پیش بینی هواشناسی امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰
پیش بینی هواشناسی امروز 20 آذر 1400 منتشر شد.

به گزارش نودادبرتر؛ پیش بینی هواشناسی امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۰ را در نودادبرتر ببینید.

کارشناس هواشناسی گفت: در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در نواحی شمال شرق کشور کاهش نسبی دما ۴ تا ۶ درجه انتظار می‌رود.


بیشتر بخوانید:


صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی، گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امشب جمعه در بخش‌هایی از استان‌های مازندران، گلستان و خراسان شمالی افزایش ابر و بارش پراکنده انتظار می‌رود، روز شنبه جوی آرام و پایدار در کشور حاکم خواهد بود.

او گفت: امشب در سواحل دریای خزر و طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در نواحی شمال شرق کشور کاهش نسبی دما ۴ تا ۶ درجه انتظار می‌رود.

او ادامه داد: روز یکشنبه در استان‌های گیلان و مازندران ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می‌رود. این شرایط دوشنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر، خراسان شمالی و خراسان رضوی پیش‌بینی می‌شود و بارش پراکنده برف در ارتفاعات دور از انتظار نیست. در پنج روز آینده در مناطق صنعتی و پر تردد انباشت آلاینده‌های جوی پیش‌بینی می‌شود.

او ادامه داد: امشب به سبب وزش باد در استان‌های تهران و البرز به طور موقت غلظت آلاینده‌های جوی کاهش می‌یابد. دوشنبه و سه‌شنبه در نوار شرقی و بخش‌هایی از سمنان، یزد و کرمان وزش باد شدید موقت و در نواحی مستعد خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

طبق گفته های کارشناس هواشناسی، آسمان تهران فردا صاف و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. بیشترین دمای تهران ۱۴ درجه و کم‌ترین آن ۵ درجه است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی
  • منبع خبر : خبرنگاران جوان