یادداشتی از مریم بالوی فیلی به پاس قدردانی از سربازان گمنام امام زمان(عج) / امنیت کشورمان آسان به دست نمی آید
یادداشتی از مریم بالوی فیلی به پاس قدردانی از سربازان گمنام امام زمان(عج) / امنیت کشورمان آسان به دست نمی آید
هر ساله نیمه شعبان علاوه بر جشن و سرور مردم عزیز کشورمان برای ولادت با سعادت قائم عجل الله تعالی فرجه یک مناسبت دیگر نیز داریم آن هم روز سربازان گمنام امام زمان(عج) است .

به گزارش سرویس استان ها نودادبرتر، اگر کمی به بررسی سایر کشورها بپردازیم می بینیم همه کشورها سازمانی برای خنثی سازی توطئه های دشمنان دارند که جمهوری اسلامی ایران نیز در سال ۱۳۶۲ وزارت اطلاعات را تشکیل داد.

یادداشتی از مریم بالوی فیلی به پاس قدردانی از سربازان امام زمان(عج)

وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه از ارکان مستحکم نظام جمهوری اسلامی هستند که یکان به یکانشان حافظ امنیت و آسایش ایران اسلامی هستند.

امروزه اگر ما در فضایی بسیار امن و آرامی قرار داریم مدیون مجاهدت ها و رشادت های دلیرانه نیروهای جان بر کف انتظامی و نظامی به خصوص سربازان گمنام امام زمان(عج) است که باید به پاس این رشادت ها و ایثار و از جان گذشتگی قدردان آنها باشیم.

امام خمینی(ره) وزارت اطلاعات را پایگاه عظیم مبارزه و جهاد توصیف کردند، همچنین مقام معظم رهبری در این باره فرموده اند: وزارت اطلاعات چشم بینا و بیدار نظام است ، آرامش و امنیت جامعه مرهون سربازان گمنامی است که دائم در جهاد فی سبیل ‌الله‌اند.

سربازان گمنام امام زمان(عج) راحتی و آرامش خانواده و فرزندانشان را فدای امنیت ملی کرده‌اند تا با شناسایی عوامل نفوذی و جاسوسی دشمن در حوزه‌های مختلف امنیتی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی توطئه‌های آن‌ها را خنثی می‌کنند که حاصل خون شهیدان، فداکاری ایثارگران و تلاش بی‌وقفه و خستگی ناپذیر مجموعه خدوم، هوشیار و موقعیت شناس نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی بویژه “سربازان گمنام امام زمان(عج)” است.

از غرب تا شرق از جنوب تا شمال کشور عزیزمان در آرامش و امنیت کامل است در حالیکه در سایر کشورها بویژه همسایگان ایران با ایجاد اختلاف و تفرقه به ناامنی‌ها دامن می زنند این تلاش بی وقفه و حساب شده ای می خواهد که هر توطئه‌ای را در نطفه خفه کند و امنیت و آرامش بسیار خوبی در کل کشور برقرار سازد که می طلبد به پاس این همه از خودگذشتگی و شهادت مظلومانه و ایثار شبانه روزی نیروهای خدوم نظامی انتظامی و به خصوص سربازان گمنام امام زمان(عج) که این روز عزیز را به این بزرگواران تبریک عرض کنیم و برای قدردانی دست به سینه تمام قد سر تعظیم فرود ‌آوریم.

۱۵ شعبان سال روز میلاد امام زمان (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) مبارک باد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۵]