نتایج قرعه کشی سایپا در ۲۸ آذر ۱۴۰۰+ لینک اسامی برندگان
نتایج قرعه کشی سایپا در ۲۸ آذر ۱۴۰۰+ لینک اسامی برندگان
اسامی برندگان نتایج قرعه کشی سایپا در 28 آذر 1400 اعلام شد.

به گزارش نودادبرتر؛نتایج قرعه کشی سایپا در ۲۸ آذر ۱۴۰۰ همچنین لینک اسامی برندگان اعلام شد در ادامه در نوداد برتر به آن پرداخته شده است

قرعه کشی فروش فوری ۶ محصول سایپا امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰ برگزار می شود در ادامه این خبر نتایج قرعه کشی سایپا و لینک اسامی برندگان فروش فوری ۶ محصول سایپا که برای دومین بار در آذر ۱۴۰۰ برگزار شد را خواهیم آورد.

امروز یکشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰ مراسم قرعه کشی فروش فوری ۶ محصول سایپا با حضور نهادهای نظارتی برگزار می شود متقاضیان ثبت نام خودرو های سایپا می توانند جهت اطلاع از نتایج قرعه کشی فروش فوری سایپا و اسامی برندگان سایپا با کد پیگیری و کد ملی به سایت سایپا مراجعه کنند.در ادامه این خبر نیز نتایج قرعه کشی سایپا و لینک اسامی برندگان سایپا را می آوریم. در این طرح  شش خودرو کوییک معمولی، کوییک.آر، تیبا صندوقدار، تیبا۲، سایپا۱۵۱ و کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک سایپا در فروش فوری آذر ۱۴۰۰ با قیمت مشخص و موعد تحویل ۳ ماهه عرضه شد.

متقاضیانی که از خردادماه سال گذشته تاکنون جهت شرکت در روش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و پیش‌فروش مشارکت در تولید نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده و از منتخبین طرح‌های مذکور نبوده‌اند، نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و رمز عبور ثبت‌نام ندارند.

جزئیات اعلام نتایج قرعه کشی سایپا در ۲۸ آذر ۱۴۰۰

ثبت نام طرح فروش جدید سایپا سه روز ادامه داشت، سپس قرعه کشی آن امروز یکشنبه ۲۸ آذر ماه ۱۴۰۰ با حضور مسئولان و نهاد‌های نظارتی انجام شد. نتایج قرعه کشی سایپا و  اسامی برندگان تا ساعاتی دیگر توسط سایپا اعلام خواهد شد.نتایج قرعه کشی سایپا در دومین  طرح فروش فوری ویژه آذر ۱۴۰۰ را می توانید هم از سایت سایپا در نودادبرتر مشاهده کنید.

طرح فروش فوق العاده سایپا از روز ۲۵ آذرماه آغاز و دو روز از طریق سایت سایپا ادامه داشت، سپس قرعه کشی آن امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰ با حضور مسئولان و نهاد‌های نظارتی انجام شد و اسامی برندگان به زودی اعلام می‌شود.

فروش فوق‌العاده محصولات سایپا باهدف تنظیم بازار و پاسخ‌گویی به نیاز‌های مشتریان واقعی و مصرف‌کنندگان به‌اجرا درآمده و باتوجه به اجرای برنامه‌های مختلف پیش‌فروش و فروش فوری فوق‌العاده محصولات در کنار امکان فک رهن اسناد خودرو‌های عرضه شده در طرح‌های قبلی، پیش‌بینی می‌شود به زودی هیجانات کاذب از بازار خودرو تخلیه شده و قیمت محصولات به ثبات و پایداری برسد.

لینک اسامی برندگان سایپا در ۲۸ آذر ۱۴۰۰

برندگان سایپا از چند طریق می توانند از نتایج قرعه کشی سایپا مطلع شوند که می توانند برای مشاهده اسامی برندگان سایپا با کد پیگیری و کد ملی به سایت سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.com مراجعه نمائید همچنین می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و به قسمت منتخبین اصلی فروش فوق العاده رجوع و با وارد کرد کد پیگیری یا کد رهگیری که پس از ثبت نام به شما داده شده است از برنده شدن خود در قرعه کشی سایپا اطلاع پیدا کنید.

گروه خودروسازی سایپا، اقدام به عرضه ۶ محصول شامل کوییک با گیربکس معمولی، کوییک. آر، تیبا صندوقدار، تیبا، تیبا ۲ و کوییک پلاس اتوماتیک کرده و آنها را در طرح فروش فوق العاده ارائه داده است.

کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.


مطالب مرتبط:


مهلت واریز وجه برندگان قرعه کشی سایپا در ۲۸ آذر ۱۴۰۰

منتخبین فروش فوق‌العاده سایپا تا ۱۲۰ ساعت و منتخبان پیش فروش یک ساله تا ۷۲ ساعت بعد از اعلام نتایج فرصت دارند نسبت به پرداخت وجه بر اساس خودرویی که درخواست دادند، اقدام کنند، در غیر این صورت اسمشان از لیست حذف خواهد شد و افراد رزرو جایگزین خواهد شد.

نکته مهم برندگان سایپا: توجه به آدرس درگاه پرداخت اینترنتی و اطمینان از اینکه آدرس آن، صرفاً و بدون هیچ حرف یا علامت اضافه و کم، با کلمهhttps شروع و صرفاً با عبارت .shaparak.ir به پایان می‌رسد. “نکات امنیتی استفاده از درگاه های پرداخت سامانه فروش اینترنتی سایپا”

نحوه واریز وجه برندگان قرعه کشی سایپا در ۲۸ آذر ۱۴۰۰

پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین می بایست ظرف ۷۲ ساعت نسبت به واریز وجه پیش پرداخت قیمت خودرو به صورت علی¬الحساب اقدام تا پس از آن امکان انتخاب زمان تحویل ، رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل میسر گردد .

در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر ، امکان ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی غیرفعال خواهد گردید.

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی با شرایط بخشنامه در هر مرحله ای از ثبت نام تا تحویل خودرو، درخواست خرید خودرو ابطال و در صورت واریز وجه، مبلغ به حساب متقاضی عودت می گردد.

معرفی خودروهای عرضه شده سایپا در ۲۸ آذر ۱۴۰۰

براساس این طرح شش محصول کوییک معمولی، کوییک.آر، تیبا صندوقدار، تیبا۲، سایپا۱۵۱ و کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک با موعد زمانی تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه می‌شوند

قیمت خودروهای سایپا در ۲۸ آذر ۱۴۰۰

قیمت خودروهای سایپا در 28 آذر 1400

قیمت خودروهای سایپا در ۲۸ آذر ۱۴۰۰

سایپا در فروش فوری جدید خود در آذر ۱۴۰۰ شش محصول با قیمت هایی جدیدی که در جدول زیر مشاهده می کنید عرضه می کند.

رنگ خودروهای عرضه شده سایپا در ۲۸ آذر ۱۴۰۰

سایپا ۶ خودرو در رنگ های متنوع زیر را در طرح فروش فوری آذر ۱۴۰۰ عرضه می کند.

زمان تحویل خودرو های سایپا در ۲۸ آذر ۱۴۰۰

زمان تحویل ۶ محصول عرضه شده سایپا در طرح فروش فوری سه ماهه می باشد.


بیشتربخوانید:


 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : علی اکبر رضایی
  • منبع خبر : سایپانیوز