پیش بینی هواشناسی امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۰

به گزارش نودادبرتر؛ پیش بینی هواشناسی امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۰ را در نودادبرتر ببینید. کارشناس هواشناسی گفت: تا سه روز آینده افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت انتظار می‌رود. صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی با بیان اینکه امشب و فردا در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است گفت: در شهرهای […]

به گزارش نودادبرتر؛ پیش بینی هواشناسی امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۰ را در نودادبرتر ببینید.

کارشناس هواشناسی گفت: تا سه روز آینده افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت انتظار می‌رود. صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی با بیان اینکه امشب و فردا در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است گفت: در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت و انباشت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا انتظار می‌رود. امشب در بعضی ساعات در شرق و جنوب شرق کشور سرعت وزش باد افزایش خواهد یافت.


بیشتر بخوانید:


او گفت: بعد از ظهر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی، در برخی مناطق آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه و پنجشنبه در کردستان، کرمانشاه، زنجان و برخی نقاط استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، همدان، قزوین و ارتفاعات تهران و البرز رگبار باران، وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف همراه با کولاک پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی گفت: جمعه در برخی مناطق مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارش پراکنده رخ می‌دهد.

او بیان کرد: شنبه در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است. از این رو افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت انتظار می‌رود.

ضیائیان گفت: چهارشنبه و پنجشنبه در استان‌های ساحلی خزر باد گرم همراه با افزایش نسبی دما و جمعه در این نواحی کاهش ۶تا ۸ درجه‌ای دما رخ خواهد داد. همچینن روز شنبه در نواحی شمال شرق کشور کاهش نسبی دما انتظار می‌رود.

او درباره آب وهوای تهران گفت: آسمان تهران فردا نیمه ابری تا ابری همراه با غبار است. بیشترین دمای تهران به ۱۴ درجه و کمترین آن به ۵ درجه می رسد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : آیدا رضایی
  • منبع خبر : خبرنگاران جوان