شرایط دریافت اینترنت رایگان یلدا ۱۴۰۰
شرایط دریافت اینترنت رایگان یلدا ۱۴۰۰
شرایط دریافت اینترنت رایگان ویژه یلدا 1400 اعلام شد.

به گزارش نوداد برتر؛ شرایط دریافت اینترنت رایگان یلدا ۱۴۰۰ را از طریق رسانه نوداد برتر پیگیری کنید.

ایرانسل و همراه اول به مناسبت شب یلدا، هدایای دیجیتالی ویژۀ خود را اعلام کردند. این هدایا شامل بستۀ هدیۀ ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی، مکالمۀ رایگان ایرانسلی و هدایای ویژۀ تکان شگفت‌انگیز ایرانسل من است. ایرانسل همچنین در این شب، برنامۀ ویژه‌ای با حضور هنرمندان محبوب، در صفحۀ اینستاگرام خود تدارک دیده است.

نحوه دریافت اینترنت رایگان ایرانسل یلدا ۱۴۰۰

امسال در شب یلدا، طولانی‌ترین شب سال ۱۴۰۰، ایرانیان به دلیل لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا، دور از هم و در عین حال از طریق ارتباطات دیجیتال، در کنار هم هستند. اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران هم به همین مناسبت، هدایای ویژه‌ای به شرح زیر در نظر گرفته است.

بسته هدیه ۲ گیگابایت اینترنت داخلی

تمام شما مشترکان ایرانسل می‌توانید در روزهای ۳۰ آذر و ۱ دی ۱۴۰۰، با شماره‌گیری #۵* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من، یک بسته هدیه ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی دریافت کنید. اعتبار این بسته تا پایان روز فعالسازی بسته است و هر مشترک می‌تواند یک بار آن را فعال کند.


مطالب مرتبط:


۴ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۴۰ دقیقه بعدی رایگان!

طرح هدیه مکالمه با شماره‌گیری کد #۲*۱*۴۴۴۴* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من در روزهای ۳۰ آذر و ۱ دی فعال می‌شود. با فعال‌سازی این طرح، پس از ۴ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۴۰ دقیقه بعدی مکالمه‌ تمام مشترکان دائمی و اعتباری رایگان است. این طرح، از بامداد ۳۰ آذر ۱۴۰۰ تا ساعت ۲۳:۵۹ اول دی ۱۴۰۰، قابل فعال‌سازی و استفاده است.

تکان شگفت‌انگیز ایرانسل من!

علاوه بر هدایای فوق، ایرانسل مانند روال سال‌های قبل، در بخش «تکان شگفت‌انگیز» اپلیکیشن ایرانسل من، برای مشترکان خود هدیۀ ویژه‌ای در نظر گرفته است. در روز ۳۰ آذر ۱۴۰۰، تکان شگفت‌انگیز ایرانسل‌من به ۱۴۰۰ کاربر ۴۰ گیگابایت اینترنت هدیه می‌دهد. تمام مشترکان دائمی و اعتباری می‌توانند از بامداد ۳۰ آذر ۱۴۰۰ تا ساعت ۲۳:۵۹ این روز، با رفتن به بخش تکان شگفت‌انگیز ایرانسل من و تکان‌دادن گوشی همراه، شانس خود را برای دریافت بسته هدیه ۴۰ گیگابایتی امتحان کنند. اعتبار این بسته ۲۴ ساعت پس از فعال‌سازی خواهد بود و هر کاربر فقط یک بار شانس دریافت این هدیه را دارد. تکان شگفت‌انگیز از صفحه اصلی اپلیکیشن ایرانسل من قابل دسترسی است.

اینترنت رایگان همراه اول شب یلدا ۱۴۰۰

اپراتور همراه اول نیز مانند هر ساله به مناسبت شب یلدا ۱۴۰۰ ، اینترنت و اعتبار مکالمه رایگان برای مشترکان خود تدارک می‌بیند. امسال هم هدیه همراه اول کاملا رایگان نیست؛ مشترکان همراه اول با پرداخت مبلغ کمی می‌توانند هدیه شب یلدای خود را دریافت کنند.

همراه اول امسال قصد دارد بسته‌های ترکیبی خود را با تخفیف ۵۰ درصدی عرضه کند. مشترکان می‌توانند بسته یک روزه شامل یک ساعت مکالمه رایگان مخصوص شب یلدا + یک گیگ اینترنت را با قیمت پنج هزار تومان عرضه کند.

همچنین بسته اینترنتی یک روزه شامل سه ساعت مکالمه رایگان مخصوص شب یلدا به علاوه سه گیگ اینترنت با قیمت ۱۰ هزار تومان برای مشترکان خود در نظر گرفته است. این بسته‌ها با شماره گیری *۱۰۰*۶۷# فعالسازی می‌شوند.

بیشتربخوانید:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی