پیش بینی هواشناسی امروز ۸ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز ۸ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز 8 آذر 1400 اعلام شد.

به گزارش نودادبرتر؛ پیش بینی هواشناسی امروز ۸ آذر ۱۴۰۰ را در نودادبرتر ببینید.

کارشناس هواشناسی گفت: سه شنبه و چهارشنبه در سواحل شمالی کشور وزش باد و افزایش نسبی دما بین ۵ تا ۷ درجه پیش بینی می شود.

بیشتر بخوانید: پیش بینی هواشناسی امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی ، تصریح کرد: امشب در برخی نقاط آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل ، ارتفاعات کرمان و هرمزگان افزایش ابر ،رگبار پراکنده و وزش باد شدید موقتی رخ می‌دهد.

او ادامه داد: روز دوشنبه در جنوب کرمان، هرمزگان، جزایر واقع در تنگه هرمز و سواحل غربی سیستان و بلوچستان رگبار رعدوبرق گاهی وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود. در این دو روز تنگه هرمز و غرب دریای عمان مواج و متلاطم است.

کارشناس هواشناسی اظهار کرد: روز سه شنبه تنها تنگه هرمز و غرب دریای عمان و ارتفاعات کرمان بارش رخ می‌دهدو در سایر مناطق کشور جوی آرام و پایدار انتظار می‌رود و اوایل شب در استان آذربایجان غربی نیز ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی می شود.

ضیائیان بیان کرد: بعد از ظهر چهارشنبه به تدریج با ورود سامانه بارشی به شمال غرب کشور در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی ، اردبیل و شمال کردستان وزش باد شدید و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی تصریح کرد: در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در شمال غرب و سواحل شمالی وزش باد جنوبی و افزایش نسبی دما بین ۵ تا ۷ درجه پیش بینی می شود . پنجشنبه و جمعه کاهش نسبی دما حدود ۷ تا ۹ درجه در این مناطق رخ می‌دهد.

او گفت: طی روزهای دوشنبه و سه شنبه شاهد افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پر جمعیت از جمله تهران ، اصفهان، کرج و اراک هستیم. فردا بیشترین دمای تهران به ۱۷ درجه و کم‌ترین آن به ۸ درجه می رسد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی