پیش بینی هواشناسی امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز 19 آذر 1400 منتشر شد.

به گزارش نودادبرتر؛ پیش بینی هواشناسی امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۰ را در نودادبرتر ببینید.

سازمان هواشناسی از بارش ۴ روزه باران و برف در برخی استان‌ها و افزایش آلاینده‌های جوی طی ۵ روز آینده در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد.


بیشتر بخوانید:


بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز جمعه در بخش‌هایی از استان‌های مازندران، گلستان و خراسان شمالی افزایش ابر و بارش‌های پراکنده انتظار می‌رود. فردا شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۰ جو آرام و پایداری برای کشور حاکم است.

یکشنبه آینده در استان‌های گیلان و مازندران ابرناکی و بارش پراکنده پیش‌بینی شده است. این شرایط روز دوشنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر،‌ خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی پیش‌بینی می‌شود و بارش برف در ارتفاعات دور از انتظار نیست.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی طی ۵ روز آینده در مناطق صنعتی و پرتردد انباشت آلاینده‌های جوی پیش‌بینی شده است. امروز به دلیل وزش باد در استان‌های تهران و البرز به‌طور موقت غلظت آلاینده‌های جوی کاهش می‌یابد.

روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در نوار شرقی کشور و بخش‌هایی از سمنان،‌ یزد و کرمان وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک پیش‌بینی شده است. امروز همچنین در سواحل دریای خزر و طی روزهای دوشنبه و سه شنبه آینده در نواحی شمال شرق کشور کاهش نسبی ۴ تا ۶ درجه‌ای دما پیش‌بینی شده است. شنبه و یکشنبه نیز دریای خزر مواج خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی
  • منبع خبر : خبرنگاران جوان