آشنایی با فیلم شوماه + اسامی بازیگران
آشنایی با فیلم شوماه + اسامی بازیگران
فیلم سینمایی شوماه در حال تولید است در ادامه به معرفی این فیلم و اسامی بازیگران این فیلم می پردازیم.

به گزارش نودادبرتر؛ آشنایی با فیلم سینمایی شوماه همچنین اسامی بازیگران را در نوداد برتر مشاهده کنید.

فیلم سینمایی «شوماه» به تازگی در شهرک سینمایی دفاع مقدس مقابل دوربین رفته است.

معرفی فیلم سینمایی «شوماه»

معرفی فیلم سینمایی «شوماه»

معرفی فیلم سینمایی «شوماه»

«شوماه» عنوان فیلمی سینمایی به کارگردانی مژگان بیات و تهیه‌کنندگی دکترعبدالمحمد نجیبی است که از چند روز گذشته وارد مرحله فیلمبرداری شده و گروه هم‌اکنون در شهرک سینمایی دفاع مقدس حضور دارند. پس از اتمام کار در شهرک دفاع مقدس ادامه فیلمبرداری در جنوب کشور پیگیری خواهد شد.

اسامی بازیگران فیلم سینمایی «شوماه»

اسامی بازیگران فیلم سینمایی «شوماه»

اسامی بازیگران فیلم سینمایی «شوماه»

فاطمه معتمدآریا، پژمان بازغی، روزبه حصاری، آریا توسلی، اشکان دلاوری، بهادر اورعی، کاوه ابراهیم، مسعود کشاورز، احمدرضا خانی، مجتبی کریمی، سعید اعتمادی، پرویز زیدی، محمد عطایی‌زاده، مارال عبداللهی و رضا نوری، گروه بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.

بازی روزبه حصاری در فیلم سینمایی «شوماه»

روزبه حصاری (زادهٔ ۱۲ بهمن ۱۳۶۶ در تهران) بازیگر سینما، تئاتر، تلویزیون، نوازنده و خواننده است.

زندگی‌نامه

روزبه حصاری، زاده ۱۲ بهمن ماه ۱۳۶۶ در تهران و دانش‌آموختهٔ مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد است. آموزش بازیگری را از سال ۱۳۹۰ و در آموزشگاه کارنامه آغاز کرد. پس از اتمام دورهٔ دبیرستان مدتی به تدریس عربی و شیمی کنکور پرداخت. حصاری به دلیل مخالفت خانواده تا ۲۰ سالگی غیر از نواختن سازهای کوبه‌ای فعالیت هنری دیگری نداشت. او فعالیت موسیقی خود را از نوازندگی خیابانی و همراهی با گروه‌های زیرزمینی آغاز کرد و پس از پذیرفته شدن در دانشگاه در سن ۱۸ سالگی تصمیم گرفت در دوره‌های بازیگری آموزشگاه «کارنامه» شرکت کند تا مقدمات حضور حرفه‌ای او در عرصهٔ بازیگری فراهم شود.

پیشینهٔ بازیگری

او در سال ۱۳۸۹ پس از دو سال تمرین بازیگری برای نخستین بار در تئاتر «بالاخره این زندگی مال کیه» نوشتهٔ «برایان کلارک» به کارگردانی اشکان خیل‌نژاد به ایفای نقش پرداخت. سپس در تئاترهای مختلفی در تهران با کارگردان‌هایی نظیرِ سیما تیرانداز، مازیار شهزاد دولتشاهی، دایانا فتحی و داود بنی اردلان همکاری کرد. او در سال ۱۳۹۱ با اجرای نمایش‌های «پیتزا جهان» به کارگردانی شهروز فرمانبرداری و «برداشت آزاد» موفق به دریافت جایزهٔ جشنوارهٔ شهر شد. روزبه حصاری در همان سال با بازی در تئاتر «مرگ در می‌زند» نوشتهٔ «وودی آلن» که خودش کارگردانی آن را به عهده داشت، جایزهٔ جشنوارهٔ امید را به دست آورد.

فیلم «امروز» با بازی حصاری در سال ۱۳۹۲ نمایندهٔ ایران در اسکار بوده‌است.

او در سال ۱۳۹۲ برای بازی در سریال «یادآوری» دعوت شد. پس از آن بازیِ روزبه حصاری در سریال تاریکی شب، روشنایی روز(۱۳۹۵) با استقبال بسیار خوب مخاطبان و بازتابی گسترده در رسانه‌ها و فضای مجازی مواجه شد.

پخش مجموعهٔ تلویزیونی تاریکی شب، روشنایی روز به دلیل محتوای سیاسی آن یک سال و نیم به تعویق افتاد و بعد از کشمکش‌های زیاد سرانجام با اعمال سانسورهای زیاد روی آنتن شبکهٔ ۲ رفت.

پس از ایفای نقش سریال یادآوری، حصاری تا چهار سال در تلویزیون اجازهٔ فعالیت نداشت. یکی از سکانس‌های این سریال با محتوای اعدام «علی اعلایی» حاشیه‌های زیادی به همراه داشت.

روزبه حصاری در مصاحبه‌ای گفته، برای ایفای درستِ نقش «علی اعلایی» که در آن از مرگ بازمی‌گردد، یک شب تمام تجربهٔ حضور در سردخانه را داشته‌است.

او در آثار تلویزیونی نظیر: «سلام آقای مدیر»، «یادآوری»، «تاریکی شب، روشنایی روز» و «بچه مهندس ۳» و همچنین در نخستین وب‌سری (سریال اینترنتی) ایرانی «دومینو» به ایفای نقش پرداخته‌است.
وی برای بازی در سریال بچه مهندس، در نظرسنجی های مختلف، ازجمله نظرسنجی مردمی مجله همشهری جوان به عنوان بهترین بازیگر سریال‌های تلویزیونی در سال ۱۳۹۹ انتخاب شد.

حصاری هم‌چنین در فیلم سینمایی «امروز» و «ماهور» بازی کرده و در سن ۲۹ سالگی به واسطهٔ بازی در این فیلم (ماهور) مدتی در اوکراین زندگی کرد و پس از پایان پروژه به کشور بازگشت.


مطالب مرتبط:


روزبه حصاری تاکنون در تئاترهای بالاخره این زندگی مال کیه، برداشت آزاد، مرگ در می‌زند، پیتزا جهان، اون دختره که با روسری قرمز تو کوچه قدم میزنه خودش نیست، تقدیر بازان، هام،اهالی هوا، مرثیه‌ای برای یک دختر، جمالزاده، سرحدات لیر، جلاد ویولون زن، نیمه تاریک ماه و … ایفای نقش کرده‌است.

فیلم‌شناسی

مجموعه تلویزیونی

سال تولید نام سریال در نقش کارگردان شبکه تلویزیونی
۱۳۹۲ یادآوری علی اعلایی حجت قاسم‌زاده اصل شبکه آی فیلم
۱۳۹٧ تاریکی شب، روشنایی روز بهنام طریقت حجت قاسم‌زاده اصل شبکه دو
۱۳۹٨ سلام آقای مدیر امیرعلی صدرا علیرضا توانا شبکه دو
۱۳۹٩ بچه‌مهندس ۳ جواد جوادی علی غفاری شبکه دو
۱۴۰۰ افرا مسعود فروزش بهرنگ توفیقی شبکه یک

سینمایی

سال تولید نام فیلم در نقش کارگردان
۱۳۹۲ امروز نگهبان بیمارستان رضا میرکریمی
۱۳۹۶ ماهور سهراب مجید نیامراد
۱۳۹۵ پارمیدا محمد آرش سنجابی

نمایش خانگی

سال نام سریال نقش کارگردان
۱۳۹۸ دومینو[۲۲] شاهرخ محمدیان محمد صادق لواسانی
۱۴۰۰ آهوی من مارال یاشار مهرداد غفار زاده

تئاتر

 • بالاخره این زندگی مال کیه – اشکان خیل‌نژاد (۱۳۸۹)
 • پیتزا جهان- فرید فرمانبرداری (۱۳۹۰)
 • برداشت آزاد- ساناز زمانی (۱۳۹۳)
 • تقدیر بازان- سیما تیرانداز (۱۳۹۴)
 • میگی منو ببخشه؟ – شادی شاه علی(۱۳۹۵)
 • هام – عباس عبدالله زاده(۱۳۹۵)
 • اهالی هوا – دیانا فتحی(۱۳۹۶)
 • مرثیه برای یک دختر- مازیار شهزاد (۱۳۹۷)
 • سرحدات لیر – مهتاب شکریان(۱۳۹۷)
 • نیمه تاریک ماه – داوود بنی اردلان (۱۳۹۸)
 • مرگ در میزند – روزبه حصاری

خلاصه داستان فیلم سینمایی «شوماه»

«شوماه» به نویسندگی حمیدرضا علیقلیان و بر اساس طرحی از مژگان بیات یک ملودرام عاشقانه در بستر جنگ است.

کیانوش عیاری، فیلمساز شناخته شده سینما و تلویزیون به عنوان مشاور کارگردان در این پروژه حضور دارد.

بیوگرافی کارگردان فیلم سینمایی «شوماه»

مژگان بیات (زاده ۲۹ تیر ۱۳۵۸ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

زندگی‌نامه

وی فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره است؛ و فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۸۶ با فیلم به خاطر خواهرم آغاز کرد.

سینما

 • جانان (۱۳۹۷)
 • صدای منو می‌شنوید؟ (۱۳۹۵)
 • بی خداحافظی (۱۳۹۰)
 • چک (۱۳۹۰)
 • پریناز (۱۳۸۹)
 • قبرستان غیرانتفاعی (۱۳۸۹)
 • خواب بد (۱۳۸۹)
 • چار چنگولی (۱۳۸۷)
 • نامزد آمریکایی من (۱۳۸۷)
 • یک اشتباه کوچولو (۱۳۸۷)

تلویزیون

 • برادر (۱۳۹۵)

مژگان بیات علاوه بر بازی در چند پروژه سینمایی، کارگردانی چندین فیلم کوتاه و همچنین ساخت فیلم «فرزند زمین» را نیز در کارنامه خود دارد که با حضور در جشنواره‌های داخلی و خارجی موفق به کسب جوایز متعددی شد.

معرفی عوامل فیلم سینمایی «شوماه»

دیگر عوامل «شوماه» عبارت هستند از: مجری طرح: حمیدرضا علیقلیان، مدیر فیلمبرداری: ایمان تحسین‌زاده، صدابردار: فرخ فدایی، طراح صحنه و لباس: مجید علی‌اسلام، طراح گریم: سودابه خسروی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: حمیدرضا علیپور، جانشینان تهیه‌کننده: هدی بیات، مجید رضاخان، مدیر تولید: علی مهرآسا، مدیر تدارکات: بهمن صدیق، عکاس: حسن شجاعی، منشی صحنه: شرف‌نساء نیرومند، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد، جلوه‌های ویژه میدانی: حمید رسولیان، جلوه‌های ویژه کامپیوتری: علی تصدیقی، دستیار دوم کارگردان و دستیار برنامه‌ریز: مهدی حسینی، دستیاران کارگردان: پرویز زیدی، کیمیا اوسیوند، فیلمبردار پشت صحنه: مرجان بختیاری، دستیاران فیلمبردار: فرهاد خمسه، ابراهیم کیانی، غلامرضا رضایی، میلاد رحیمی، مسعود قاسمی، دستیاران صدابردار: طاها والا، فرزان اصغرزاده، مجریان گریم: اهورا قاسمی، هامین مرادی، آیدین فرضی، سرپرست گروه صحنه: قاسم قاسمی، دستیاران صحنه: همایون کاشانی، مرتضی آزادیان، رامین حقانی، آرین محمودپور، دستیار یک لباس: تینا بخشی، دستیار لباس: فرزاد فیضی، دستیاران تولید: عبدالله اوسیوند، محمد عطایی، دستیاران تدارکات: سعید مهاجربطامی، نوید کوه‌فلاح، حمیدرضا جیریایی، احمد احمدی‌گنجه، حامد حیدری، علی اسدپور.


بیشتر بخوانید:


 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
 • نویسنده : مریم بالوی فیلی
 • منبع خبر : ویکی پدیا