اهنگ جدید بی تی اس BTS – گروه کره ای + بیوگرافی و عکس ها
اهنگ جدید بی تی اس BTS – گروه کره ای + بیوگرافی و عکس ها
بی تی اس BTS گروه کره ای یکی از گروه های پر مخاطب فضای موسیقی هستند که به معرفی کامل این گروه پرداخته ایم.

به گزارش نودادبرتر؛ بی تی اس BTS گروه کره ای هستند که با آهنگ هایشان مخاطبان زیادی به خود جذب کرده اند.

معرفی بی تی اس BTS گروه کره ای

معرفی بی تی اس BTS گروه کره ای

معرفی بی تی اس BTS گروه کره ای

 

بی‌تی‌اِس (BTS) که با نام بَنگتَن بویز (Bangtan Boys) نیز شناخته می‌شود، گروه پسرانهٔ هفت نفرهٔ اهل کرهٔ جنوبی است. تشکیل این گروه از سال ۲۰۱۰ آغاز شد و در سال ۲۰۱۳، زیر نظر بیگ هیت اینترتینمنت شروع به کار کرد.

اعضای گروه — جین، شوگا، جی-هوپ، آراِم، جیمین، وی و جونگ کوک — در ترانه‌سرایی و تهیهٔ بیشتر آثار خود مشارکت دارند. بی‌تی‌اس در ابتدا به‌عنوان یک گروه هیپ هاپ شروع به کار کرد ولی در طول زمان سبک‌های گوناگونی را پوشش داد.

متن ترانه‌های آن اغلب دغدغه‌های شخصی و اجتماعی، سلامت روان، مشکلات دوران مدرسه، فقدان، عشق به خود و فردگرایی را شامل می‌شود. آثار این گروه اقتباسی از ادبیات و مفاهیم روان‌شناختی و شامل یک خط داستانی مربوط به جهانی جایگزین است. بی‌تی‌اس تاکنون چندین آلبوم منتشر و چند تور جهانی برگزار کرده‌است.

جدیدترین آهنگ بی تی اس BTS – گروه کره ای

بیوگرافی کامل بی تی اس BTS – گروه کره ای

جدیدترین آهنگ بی تی اس BTS - گروه کره ای

جدیدترین آهنگ بی تی اس BTS – گروه کره ای

۱- کیم سوک جین / Kim Seok Jin

کیم سوک جین با نام «جین» متولد ۴ دسامبر ۱۹۹۲ در کره جنوبی است، فارغ التحصیل رشته بازیگری دانشگاه کنکوک و دانشگاه هانیانگ می باشد که از سال ۲۰۱۰ وقتی ۱۸ ساله بود وارد کمپانی شد و حالا خواننده و ویژال گروه است، جین ۱۷۹ سانتی متر قد و ۶۳ کیلوگرم وزن بزرگترین عضو گروه از نظر سنی می باشد.

خانواده: کیم سوک جین (Kim Seok-jin) با نام هنری جین روز ۱۳ آذر ۱۳۱۷ در شهر گواچئون کره جنوبی بعنوان فرزند دوم خانواده به دنیا آمد و تنها یک برادر دارد،مادرش خانه دار و پدرش مدیرعامل شرکت است و سال ۲۰۱۸ جین به همراه برادرش یک رستوران ژاپنی به نام اوسو سیروموشی را در سئول افتتاح کردند.

جین در کودکی با تاثیر از پدرش عاشق ورزش هایی مانند تنیس، شنا، گلف و اسکی شد اما کم کم با تاثیر از برادر بزرگترش به سمت موسیقی هیپ هاپ رفت، او گفته پس از تماشای درام Queen Seondeok در سال ۲۰۰۹ بود که به بازیگری هم علاقمند شد.

جین در دوران راهنمایی به مدرسه ای در استرالیا رفت و سپس دوران دبیرستان خود را در مدرسه کره ای بوسونگ ادامه داد، او برای تحقق رویاهایش در رشته هنر بازیگری وارد دانشگاه کنکوک شد و پس از فارغ التحصیلی از سال ۲۰۱۷ برای تحصلایت تکمیلی به دانشگاه هانیانگ رفت

نحوه جذب شدن به کمپانی: جین به دلیل چهره خوبش وقتی یک دانش آموز دبیرستانی بود از کمپانی بزرگ اس ام پیشنهاد دریافت کرده بود اما آن را رد کرد

چند سال بعد در خیابان توجه یکی از کارکنان کمپانی بیگ هیت را نیز جلب کرد و به او پیشنهاد شد در تست شرکت کند، او پذیرفت و با اینکه برای بازیگر شدن تست داده بود بعنوان کارآموز خوانندگی دوره ۳ ساله آموزش خود را آغاز نمود و در سال ۲۰۱۳ کار خود را با بی تی اس آغاز کرد

۲- مین یونگی (شوگا) / (Suga)

مین یونگی با نام هنری (شوگا) متولد ۹ مارس ۱۹۹۳ در کره جنوبی است، فارغ التحصیل رشته پخش و سرگرمی از دانشگاه جهانی سایبر می‌ باشد که در یک خانواده فییر بزرگ شد و حالا در زمینه ترانه سرایی نیز فعال است، او ۱۷۴ سانتی متر قد و ۵۹ کیلوگرم وزن نفر دوم گروه از نظر سنی است

خانواده: مین یونگی (Min Yoon-gi) با نام هنری شوگا (Suga) روز ۱۸ اسفند ۱۳۷۱ در شهر دئگو کره جنوبی در خانواده ای فقیر به دنیا آمد و تنها یک برادر بزرگ تر دارد

شوگا در ابتدا به عنوان تهیه کننده آهنگ به کمپانی بیگ هیت پیوست اما از سال ۲۰۱۰ به همراه جی هوپ و آر ام (RM) شروع به کارآموزی تحت نظر این کمپانی کرد،در نهایت سال ۲۰۱۳ وقتی ۲۰ ساله بود کار خود را با گروه بی تی اس (BTS) آغاز نمود.

۳- جونگ هوسوک (جی هوپ) / (J-Hope)

جانگ هوسوک با نام هنری جیهوپ متولد ۱۸ فوریه ۱۹۹۴ در کره جنوبی است، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی تبلیغات و رسانه از دانشگاه هانیانگ می‌ باشد که از رقص شروع کرد و حالا رقصنده و رپر گروه BTS است، او با ۱۷۷ سانتی متر قد و ۶۵ کیلوگرم وزن از نظر سنی نفر سوم گروه است.

خانواده: جانگ هوسوک با نام هنری جی هوپ (J-Hope) روز ۲۹ بهمن ۱۳۷۲ در شهر گوانگجو کره جنوبی بعنوان فرزند دوم متولد شد.تنها یک خواهر بزرگتر طراح لباس و بلاگر نیز دارد که در کره بسیار مشهور است و به تازگی مراسم عروسی او با حضور اعضای بی تی اس برگزار شد.

۴-کیم نامجون (آر ام) / (RM)

کیم نامجون با نام هنری (آر ام) متولد ۱۲ سپتامبر ۱۹۹۴ در کره جنوبی است، تحصیلکرده دانشگاه سایبر در رشته پخش و سرگرمی می باشد که از ۱۳ سالگی خواندن را شروع کرد و حالا رپر و لیدر گروه موسیقی بی تی اس است، او با ۱۸۱ سانتی متر قد و ۶۷ کیلوگرم وزن نفر چهارم گروه از نظر سنی می باشد.

خانواده: کیم نامجون (Kim Nam-joon) با نام هنری آر اِم (RM) 21 شهریور ۱۳۷۳ در شهر دونگجاک کره جنوبی متولد شد و تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارد، پدرش کارمند اپراتور مخابرات اس کی تلکام و مادرش مشاور املاک بود.

بیوگرافی کامل بی تی اس BTS - گروه کره ای

بیوگرافی کامل بی تی اس BTS – گروه کره ای

۵- پارک جیمین / Park Jimin

پارک جیمین متولد ۱۳ اکتبر ۱۹۹۵ در شهر بوسان کره جنوبی است، فارغ‌ التحصیل دبیرستان هنرهای کره و دانشگاه سایبر جهانی می باشد که با گروه بی تی اس شروع کرد و حالا در کنار خوانندگی ، رقصنده نیز است، او با ۱۷۴ سانتی متر قد و ۶۰ کیلوگرم وزن ، پنجمین نفر گروه از نظر سنی می باشد.

خانواده: پارک جیمین (Park Ji-min) روز ۲۱ مهر ۱۳۷۴ در شهر بوسان کره جنوبی بدنیا آمد ، پدر و مادرش در حال حاضر یک کافه را اداره میکنند و تنها یک برادر کوچکتر دارد.

۶- کیم تهیونگ (وی) / (V)

کیم تهیونگ با نام هنری «وی» متولد ۳۰ دسامبر ۱۹۹۵ در کره جنوبی است، تحصیلکرده رشته پخش و سرگرمی از دبیرستان هنرهای کره‌ ای و رشته مدیریت ارشد کسب‌ و کار در تبلیغ و رسانه از دانشگاه مجازی هانیانگ می باشد، او با ۱۷۹ سانتی متر قد و ۶۸ کیلوگرم وزن ششمین نفر از نظر سنی در گروه است.

خانواده: کیم تهیونگ (Kim Tae-hyung) با نام هنری وی (V) روز ۹ دی ۱۳۷۴ در شهر دئگو کره جنوبی به دنیا آمد و یک خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد.

۷٫ جئون جونگ کوک / Jeon JungKook

جئون جونگ کوک متولد ۱ سپتامبر ۱۹۹۷ در کره جنوبی می باشد، دانش آموخته رشته پخش و سرگرمی از دانشگاه سایبر جهانی می باشد که کار خوانندگی را رسماً از سال ۲۰۱۳ با گروه بی تی اس (BTS) شروع کرد، او با ۱۷۸ سانتی متر قد و ۶۶ کیلوگرم وزن کوچکترین عضو گروه است.

خانواده: جونگ کوک (Jeon Jung-kook) روز ۱۰ شهریور ۱۳۷۶ در شهر بوسان کره جنوبی به دنیا آمد و خانواده او شامل پدر و مادر و یک برادر بزرگتر است.

ترانه‌ های بی تی اس BTS – گروه کره ای

ترانه‌ های بی تی اس BTS - گروه کره ای

ترانه‌ های بی تی اس BTS – گروه کره ای

آلبوم‌های استودیویی کره‌ای‌زبان

  • تاریک و وحشی (۲۰۱۴)
  • بال‌ها (۲۰۱۶)
  • عاشق خودت باش: اشک (۲۰۱۸)
  • نقشهٔ روح ۷ (۲۰۲۰)
  • بودن (۲۰۲۰)

آلبوم‌های استودیویی ژاپنی‌زبان

  • بیدار شو (۲۰۱۴)
  • جوانی (۲۰۱۶)
  • با خودت مواجه شو (۲۰۱۸)
  • نقشهٔ روح: ۷ – سفر (۲۰۲۰)
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
  • منبع خبر : ویکی پدیا