پیش بینی هواشناسی امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز 14 آذر 1400 منتشر شد.

به گزارش نودادبرتر؛ پیش بینی هواشناسی امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰ را در نودادبرتر ببینید.

کارشناس هواشناسی گفت: از اواخر وقت فردا با ورود سامانه بارشی کم دامنه از غرب کشور در کردستان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و ایلام بارش رخ خواهد داد.


بیشتر بخوانید:


صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی تصریح کرد: امشب در خراسان رضوی گاهی بارش پراکنده رخ می‌دهد و در برخی نقاط هرمزگان و جنوب کرمان رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود. امشب سامانه بارشی از شمال شرق کشور خارج می‌شود.

او ادامه داد: در سایر مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است و به تدریج در شهرهای صنعتی و پرجمعیت غلظت آلاینده‌های جوی افزایش می‌یابد.

ضیائیان بیان کرد:از اواخر وقت روز یکشنبه با ورود موجی کم دامنه از غرب کشور در مناطقی از کردستان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و ایلام بارش رخ خواهد داد.

او یادآور شد:روز دوشنبه به طور گسترده‌تر در استان‌های کردستان، کرمانشاه، لرستان، همدان، مرکزی، ایلام و چهارمحال و بختیاری، شمال خوزستان و برخی مناطق شمال غرب کشور، ارتفاعات البرز مرکزی و نیز دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های قزوین، البرز و تهران گاهی بارش باران و وزش باد در ارتفاعات و مناطق سردسیری برف و وزش باد رخ خواهد داد.

ضیائیان درباره آب و هوای استان تهران هم گفت: آسمان تهران فردا قسمتی ابری همراه با غبار محلی است. بیشترین دمای تهران به ۱۴ درجه و کمترین آن به ۵ درجه می رسد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی