استقرار سامانه الکترونیکی ثبت و صدور مجوز پروانه کار در پالایشگاه گاز ایلام
استقرار سامانه الکترونیکی ثبت و صدور مجوز پروانه کار در پالایشگاه گاز ایلام
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: سامانه ثبت و صدور مجوز پروانه کار الکترونیکی در پالایشگاه گاز ایلام در بستر سامانه نگهداری و تعمیرات این شرکت استقرار یافت.

به گزارش سرویس استان ها نودادبرتر، به نقل از روابط عمومی شرکت گاز ایلام، روح اله نوریان” افزود: استقرار این سیستم به منظور بالا بردن میزان دقت در ثبت و صدور، تسریع در انجام کارهای تعمیراتی، جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه های جانبی، جلوگیری از مخدوش شدن پرمیت، صرفه جویی در مصرف کاغذ و تسریع در گزارش گیری بر خط آمار پرمیت و حوادث احتمالی اجرا شده است.

وی اظهار داشت: این واحد صنعتی بعنوان اولین شرکت در بین پالایشگاه های گازی کشور بوده که نسبت به استقرار سامانه الکترونیکی ثبت و صدور مجموعه مقررات «ب» پروانه فعالیت اقدام نموده است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام خاطرنشان کرد: این سامانه قابلیت ثبت و صدور پروانه فعالیت اصلی، مجوز کار روز مره و سایر پروانه های الحاقی را دارا می باشد.

نوریان تصریح کرد: با توجه به شروع فرآیند الکترونیکی نمودن مجوز کار با تلاش و همکاری واحد های ایمنی و برنامه ریزی تعمیرات در بستر IPCMMS از ابتدای سال جاری تاکنون، برای استقرار این سامانه اولین دوره آموزشی نرم افزار توسط تیم برنامه نویس و همکاران واحد برنامه ریزی تعمیرات، HSE و آموزش برای کلیه پرسنل مرتبط با فعالیت های تعمیراتی برگزار شده است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام ادامه داد: نحوه ایجاد درخواست و فرآیند تکمیل پرمیت به همراه الحاقیه ها و فرم های مربوطه بر اساس دستورالعمل “مجموعه مقررات صدور پروانه های انجام کار در این دوره به داوطلبان آموزش داده شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۴.۵]