فال ابجد در ۲۶ آذر ۱۴۰۰
فال ابجد در ۲۶ آذر ۱۴۰۰
فال ابجد در 26 آذر 1400 منتشر شد.

به گزارش نودادبرتر؛ فال ابجد در ۲۶ آذر ۱۴۰۰ را در نودادبرتر ببینید.

فال ابجد متولدین فروردین در ۲۶ آذر ۱۴۰۰

فروردین

ابجد فال شما :  آ ب ب

تعبیر : فکری را که در سر داری ترک کن . صبر پیشه کن تا گشایشی در کارت ایجاد شود قال و قیل و تلاش بیهوده مکن از بد دوری کن و به امرو مشیت الهی تسلیم شو و جز در راه او کوشش و عمل نکن . از دروغ بر حذر باش ، چون عده ای قصد تهمت زدن به تو را دارند تا دوازده روز دیگر گشایشی در کار تو ایجاد می‌شود . صبور باش و به خدا توکل کن تا از بدی و سختی دور شوی و به مرادت برسی انشاءالله .

مطالب مرتبط:

فال ابجد متولدین اردیبهشت در ۲۶ آذر ۱۴۰۰

اردیبهشت

ابجد فال شما : ج ب ج

تعبیر : طالع خوبی داری. این روزها آرزویت برآورده می‌شود خبر خوشی دریافت میکنی وبه شادی و نشاط میرسی زنی بلند قد و باریک اندام و گندمگون با تو خصومت میکند مراقب خودت باش. از پول و در آمد حرام پرهیز کن آینده ی خوبی در پیش داری. با دوستان و آشنایان به نیکی رفتار کن اگر قصد ازدواج یا معامله ای داری به آن عمل کن با موفقیت همراه خواهد بود.

 

فال ابجد متولدین خرداد در ۲۶ آذر ۱۴۰۰

 

خرداد

ابجد فال شما :  ج  د  د

تعبیر : با این قصد و نیتی که در سر داری ممکن است سلامتت به خطر بیافتد بهتر است آن را از سر بیرون کنی وگرنه صدمه ی سختی خواهی دید . کسی به تو طعنه میزند از او دوری کن . اگر در همه ی امور به خدا توکل کنی در کارت گشایش پیدا میشود وبه مقصود می رسی .

 

فال ابجد متولدین تیر در ۲۶ آذر ۱۴۰۰

تیر

ابجد فال شما :  ب ب ج

تعبیر : این قصد و نیتی که داری هیچ نفعی برایت ندارد. بهتر است از این نیت و خواسته دست برداری از کارهای بد و حرام پرهیز کن و به حلال قناعت کن . در کارت گشایش خوبی پیدا خواهد شد، اگر مراقب افکار و نیاتت باشی. در زندگی صبر پیشه کن و به خداوند امیدوار باش.

 

فال ابجد متولدین مرداد در ۲۶ آذر ۱۴۰۰

مرداد

ابجد فال شما :  آ  د  ج

تعبیر : طالعت خوب است اما از نیتی که کرده ای منصرف شو تا عاقبتِ کارت خیر شود. از بدیها پرهیز کن . رازت را نگه دار تا در حق تو دروغ نگویند. از خوابی که دیده ای نترس عاقبت خوب خواهد شد ،اما آن را برای کسی بازگو نکن . از همنشین بد دوری کن. یک نفر که نان و نمک تو را میخورد و ادعای دوستی با تو را دارد ،با تو روراست نیست البته نمیتواند صدمه ای به تو بزند ولی مراقب او باش و به خدا توکل کن.

 

فال ابجد متولدین شهریور در ۲۶ آذر ۱۴۰۰

شهریور

ابجد فال شما :  آ  آ  آ

تعبیر : به زودی گره کارت باز می‌شود و به هر خواسته ای که داری میرسی ممکن است کسی به زودی به جمع خانواده ی شما افزوده شود. دوستان خوبی داری به وقت نیاز با آنها مشورت کن. تا حدی از شر بدخواهان در امان هستی. در چند روز آینده یک خبر خوشحال کننده میشنوید . اگر آرزو و یا نیتی داری به آن میرسی. در کارهایت به خدا توکل کن تا به امید حق کارهایت درست به انجام برسد. رازت را به هر کس نگو خوددار باش و از بدیها پرهیز کن . آنچه را که انتظار داری انشاءالله به زودی به دست خواهی آورد.

 

فال ابجد متولدین مهر در ۲۶ آذر ۱۴۰۰

مهر

ابجد فال شما :  آ ج ب

تعبیر : با این نیتی که کرده ای به خواسته ات می‌رسی و خداوند تو را از غم و رنج میرهاند ، پول و ثروت خوبی نصیب تو می‌شود اگر با کسی منازعه و دعوا داری عاقبت به نفع تو خواهد شد اگر او با تو نمی سازد نگران نباش عاقبت رام خواهد شد. اگر چیزی را از دست داده ای دوباره به دست می آوری .

 

فال ابجد متولدین آبان در ۲۶ آذر ۱۴۰۰

آبان

ابجد فال شما : ب  ب  د

تعبیر : طالع خوبی است و نیتت بر آورده می‌شود. به زودی از غمها رها می‌شوی زیرا فالت نوید خیر و سعادت می‌دهد در کارهایت همچنان کوشا باش تا موفقیت و پیروزی نصیب شود. مراقب بدخواهان باش و رازت را به هرکس نگو. با کسی خویشی یا دوستی خواهی کرد که بسیار خوب است. در زندگی دو دل نباش .

 

فال ابجد متولدین آذر در ۲۶ آذر ۱۴۰۰

آذر

ابجد فال شما :  ج  ج  ج

تعبیر : آینده ی خوبی در انتظار توست. اگر کمی همت کنی ، زندگی خوبی خواهی داشت راه موفقیت برای تو باز است اگر نیاز به کمک و یا حمایت کسی پیدا کنی به آن پاسخ خواهد گفت ترفند بد خواهان را پشت سر میگذاری و به مراد و خواسته ات میرسی .در همه ی امور به خدا توکل کن.

 

فال ابجد متولدین دی در ۲۶ آذر ۱۴۰۰

دی

 

ابجد فال شما :  ج  آ ‌  آ

تعبیر : به آنچه نیت کرده ای می‌رسی اما باید منتظر بمانی. از اعمال بد دوری کن تا از غم و رنج در امان بمانی. از فکر بد و پول حرام دوری کن ، خداوند روزی تو را به تو حواله کرده است . به زودی یک خبر خوشحال کننده به تو می‌رسد که تغییراتی در زندگی تو به وجود می‌آورد اگر در همه ی امور به خداوند توکل کنی به مقصودت می‌رسی.

 

فال ابجد متولدین بهمن در ۲۶ آذر ۱۴۰۰

بهمن

ابجد فال شما :  د  ب  د

تعبیر : طالع خوبی داری و به خواسته ات می‌رسی. روزی حلال به دست تو می‌رسد قدرش را بدان سعی کن به کسی خیانت نکنی ، چون صدمه ی بزرگی خواهی خورد. اگر قصد سفر دوری داری،از آن منصرف شو زیرا به رنج و زحمت خواهی افتاد و از کار و تلاش غفلت مکن تا به مقصود برسی. انشاءالله

 

فال ابجد متولدین اسفند در ۲۶ آذر ۱۴۰۰

اسفند

ابجد فال شما : د  ج  ب

تعبیر : در چند روز آینده خبر خوشی به تو می‌رسد یک طلب سوخته و یا یک چیز گم شده را به دست می‌آوری . کارها بر وفق مراد تو خواهد بود سود یا پول زیادی نصیبت می‌شود. با دوستان خوب مشورت کن ، چون از راهنمایی آنها سود خواهی برد مال حلال خوبی به دست می‌آوری قدر آن را بدان و شکر خدا کن . می‌توانی از آن به افراد مستحق احسان کنی تا اجر معنوی نصیبت شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : علی اکبر رضایی
  • منبع خبر : رکنا