیرخاکی ۳

فیلمبرداری زیرخاکی ۳، با اتمام بازنویسی فیلمنامه از دی ماه آغاز می شود.

پس از پخش قسمت آخر فصل دوم، گیتی قاسمی بازیگر نقش کشور خانم در سریال زیر خاکی ۲ ویدئوی را در اینستاگرام خود منتشر کرده بود که احتمال ساخت زیر خاکی ۳ را تقویت می کرد.

پژمان جمشیدی بازیگر اصلی این سریال نیز پیش از این با حضور در برنامه پرانتز باز،  از ساخت فصل سوم آن خبر داده و آن را یکی از گزینه های پخش در نوروز ۱۴۰۱ معرفی کرده بود. این بازیگر به همراه ژاله صامتی و رایان سرلک همانند فصل های ۱ و ۲، در سری جدید آن نیز حضور دارند.

سریال زیرخاکی ۱، که یکی از سریال های پربیننده در ماه رمضان بود برای اولین بار در ماه رمضان سال ۱۳۹۹ از شبکه اول سیما پخش شد.

این سریال در مورد فریبرز باغ بیشه مردی بلند پرواز بود که به دنبال رسیدن به گنج، درگیر ماجراهای ناخواسته مبارزاتی می شود. زوج هنری پژمان جمشیدی و ژاله صامتی و دیالوگ های آنها یکی از نقات قوت مهم این سریال است که در فصل دوم نیز ادامه داشت.

معرفی سریال زیرخاکی3+ زمان پخش و اسامی بازیگران جدید

معرفی سریال زیرخاکی۳+ زمان پخش و اسامی بازیگران جدید

در فصل دوم زیرخاکی، داستان سریال پس از انقلاب و آغاز جنگ تحمیلی ادامه پیدا می کند و شرایط به گونه ای رقم می خورد که فریبرز باغ بیشه برای نجات گنج خود ناگزیر به جبهه های جنگ رفته و بارها تا پای مرگ می رود.

معرفی سریال زیرخاکی3+ زمان پخش و اسامی بازیگران جدید

معرفی سریال زیرخاکی۳+ زمان پخش و اسامی بازیگران جدید

پژمان جمشیدی، ژآله صامتی، گیتی قاسمی، رایان سرلک، هومن برق نورد، ستاره پسیانی، نسرین نصرتی، فروغ قجابگلی و نادر فلاح در سریال زیرخاکی نقش آفرینی کردند.

معرفی سریال زیرخاکی3+ زمان پخش و اسامی بازیگران جدید

معرفی سریال زیرخاکی۳+ زمان پخش و اسامی بازیگران جدید

زیرخاکی نام یک مجموعهٔ تلویزیونی به کارگردانی و نویسندگی جلیل سامان است که اولین فصل این مجموعه تلویزیونی در بهار (رمضان) ۱۳۹۹ پخش شد. این مجموعه تلویزیونی قرار بود از شبکه سه پخش شود و فصل دوم این مجموعه از هفتم خرداد روی آنتن شبکه یک رفت. بازیگران جدیدی نیز به به فصل دوم سریال پیوستند.

خلاصه داستان مجموعه تلویزیونی

این مجموعه تلویزیونی کمدی-تاریخی که مربوط به دهه‌های ۱۳۵۰ و ۱۳۶۰ خورشیدی است، داستان مردی را به تصویر می‌کشد که به دنبال زیرخاکی می‌گردد. او در طی داستان درگیر مسائلی همچون؛ دستگیری به جرم پخش اعلامیه ضد شاه، کمک به برادرش در تعمیر موشک ارتش و… می‌شود. جالب است که در همه ی این موارد او از ماجراهایی که پیرامون تحولات ایران رخ می دهد بی‌خبر و بی اطلاع و مشغول به کار خودش است.

نشانواره ی سریال

نشانواره ی سریال توسط طهورا زاغه طراحی شده‌است. او برای همراهی با موضوع سریال که گنج است، از سکه ای قدیمی با رنگ طلایی مایل به نارنجی استفاده کرده که همچون سکه‌های قدیمی دایره ای دقیق نیست. نام سریال که در میانه سکه درج شده‌است به خط کوفی نیست بلکه همچون سکه‌هایی قدیمی از خطوط اسلامی – ایرانی برای آن استفاده شده‌است. برای دور سکه نیز از خط آرامی استفاده شده و جمله «دزدهای اسرائیلی عتیقه جات» قید شده‌است که می‌تواند اشاره به سرقت آثار باستانی ایرانی توسط یعقوب نیمرودی دلال اسرائیلی در ایران باشد. در فصل دوم سریال این جمله با خط عبری نوشته شد.

اسامی بازیگران سریال زیر خاکی با نقش

بازیگر نقش توضیحات فصل‌ها
پژمان جمشیدی فریبرز باغ بیشه همسر پریچهر، پدر کاوه، برادر فرهاد ١،٢
ژاله صامتی پریچهر همسر فریبرز، مادر کاوه ١،٢
رایان سرلک کاوه باغ بیشه پسر فریبرز و پریچهر ١،٢
نادر فلاح اسکندر مسعودی هم سلولی فریبرز، جاسوس ساواک ١،٢
اصغر نقی زاده حاج آقا مروت پور رئیس جهاد، همسایه فریبرز ١،٢
امید روحانی غفور نظری جاسوس شوروی ١،٢
هادی حجازی فر فرهاد باغ بیشه برادر فریبرز ۱
کاظم باغ بیشه پدر فریبرز و فرهاد
گوهر خیراندیش توران صاحبخانه فریبرز ۱
ایرج سنجری بازپرس ساواک ۱
منصور نصیری حمید امجدی دوست و همکار فرهاد ۱
ستاره پسیانی فرنگیس رمال و آرایشگر ۲
هومن برق نورد صمد ناصری فرمانده جنگ ۲
نسرین نصرتی حوریه همسر فرهاد، زن داداش فریبرز ۲
گیتی قاسمی کشور همسر مروت پور ۲
خسرو احمدی عندلیبی همسایه مروت پور ۲
اکبر رحمتی اکبر همسر مهری، همسایه مروت پور ۲
فروغ قجابگلی طلا زن جنگ‌زده، همسایه مروت پور ۲
مریم سرمدی اشرف خیاط، همسر مروت پور ۲
مهری آل آقا مهری همسر اکبر، همسایه مروت پور ۲

فصل اول سریال زیرخاکی

فصل اول مجموعه تلویزیونی «زیرخاکی» که به سفارش مرکز سیمافیلم ساخته می‌شود، در یکی از هتل‌های پایتخت کلید خورده وپژمان جمشیدی، ژاله صامتی، رایان سرلک مقابل دوربین رفته‌اند. سه بازیگری که در فصل اول مجموعه تلویزیونی ایفاگر اعضای خانواده سه نفره باغبیشه (فریبرز، پریچهر، کاوه) بودند.

فصل اول «زیرخاکی» ماه رمضان سال ۹۹ روی آنتن شبکه یک رفت و طبق آمار رسمی سازمان صداوسیما توانست عنوان پربیننده‌ترین مجموعه تلویزیونی رمضانی را از آن خود کند.

«زیرخاکی» دومین همکاری سامان و نصیری‌نیا پس از مجموعه تلویزیونی «نفس» بود که حالا به تولید فصل دوم نیز رسیده و روایتگر بلندپروازی‌های مردی جاه‌طلب و سر به‌هوا به نام فریبرز (فری خاکی) است که می‌خواهد با پیدا کردن گنج، یک شبه ره صدساله را برود. او که به همراه همسرش پریچهر و فرزند خردسالش کاوه در یکی از مناطق جنوب شهر تهران زندگی می‌کند، به‌واسطه برادرش که یکی از افسران انقلابی نیروی هوایی است درگیر ماجراهایی می‌شود که به موازات تلاشش برای یافتن گنج، او را ناخواسته وارد مبارزات انقلابی می‌کند.

این ماجراها پس از پیروزی انقلاب نیز ادامه پیدا می‌کند تا این که شرایطی رقم می‌خورد که او را ناگزیر به خروج از کشور می‌کند. این تصمیم او با آغاز جنگ تحمیلی همزمان می‌شود و فصل دوم در ادامه قصه فصل نخست و در سال ۱۳۵۹ رقم می‌خورد.

بازیگران این مجموعه عبارتند از پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، امید روحانی، اصغر نقی‌زاده، رایان سرلک و با حضور هومن برق‌نورد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی