رزمایش منطقه‌ای پدافند غیرعامل وزارت نفت در استان ایلام برگزار شد
رزمایش منطقه‌ای پدافند غیرعامل وزارت نفت در استان ایلام برگزار شد
با حضور حسن بهرام‌نیا ؛ استاندار ایلام ، کشوری ؛ جانشین پدافند غیرعامل کشور و مدیران تابعه وزارت نفت در استان ، رزمایش پدافند غیرعامل در ایلام برگزار شد.

به گزارش سرویس استان ها نودادبرتر، به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام، در این رزمایش شرکت‌های تابعه وزارت نفت در استان ایلام شامل پتروشیمی ،پالایش گاز ، شرکت گاز ، نفت و گاز غرب ،گاز منطقه‌ ۷ ،پخش و‌پالایش فراورده‌‌های نفتی و تیم‌هایی از اورژانس ، آتش‌نشانی ، نیروی انتظامی و پدافند غیرعامل استانداری ایلام حضور داشتند.

این رزمایش با هدف افزایش آمادگی‌ اعضای کمیته مدیریت شرایط اضطراری ،هماهنگی عناصر شورای پدافند غیرعامل و ادارات و سازمان‌ها و نهادهای پشتیبان جهت مدیریت حوادث احتمالی ، تمرین واکنش در شرایط اضطراری برای کسب آمادگی بیشتر و ارزیابی میزان آمادگی و هماهنگی واحدهای عملیاتی در سطح ۳ و منطقه‌ای اجرا شد.

نظارت و مدیریت برخط این رزمایش با حضور بهرام‌نیا؛استاندار ایلام، کشوری؛ جانشین پدافند غیرعامل کشور و مدیران عامل شرکت‌های تابعه وزارت نفت در صدا و سیمای مرکز ایلام انجام شد.

این رزمایش در دو سناریو تمرین شامل “واژگونی اتوبوس سرویس کارکنان تأسیسات سرچاهی منطقه عملیاتی تنگ بیجار” و “انفجار در سر انشعاب خط ۱۰ اینچ پتروشیمی ایلام “ با دستیابی به تمام برنامه‌های از پیش تعیین‌شده و با موفقیت برگزار شد.

تیم‌های آتش‌نشانی و ایمنی، اورژانس و حراست از شرکت پتروشیمی ایلام در این رزمایش حضور داشتند.

انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]