شرایط دریافت برنج روغن و شکر دولتی از ۱۰ آذر ۱۴۰۰+ لینک ثبت نام
شرایط دریافت برنج روغن و شکر دولتی از ۱۰ آذر ۱۴۰۰+ لینک ثبت نام
شرایط دریافت برنج روغن و شکر دولتی از 10 آذر 1400 اعلام شد.

به گزارش نودادبرتر، شرایط دریافت برنج روغن و شکر دولتی از ۱۰ آذر ۱۴۰۰ اعلام شد. از دیروز ۱۰ آذر ۱۴۰۰ مرغ منجمد، تخم‌مرغ، شکر، روغن و برنج به شکل اینترنتی و از طریق همان سامانه بازرگام عرضه می‌شود.

لینک ثبت نام دریافت برنج روغن و شکر دولتی از ۱۰ آذر ۱۴۰۰

اسماعیل قادری فر مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: از امروز در استان تهران علاوه بر عرضه مرغ منجمد و تخم‌مرغ با قیمت مصوب، شکر، روغن و برنج نیز از طریق «سامانه بازرگام» عرضه می‌شود. همچنین از امروز در شهر‌های مشهد، شیراز و یزد، مرغ منجمد و تخم‌مرغ به شکل اینترنتی و از طریق همان سامانه بازرگام به نشانی https://bazargam.com/ عرضه می‌شود.

او گفت: برای جلوگیری از هرگونه تضییع حق شهروندان، نظارت کامل بر این سامانه از طریق سازمان تعاونی روستایی انجام می‌شود. کالا‌های اساسی که در این سامانه عرضه می‌شوند در کمتر از ۲۴ ساعت با قیمت مصوب در اختیار شهروندان قرار می‌گیرند و خرید از این سامانه هزینه‌ای بیش از نرخ مصوب برای شهروندان در بر ندارد.

جزئیات عرضه برخی از محصولات اساسی اینترنتی

او گفت: در واقع محدودیتی برای عرضه در این سامانه وجود ندارد، اما برای جلوگیری از احتکار و دلالی برای هرشخص، محصولات را به میزان مصرف سرانه سالانه در نظر گرفتیم و تمهیدات لازم برای جلوگیری از شکل گیری دلالی‌های جدید و احتکار از طریق این سامانه در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ادامه داد: فروشگاه‌های اینترنتی که زیرساخت‌های لازم برای توزیع تراکنش‌های بالا را داشته باشند و بتوانند محصولات را در کمتر از ۲۴ ساعت در اختیار شهروندان قرار بدهند، می‌توانند در فراخوان سازمان تعاونی روستایی برای عرضه اینترنتی محصولات شرکت کنند و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

قادری‌فر گفت: هیچ کمبودی در عرضه محصولات وجود ندارد و به صورت هوشمند انبار عرضه محصولات شارژ می‌شود.


بیشتر بخوانید:


علت عرضه برخی از محصولات لبنی به صورت اینترنتی

مدیرعامل سازمان تعاونی روستایی گفت: از هفته آینده عرضه برخی اقلام لبنی نیز از طریق درگاه‌های اینترنتی میسر خواهد شد. تلاش داریم از طریق عرضه اینترنتی، مشکلات همه مناطق کشور را که عرضه محصولات اساسی در آنها با چالش مواجه است، برطرف کنیم.

گفتنی است، پیش از این فروش اینترنتی مرغ منجمد با قیمت مصوب ۳۱ هزارتومان و هر شانه تخم‌مرغ ۳۰ تایی با نرخ مصوب ۴۳ هزارتومان در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران کلید خورده بود. همچنین طرح بازرسی و نظارت کالا‌های اساسی از روز دوشنبه (هشتم آذرماه) در سطح خرده‌فروشی‌ها و صنایع تولیدکننده در واحد‌های تولیدی سراسر کشور شروع شده است.

انتهای پیام/*

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : علی اکبر رضایی