پیش بینی هواشناسی امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز 15 آذر 1400 منتشر شد.

به گزارش نودادبرتر؛ پیش بینی هواشناسی امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰ را در نودادبرتر ببینید.

کارشناس هواشناسی گفت: سامانه بارشی تا بعد از ظهر فردا در کشور فعال است و زمینه ساز بارش برف و باران و وزش باد شدید موقتی در برخی استان ها می‌شود.


بیشتر بخوانید:


صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی ، گفت: از اواخر امشب سامانه بارشی از سمت غرب وارد کشور می‌شود که تا بعد از ظهر دوشنبه در کشور فعال است و زمینه ساز بارش برف و باران و وزش باد شدید موقتی می‌شود.

او افزود: در استان‌های کردستان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، همدان، مرکزی، زنجان ،آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، قزوین ، شمال خوزستان، شمال غرب چهارمحال بختیاری، غرب اصفهان و قم شاهد بارش باران خواهیم بود.همچنین در استان‌های تهران ، البرز، سمنان، ارتفاعات گیلان و مازندران بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.

کارشناس هواشناسی اظهار کرد: سه شنبه و چهارشنبه جوی آرام در بیشتر مناطق کشور حاکم است و این موضوع در شهرهای صنعتی و پرجمعیت سبب افزایش غلظت آلاینده‌های جوی خواهد شد.

او توضیح داد: اواخر روز چهارشنبه و پنجشنبه با ورود سامانه بارشی دیگر به کشور در برخی نقاط شمال غرب و غرب کشور بارش رخ خواهد داد.

ضیائیان گفت: آسمان تهران فردا نیمه ابری همراه با غبار صبحگاهی گاهی بارش پراکنده و وزش باد است . بیشترین دمای تهران به ۱۲ درجه و کمترین آن به ۴ درجه می رسد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : آیدا رضایی
  • منبع خبر : خبرنگاران جوان