شرایط ثبت نام فروش نقدی خودرو فیدلیتی و دیگنیتی بهمن موتور از ۱۵ آذر ۱۴۰۰
شرایط ثبت نام فروش نقدی خودرو فیدلیتی و دیگنیتی بهمن موتور از ۱۵ آذر ۱۴۰۰
شرایط ثبت نام فروش نقدی خودرو فیدلیتی و دیگنیتی بهمن موتور از 15 آذر 1400 اعلام شد.

به گزارش نودادبزتز؛ شرکت بهمن موتور در راستای پاسخ به نیاز بازار طرح جدید فروش محصولات خود را اعلام کرد.

جزئیات ثبت نام فروش نقدی خودرو فیدلیتی و دیگنیتی بهمن موتور از ۱۵ آذر ۱۴۰۰

گروه بهمن فیدلیتی را در دو تیپ با اتاق ۵ نفره و اتاق ۷ نفره عرضه می کند و قیمت این خودروها نسبت به مرحله قبل تغییری نکرده و با همان ۷۳۵ میلیون تومان و ۷۴۷ میلیون تومان بفروش خواهند رسید.

در این مرحله از فروش خودرو شاسی بلند دیگنیتی قیمت قطعی این خودرو تغییری نداشته و با همان قیمت قبلی ۷۹۵ میلیون تومان بفروش می‌رسد.

این بخشنامه در تاریخ دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۶ همان روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت در وبسایت گروه بهمن به نشانی https://bahman.ir فعال خواهد شد.

در این روش فروش، امکان ثبت نام، صرفا برای افراد بالای ۱۸ سال و دارای گواهینامه معتبر، مجاز است. موعد تحویل هفته آخر دی ماه است.

قیمت در بازار چند؟

فیدلیتی پنج نفره در بازار یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان و مدل هفت نفره یک میلیارد و ۷۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

همچنین قیمت دیگنیتی در بازار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان ثبت شده است.

زمان ثبت نام در طرح بهمن موتور

ثبت نام فروش نقدی با قیمت قطعی شرکت بهمن موتور  به صورت اینترنتی و به تعداد محدود از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۵ آذر ۱۴۰۰ آغاز و تا ساعت ۱۶ همان روز یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

آدرس سایت ثبت نام بهمن موتور

متقاضیان برای ثبت نام در درگاه اینترنتی فروش محصولات بهمن موتور به آدرس https://bahman.iranecar.com یا https://iranecar.com مراجعه کنند.

قیمت محصولات بهمن موتور

در طرح جدید بهمن موتور سه محصول این خودرو سازی با قیمت مصوب عرضه می‌شوند:

 • فیدلیتی پرایم تیپ۱ (۵ نفره) با پرداخت ۷۳۵ میلیون تومان
 • فیدلیتی پرایم تیپ۲ (۷ نفره) با پرداخت ۷۴۷ میلیون تومان
 • دیگنیتی پرایم با پرداخت ۷۹۵ میلیون تومان

مهلت واریز وجه بهمن موتور

در طرح فروش آذر ماه بهمن موتور واریز وجه از طریق همان درگاه اینترنتی و در پایان مراحل ثبت نام انجام می‌شود.


بیشتربخوایند:


زمان تحویل محصولات بهمن موتور

 • فیدلیتی پرایم تیپ۱ (۵ نفره) موعد تحویل هفته آخر دی ماه ۱۴۰۰
 • فیدلیتی پرایم تیپ۲ (۷ نفره) موعد تحویل هفته آخر دی ماه ۱۴۰۰
 • دیگنیتی پرایم موعد تحویل هفته آخر دی ماه ۱۴۰۰

رنگ محصولات بهمن موتور

 • فیدلیتی پرایم تیپ۱ (۵ نفره): سفید – مشکی – خاکستری کهکشانی – سربی – آبی اطلسی – قرمز روناسی
 • فیدلیتی پرایم تیپ۲ (۷ نفره): سفید – مشکی – خاکستری کهکشانی – سربی – آبی اطلسی – قرمز روناسی
 • دیگنیتی پرایم: سفید – مشکی – خاکستری کهکشانی – سربی – آبی اطلسی – قرمز روناسی
نوع محصول قیمت مصوب فروش مدل موعد تحویل رنگهای قابل عرضه
فیدلیتی پرایم تیپ۱ (۵ نفره) ۷.۳۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ۱۴۰۰ هفته آخر دی ماه ۱۴۰۰ سفید – مشکی – خاکستری کهکشانی – سربی – آبی اطلسی – قرمز روناسی
فیدلیتی پرایم تیپ۲ (۷ نفره) ۷.۴۷۰.۰۰۰.۰۰۰ ۱۴۰۰ هفته آخر دی ماه ۱۴۰۰ سفید – مشکی – خاکستری کهکشانی – سربی – آبی اطلسی – قرمز روناسی
دیگنیتی پرایم ۷.۹۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ۱۴۰۰ هفته آخر دی ماه ۱۴۰۰ سفید – مشکی – خاکستری کهکشانی – سربی – آبی اطلسی – قرمز روناسی

نحوه ثبت نام محصولات بهمن موتور

برای ثبت نام وارد سایت فروش محصولات کرمان موتور شده و بعد از محیا کردن شرایط اولیه مثل: اطمینان از سقف برداشت کارت بانکی، مشخص کردن یک شماره شبا و … وارد قسمت ثبت نام بهمن موتور می‌شویم.

 • مرحله اول: انتخاب نوع خودرو: در این قسمت تمامی خودروهایی که شرکت بهمن موتور برای فروشش برنامه‌ای ارائه کرده است مشخص شده‌اند و شما فقط موظف به انتخاب نوع خودرو می‌باشید.
 • مرحله دوم: انتخاب برنامه فروش: پس از انتخاب نوع خودرو مورد نظر باید از بین برنامه‌هایی که برای خودرو مورد نظر اعلام شده است انتخاب خود را انجام دهید.
 • مرحله سوم: تعیین مشخصات و تأیید شرایط واگذاری: در این قسمت با توجه به خودروی انتخابی در رابطه با رنگ اتومبیل درخواستی باید اطلاعاتتان را ثبت کنید و در ادامه متن شرایط واگذاری پیش روی شما قرار دارد و شما می‌توانید پس از مطالعه و آگاهی از شرایط فروش خودرو مورد نظر با تأیید شرایط وارد مرحله بعد شوید.
 • مرحله چهارم: ثبت اطلاعات مشتری: شما در این قسمت پس از انتخاب نوع مشتری حقیقی یا حقوقی باید اطلاعات شخصی خود و یا شرکتتان را به ثبت برسانید. پس از ثبت اطلاعات و برطرف کردن خطاهای احتمالی و تأیید اطلاعات وارد شده وارد مرحله بعد می‌شوید.
 • مرحله پنجم: انتخاب نمایندگی و درگاه پرداخت: در این مرحله لازم است شما با انتخاب استان و شهرستان محل سکونتتان نمایندگی مورد نظر خود را برای تحویل خودرو و احراز اصالت مدارک انتخاب کنید. پس از انتخاب نمایندگی آدرس آن برای شما نمایان خواهد شد. پس از انتخاب درگاه بانکی برای پرداخت مبلغ وارد مرحله بعد و درگاه واریز وجه خواهید شد.
 • مرحله ششم: تأیید پرداخت: در این مرحله پرداخت شما تأیید شده و برای احراز مدارک و ادامه مراحل به نمایندگی ارجاع داده می‌شوید.

شرایط فروش نقدی بهمن موتور

 • ثبت نام از طریق سایت انجام شده و سایر مراحل ثبت نام از قبیل احراز هویت، تحویل خودرو و … در عاملیت مجاز صورت خواهد پذیرفت.
 • در این روش فروش الزام تطابق آدرس خریدار با استان‌های مجاز اعلام شده با استان عاملیت می‌بایست رعایت شود. بدین معنی که شهر شماره گذاری خریدار می‌بایست با استان‌های مجاز با استان عاملیت یکسان باشد.
 • در این روش فروش، صلح به غیر امکانپذیر نیست.
 • با توجه به اینکه امکان دارد برخی از کارت‌های بانکی دارای سقف پرداخت باشند لازم است پیش از اقدام به ثبت نام، از افزایش سقف پرداخت کارت بانکی اطمینان حاصل شود، واریز وجه خودرو در تراکنش امکان پذیر است.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
 • نویسنده : علی اکبر رضایی