پیش بینی هواشناسی امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز 12 آذر 1400 منتشر شد.

به گزارش نودادبرتر؛ پیش بینی هواشناسی امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۰ را در نودادبرتر ببینید.

کارشناس هواشناسی گفت: روز جمعه در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و نواحی مرکزی کشور کاهش ۶ تا ۸ درجه ای دما پیش بینی می شود.


بیشتر بخوانید:


صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی تصریح کرد: امشب در نیمه غربی کشور، سواحل دریای خزر ، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان و همچنین بخش‌هایی از غرب اصفهان ، شمال بوشهر و خراسان شمالی بارش باران گاهی رعد و برق، وزش باد شدید و در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف پیش بینی می‌شود.

او ادامه داد: روز جمعه به تدریج از شدت بارش کاسته می‌شود و سامانه بارشی در نواحی مرکزی، شرق و شمال شرق کشور ، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز و سواحل شرقی دریای خزر فعالیت خواهد داشت.همچنین در بخش‌هایی از کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، هرمزگان، شاهد بارش باران، وزش باد و رعد وبرق موقت خواهیم بود.

ضیائیان اظهار کرد: روز جمعه در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و نواحی مرکزی کشور کاهش ۶ تا ۸ درجه ای دما و طی روزهای جمعه و شنبه در شمال شرق و شرق کشور کاهش محسوس دما بین ۱۰ تا ۱۴ درجه انتظار می‌رود.

او درباره آب وهوای تهران هم گفت: فردا آسمان تهران نیمه ابری همراه با بارش پراکنده گاهی وزش باد شدید است. بیشترین دمای تهران به ۱۱ درجه و کم‌ترین آن به ۲ درجه می رسد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : آیدا رضایی