حامد آهنگی مجری برنامه شب آهنگی کیست؟ بیوگرافی همسرش
حامد آهنگی مجری برنامه شب آهنگی کیست؟ بیوگرافی همسرش
حامد آهنگی از جمله مجریان موفق طنز کشورمان است که سالها برای رسیدن به این جایگاه تلاش کرده و در سالهای اخیر توانسته با اجرای خوب خود دیده شود.

به گزارش نودادبرتر؛ حامد آهنگی را همه بیشتر با کارهای طنزش می شناسیم و حالا با مجری گری اش در برنامه ها توانسته مخاطب زیادی را به خود جذب کند.

بیوگرافی حامد آهنگی مجری برنامه شب آهنگی

بیوگرافی حامد آهنگی مجری برنامه شب آهنگی

بیوگرافی حامد آهنگی مجری برنامه شب آهنگی

حامد آهنگی متولد ۱۷ تیر ماه ۱۳۵۸ در بندر انزلی است.

خانواده حامد آهنگی

حامد آهنگی اجرا هم می کند.یک خواهر دارد .

تحصیلات حامد آهنگی

حامد آهنگی تحصیلکره مقطع لیسانس و دارنده دکترای افتخاری رشته بازیگری از دانشگاه علوم و فنون می باشد.

ازدواج حامد آهنگی

ازدواج حامد آهنگی

ازدواج حامد آهنگی

حامد آهنگی در سال ۱۳۸۶ وقتی ۲۸ ساله بود با  صفورا آغاسی از بازیگران سابق تئاتر اهل گیلان ازدواج کرده است این دو در یک کار مشترک باهم آشنا شدند و در نهایت با هم ازدواج کردند که ثمره این ازدواج تنها یک پسر بنام آراد متولد سال ۱۳۹۲ می باشد

شروع فعالیت هنری حامد آهنگی

در ادامه از سال ۱۳۷۲ وقتی ۱۴ ساله بودم کنار پسر خاله هایم که تحصیلکرده دانشگاه سوره بودند وارد گروه های نمایشی در بندرانزلی شدم

سپس چند سال بعد با نمایش درام به کارگردانی مرحوم محمدعلی انتظاری در جشنواره تئاتر دانش آموزی استان ، اولین جایزه بازیگری را گرفتم

آهنگی سال ۱۳۸۰ در ۲۲ سالگی کنار رضا نظری (کمدین) کار در جنگ شبانه را آغاز کرد تا اینکه از سال ۱۳۸۴ بعنوان کمدین اصلی وارد یک گروه نمایشی دیگری شد

او سپس بعنوان نویسندگی و کارگردان ، نمایش های مختلفی از جله سفر پرماجرا ، کنکور ، ماهواره ۱ و ۲ ، کلاس درس ، داماد تصادفی ، منشی قلابی و … را کار کرد.

سال ۱۳۸۹ در ۳۱ سالگی بعد از اجرای موفق در ویژه برنامه برترین های شبکه جام و جم که در شیراز برگزار می شد توسط یکی از خوانندگان به حمید خندان معرفی شد.

حمید خندان حامد را برا اجرا به کیش برد و حالا از خرداد ۱۳۸۹ تا به الان با برنامه «شب های کیش» هر ماه در این جزیره بروی صحنه می رود.


مطالب مرتبط:


مصاحبه با حامد آهنگی

سال دوم راهنمایی در جشن های دهه فجر من برای گروه نمایش میکروفن نگه می داشتم اما گروه بازی خوبی نداشتند که حرص معلم حرفه و فن مان درآمد.

گفت آقا جمع کنید این که نشد بازی ، میکروفن رو بدید حامد ، من که سر کلاس ادای معلما را در میاوردم همونا رو انجام دادم و خوانندگی و تقلید صدا را هم اضافه کردم.

آنجا برای اولین بار بود که فهمیدم می توانم برای یک جمع بزرگی اجرا کنم و همین باعث تشویق و ادامه مسیرم شد.

زندگی اش با فوتبال شروع شد ، در رده نونهالان به باشگاه ملوان بندرانزلی رفت و در سه رده  نوجوانان و جوانان در پست مهاجم بازی کرد اما از مقطعی ادامه نداد.

حامد آهنگی نخستین بار ۷ دی سال ۱۳۹۵ در برنامه طنز خندوانه حضور یافت و به اجرای کمدی پرداخت که با استقبال عمومی خوبی همراه بود. در دور جدید مسابقه ادابازی خندوانه که در تایستان ۹۶ شروع شده است ، حامد آهنگی با نصرالله رادش هم تیمی است.

حامد آهنگی مجری مسابقه شوتبال

حامد آهنگی به همراه مبینا نصیری سابقه مجری گری در مسابقه شوتبال مردان و زنان که محصول شبکه نسیم است را دارد.

تیم مورد علاقه حامد آهنگی

حامد آهنگی: چون من بچه انزلی بودم و تو ملوان بازی کردم و خیلی از بچه ها مثل مازیار زارع ، پژمان نوری و آقای عزت اللهی پدر سعید عزت اللهی از دوستان من بودند خب ناخودآگاه یک حس و عرق خاصی به این تیم دارم. اینم بذاریم کنار همونطور که سپید رود برای رشتی ها خیلی مهمه خب ملوان هم برای ما اهمیت زیادی داره مثلا یه پدری موقعی که نماینده مجلس یا استاندار و می بینه نمیگه برای بچه هام کار پیدا کن ولی حتما میگه آقای نماینده به دادِ این تیم برس. ببینید چقدر ملوان برای این مردم با ارزشه .منم نمی تونم نسبت به این تیم که انقدر با خون و جون هم شهری هام آمیخته ست بی تفاوت باشم و به همین دلیل بین ۴ تا تیم ملوان و انتخاب کردم.

شب های کیش حامد آهنگی و ممنوع الکاری

از اواخر سال ۱۳۸۹ در ویژه برنامه برترین های شبکه جام جم که در شهر شیراز برگزار می شد چندین اجرا داشت ، همانجا توسط یکی از خوانندگان خوش صدا کشور به حمید خندان بابت اجرای نمایش به جزیره کیش دعوت شد و از سال ۹۰ در سالن های مختلف بیش از ۱۲۰۰ اجرا داشته است. او چندین ماه بعلت حاشیه های اجراهایش مدتی ممنوع الکار بود.

مجموعه کارهای حامد آهنگی

حامد آهنگی با همسرش

حامد آهنگی با همسرش

فیلم سینمایی حامد آهنگی

چند می‌گیری گریه کنی ۲ (۱۳۹۹)

مجموعه تلویزیونی حامد آهنگی

 • خندوانه (۱۳۹۵)
 • لژیونر (۱۳۹۶)
 • شش قهرمان و نصفی (۱۳۹۸)
 • بچه محل (۱۳۹۹)

رسانه خانگی حامد آهنگی

 • شام ایرانی (۱۳۹۹)
 • شب‌های مافیا (۱۳۹۹)
 • ایران ۶۸ (۱۳۹۹)
 • علمی شو (۱۳۹۹)

اجراهای حامد آهنگی

 • شوتبال (۱۴۰۰–۱۳۹۹)
 • شب‌آهنگی (۱۴۰۰)
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
 • نویسنده : مریم بالوی فیلی
 • منبع خبر : ویکی پدیا