پیش بینی هواشناسی امروز ۷ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز ۷ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز 7 آذر 1400 منتشر شد.

به گزارش نودادبرتر؛ پیش بینی هواشناسی امروز ۷ آذر ۱۴۰۰ را در نودادبرتر ببینید.

کارپیش بینی هواشناسی امروز ۷ آذر ۱۴۰۰شناس هواشناسی گفت: طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر افزایش دمای ۶تا ۸ درجه ای پیش‌بینی می‌شود.

بیشتر بخوانید: پیش بینی هواشناسی امروز ۸ آذر ۱۴۰۰

صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی، با بیان اینکه براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امشب در نواحی شرق و شمال شرق کشور ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود گفت: روز یکشنبه در بخش‌هایی از هرمزگان و جزایر تنگه هرمز افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی رعد وبرق انتظار می‌رود.

او ادامه داد: روز دوشنبه با گذر امواج تراز میانی و نفوذ جریانات جنوبی در بخش‌هایی از هرمزگان، جزایر تنگه هرمز، نیمه جنوبی کرمان، غرب و جنوب سیستان و بلوچستان و با شدت کمتر در بخش‌هایی از جنوب شرق فارس و خراسان جنوبی رگبار باران رعدوبرق و وزش باد شدیدموقت پیش بینی می‌شود.

ضیائیان اظهار کرد: سه شنبه در بخش‌هایی از کرمان، غرب هرمزگان و سیستان و بلوچستان رگبارو رعدوبرق ادامه خواهد داشت. از روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی به تدریج برای نواحی شمال غرب وغرب بارش باران برف و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی بیان کرد: از اواخر وقت امشب تا روز چهارشنبه به ویژه روز سه شنبه و چهارشنبه در برخی مناطق صنعتی و پر تردد افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.

او گفت: طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر افزایش دما ۶ تا ۸ درجه پیش بینی می شود.

ضیائیان افزود: از اواخر چهارشنبه با توجه به شمالی شدن جریانات از سوی دریای خزر، دمای هوای این مناطق نیز کاهش خواهد یافت.

او ادامه داد: آسمان تهران فردا قسمتی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. بیشترین دمای تهران به ۱۵ درجه و کم‌ترین آن به ۹ درجه می‌رسد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی