رعنا آزادی ور کیست؟ + بیوگرافی و عکس ها
رعنا آزادی ور کیست؟ + بیوگرافی و عکس ها
رعنا آزادی ور از جمله بازیگران موفق سینما و تلویزیون است که در ادامه به معرفی این بازیگر می پردازیم.

به گزارش نودادبرتر؛ رعنا آزادی ور کیست و همچنین بیوگرافی و عکس ها را می توانید در نوداد برتر مشاهده کنید.

فیلم سینمایی«مرد بازنده» جدیدترین ساخته محمدحسین مهدویان بعد از سریال پرمخاطب زخم کاری است که بازیگران آن مقابل دوربین قرار گرفتند. یکی از بازیگران این فیلم رعنا آزادی ور است که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است.

بیوگرافی رعنا آزادی ور در فیلم مرد بازنده

بیوگرافی رعنا آزادی ور در فیلم مرد بازنده

بیوگرافی رعنا آزادی ور در فیلم مرد بازنده

رعنا آزادی‌ور متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۲، بازیگر ایرانی است.

شروع فعالیت هنری رعنا آزادی ور

رعنا آزادی‌ور فعالیت حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۸۲ با فیلم مارمولک ساختهٔ کمال تبریزی آغاز کرد. فیلم‌های برجسته‌اش عبارتند از درباره الی (۱۳۸۷) ساختهٔ اصغر فرهادی، محمد رسول‌الله (۱۳۹۴) ساختهٔ مجید مجیدی، چهارراه استانبول (۱۳۹۶) ساختهٔ مصطفی کیایی و هفته‌ای یک‌بار آدم باش (۱۳۹۹) ساختهٔ شهرام شاه‌حسینی. آزادی‌ور در سال ۱۴۰۰ با مجموعه‌های زخم کاری ساختهٔ محمدحسین مهدویان و جیران ساختهٔ حسن فتحی وارد تلویزیون شد. او برای نقشش در زخم کاری برندهٔ جایزهٔ حافظ بهترین بازیگر زن درام تلویزیونی شد.


مطالب مرتبط:


معرفی فیلم سینمایی مرد بازنده

فیلم سینمایی«مرد بازنده» جدیدترین ساخته محمدحسین مهدویان بعد از سریال پرمخاطب زخم کاری است که بازیگران آن مقابل دوربین قرار گرفتند.

محمدحسین مهدویان ساخت فیلم «مرد بازنده» را بر اساس فیلمنامه ای از حسین حسنی، ابراهیم امینی و خودش آغاز کرده و برای حضور در چهلمین دوره جشنواره فجر آماده می کند.

تصویربرداری فیلم مرد بازنده، در شهر بابلسر آغاز شده و بازیگران در لوکیشنهای مورد نظر در این شهر نقش آفرینی می کنند.

اسامی بازیگران فیلم مرد بازنده

جواد عزتی و رعنا آزادی ور ستارگان سریال زخم کاری بودند که بازی درخشان آنها مقابل یکدیگر مورد استقبال زیادی قرار گرفت. این زوج هنری برای دومین بار در فیلم «مرد بازنده» مقابل یکدیگر قرار می گیرند.

اسامی بازیگران دیگر فیلم مرد بازنده به زودی اعلام می شود.

بازی رعنا آزادی ور در سریال زخم کاری

رعنا آزادی ور و همسرش مهدی پاکدل

رعنا آزادی ور و همسرش مهدی پاکدل

رعنا آزادی ور در سریال زخم کاری در کنار بازیگرانی همچون سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی فر، مهدی زمین‌پرداز، امیرحسین هاشمی به ایفای نقش پرداخته است.

آشنایی با سریال زخم کاری

«زخم کاری» یک نوآر ملتهب است که داستانی پرتنش دارد و تا کنون تمام بازیگران آن جلوی دوربین رفته‌اند.

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی و این سریال نخستین تجربه سریال سازی مهدویان در شبکه نمایش خانگی است که با سرمایه گذاری فیلیمو آن را کلید زده است. مهدویان با ساخت سریال زخم کاری، اولین تجربه‌ی خود را در ارائه‌ی یرای شبکه نمایش خانگی به ثبت رسانده است. این سریال یکی از پربازیگرترین سریال های شبکه نمایش خانگی میباشد که میتواند رکورد سریال های قبلی را بزند در این سریال بازیگرانی همچون جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، هانیه توسلی و الهه حصاری به ایفای نقش میپردازند.

خلاصه داستان سریال زخم کاری

زخم کاری به تهیه کنندگی محمدرضا تخت‌ کشیان ساخته خواهد شد و داستانی برمبنای سلطه گری دارد و با توجه به پیشینه قبلی محمدحسین مهدویان باید منتظر اثری جنجالی بود که با بازیگران شاخص ساخته شود!

بحث تولید سریال «پایتخت۷» در شرایطی جدی شده که حمید شاه‌آبادی معاون سیما در اولین آزمون دوران معاونتش، اصرار داشت که این سریال محبوب همانند سال‌های مدیریت میرباقری معاون قبلی سیما، روی آنتن نوروزی تلویزیون برود.براساس برخی شنیده‌ها، محسن تنابنده با اطمینان از درخواست مدیران تلویزیون، از مدتها قبل فیلمنامه‌های سریال «پایتخت۷» را آماده کرده بود و منتظر بود تا از سوی شاه‌آبادی معاون سیما، نسبت به ساخت این پروژه اعلام نظر قطعی صورت گیرد.
سریال «پایتخت۷» با همان گروه قدیمی و با سرپرستی محسن تنابنده جلوی دوربین خواهد رفت.

در این فیلم تهیه کننده: محمدرضا تخت‌ کشیان ، کارگردان: محمدحسین مهدویان است.

اسامی بازیگران سریال زخم کاری

زخم کاری یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی در ژانر جنایی به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان بر پایهٔ رمان بیست زخم کاری نوشتهٔ محمود حسینی‌زاد است که برای سرویس پخش فیلیمو ساخته شده‌است. این مجموعه در ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ به نمایش درآمد و در ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ متشکل از ۱۵ قسمت به پایان رسید.

در این مجموعه جواد عزتی، رعنا آزادی ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی فر، مهدی زمین‌پرداز، امیرحسین هاشمی و مائده طهماسبی ایفای نقش می‌کنند.

نقد سریال زخم کاری

«زخم کاری» شروع کُند و ناامید کننده ای دارد اما رفته رفته منسجم تر می شود و خبری از آشفتگی ابتدایی نیست.

محمدحسین مهدویان در کارگردانی سریال مسلط است. او شخصیت ها را می شناسد و شناخت بسیار خوبی از منبع اقتباسش دارد. همین موضوع کمک کرده تا سریال از پراکنده گویی پرهیز کند.

فارغ از اینکه «زخم کاری» در ادامه به چه مسیری خواهد رفت، اما یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سریال آغاز کوبنده آن است. آغازی که نه‌تنها تماشاگر را مستقیم وارد فضا و داستان سریال می‌کند، بلکه ویژگی‌های دیگر «زخم کاری» را نیز برای مخاطب باز و روشن می‌کند.

«زخم کاری» در همین ابتدا نه‌تنها بدون فوت وقت زندگی دشوار و پرفشار مالک مالکی (جواد عزتی)، جایگاه و روابط کاری پراسترس و پررقابت او در هلدینگ محل کار و البته رابطه خاصش با همسرش سمیرا (رعنا آزادی‌ور) را به نمایش می‌گذارد، که پرده از یکی از ایده‌های مفهومی سریال نیز می‌گشاید. اتفاقی که تنها با تمرکز بر کاراکتر سمیرا (زن مالک) و نوع رابطه او با همسرش رخ می‌دهد- و از حیث ایجاز درخشان است.

در این میان جواد عزتی با اختلاف بهترین بازیگر این سریال است. بازیگری که توانسته ترس و نگرانی و جاه طلبی را همزمان به تصویر بکشد.

تاکید بیش از اندازه بر روی مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی بدون اینکه نیازی بر این تاکید باشد، از نکات عجیب سریال است.

موسیقی متن «زخم کاری» به راحتی می تواند در رده بدترین موسیقی متن سریال ها در شبکه نمایش خانگی قرار بگیرد!

رضا توسلی منتقد سینما معتقد است؛ محمدحسین مهدویان می تواند با سریال «زخم کاری» طرفداران زیادی را به خود جلب کند. شخصیت های جذاب و قصه پر فراز و نشیب و بازی های خوبی که مهدویان از بازیگرانش گرفته، می تواند به راحتی «زخم کاری» را به انتخاب اول مخاطبین شبکه نمایش خانگی تبدیل کند. باید دید که آیا در نهایت مهدویان خواهد توانست موفقیت هایش در سینما را در شبکه نمایش خانگی نیز تکرار کند یا خیر؟

به اعتقاد بسیاری سریال جنایی زخم کاری در کارنامه مهدویان یک استنثاست.


بیشتر بخوانید:


 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی
  • منبع خبر : ویکی پدیا