متن تبریک سال نو میلادی ۲۰۲۳ + پیامک و اس ام اس
متن تبریک سال نو میلادی ۲۰۲۳ + پیامک و اس ام اس
سال نو میلادی فرا رسید در ادامه می توانید متن های تبریک سال نو میلادی را ببینید.

به گزارش نودادبرتر؛ متن تبریک سال نو میلادی ۲۰۲۳ و همچنین پیامک و اس ام اس را در نودادبرتر مشاهده کنید.

پیامک های تبریک سال نو میلادی ۲۰۲۳

پیامک های تبریک سال نو میلادی 2023

پیامک های تبریک سال نو میلادی ۲۰۲۳

سال نو میلادی آغاز شد و حتما شما هم برای ارسال متن و پیامک تبریک دنبال سایت مفیدی می گردید ما برای شما این موضوع را آماده کردیم با نودادبرتر همراه یاشید.

آغاز سال نو میلادی از مهمترین رویدادهایی بوده که در سراسر جهان به آن اهمیت میدهند و توجه ویژه ای به آن دارند.

متن تبریک سال میلادی ۲۰۲۳

امیدوارم بابانوئل به جای کادوی زیبا، تقدیر زیبا برای تو هدیه بیاره. تقدیر خوب رو نمی‌توانی الان حس کنی؛ اما در آینده می‌فهمی بهترین آرزو را برائت داشتم.

سال نو مبارک!

خواه حل و فصل شما ماندگار باشد یا نه

وقت آن است که همه را دوباره حل کنیم

خدا کنه که گنج‌ها و لحظات خوب امروز خاطرات طلایی فردای تو را در سال نو میلادی شکل دهند و من برائت آرزوی خوبی و خوشبختی و عشق می‌کنم،

عشق من سال جدید مبارک

آغاز سال ۲۰۲۲ میلادی بر تمام هموطنان مسیحی در ایران و خارج از ایران خجسته باد. با آرزوی سالی سرشار از موفقیت و شادکامی و بهروزی برای تمام مردم جهان. خرم و سبز باشید.

داشتن شما به عنوان دوست من باعث می‌شود احساس کنم هر روز جشن سال نو است. امیدوارم سال نو میلادی سالی همراه با صلح و دوستی در جهان باشد و همه در آرامش زندگی کنند و انسانیت در تمام جهان جاری شود.


مطالب مرتبط:


متن انگلیسی تبریک سال ۲۰۲۳ بر شما مبارک

متن انگلیسی تبریک سال 2023 بر شما مبارک

متن انگلیسی تبریک سال ۲۰۲۳ بر شما مبارک

This is the season For beauty and light, For wonder and magic And hopes burning bright! Happy Holidays !

این وقت، زمان زیبایی و نور، شگفتی و جادو و برآورده شدن امیدهاست! سال نو میلادی و تعطیلات مبارک!

You made last year so special for me. It is my greatest wish that this coming year be special for you Happy new year friend.

شما سال گذشته را اینقدر برای من خاص ساخته‌اید این بزرگترین آرزوی من این است که سال آینده برای شما خاص باشد.

سال نو میلادی مبارک دوست من.

May the good times and treasures of the present become the golden memories of tomorrow. Wishing you lots of love, joy and happiness. Merry Christmas and Happy Christian New Year.

باشد که اوقات خوب و زمان حال ارزشمند، خاطرات طلایی فردا شوند. با آرزوی عشق، شادی و لذت زیاد برای شما. کریسمس مبارک و سال نو میلادی شادی را برایتان آرزو می‌کنم.

I hope that the new year will be the best year of your life. May all your dreams come true & all your hopes be fulfilled, Happy Christian New Year!

امیدوارم سال جدید بهترین سال زندگی شما باشد. امیدوارم که همه رویاهایتان به حقیقت بپیوندند و تمام امیدهای شما برآورده شود سال نو میلادی مبارک.

بسیاری از مردم در این سال سعی میکنند زندگی خود را متفاوت تر پیش ببرند و هدفمندتر باشند

“ذهن‌آگاهی چیزی است که امسال باید روی آن تمرکز کنیم. راه‌حل دیگر می‌تواند خودبخشی باشد، زیرا بسیاری از چیزها در دوران همه‌گیری دست ما نیست و ما نمی‌توانیم مسئول همه چیز باشیم، بنابراین باید رها کنیم و خود را ببخشیم. دکتر آناند می گوید شعار امسال.

این متخصص همچنین پیشنهاد می کند برای سال آینده به جای بی تحرکی، روی یک سبک زندگی فعال تر تمرکز کنید. این روانپزشک می گوید: “کودکان به ویژه باید مراقب سلامتی خود باشند و باید روی بازی های داخل سالن، ورزش و غیره تمرکز کنند.”

اواسط زمستان از دیرباز زمان جشن در سراسر جهان بوده است. قرن ها قبل از ورود مردی به نام عیسی، اروپاییان اولیه نور و تولد را در تاریک ترین روزهای زمستان جشن می گرفتند. بسیاری از مردم در انقلاب زمستانی شادی می کردند، زمانی که بدترین زمستان پشت سر آنها بود و می توانستند منتظر روزهای طولانی تر و ساعات طولانی نور خورشید باشند.

اسکاندیناوی ها عید را از ۲۱ دسامبر، انقلاب زمستانی، تا ژانویه جشن می گرفتند. پدران و پسران به پاس قدردانی از بازگشت خورشید، کنده های بزرگ را به خانه می آوردند و آنها را آتش می زدند. مردم تا زمانی که چوب سوخته شود، جشن می گرفتند، که ممکن بود ۱۲ روز طول بکشد. نورس ها معتقد بودند که هر جرقه ناشی از آتش نشان دهنده خوک یا گوساله جدیدی است که در سال آینده متولد می شود.

کریسمس مبارک و امیدوارم سال بسیار خوبی داشته باشی

باشد که جادوی فصل کریسمس خانه شما را پر از شادی و آرامش کند. برای خانواده تان سلامتی بسیار آرزومندم

برای شما کریسمس و سال خوبی آرزو می کنم. می دانم که سالی که گذشت برای شما بسیار سخت بود و دعا می کنم سالی که پیش رو داری، اوقات خوشی برای خانواده شما رقم بزند. تمام عشق و آرزوهای خوبمان را برای روزهای بهتر بدرقه شما میکنیم

باشد که فصل کریسمس خانه شما را با شادی، قلب شما را با عشق و زندگی شما را پر از خنده کند. کریسمس بسیار مبارکی را برای شما آرزو می کنی

مباشد که فصل کریسمس فقط شادی و شادی را برای شما و خانواده دوست داشتنی شما به ارمغان بیاورد. دلمان برای شما تنگ شده و امیدواریم در سال ۲۰۲۳ شما را ببینیم.

در این دوست داشتنی ترین فصل، ممکن است دلایل زیادی برای شادی پیدا کنید. کریسمس مبارک و عشق فراوان از سوی خانواده ما به شما را پذیرا باشید

باشد که کریسمس شما با لحظات عشق، خنده و حسن نیت بدرخشد. و باشد که سالی پر از رضایت و شادی باشد. کریسمس مبارک داشته باشید، و ما مشتاقانه منتظر دیدار شما در سال ۲۰۲۳ هستیم.

هر چه زیباست هر چه معنا دارد. هر چیزی که برای شما خوشبختی می آورد. باشد که در این فصل تعطیلات و در طول سال آینده مال شما باشد.

کرییمس ۲۰۲۳ پیشاپیش مبارک

به یک حال شاد و گذشته ای که به خوبی به یاد می آید! ما در این کریسمس برای شما یک لیوان بلند می کنیم. بهترین آرزوها برای کریسمس مبارک و سال نوی باشکوه.

باشد که مسیح شادی و آینده درخشان را برایت رقم بزند. آرزو می‌کنم که این جشن و شادی سال آینده هم پایدار بماند.

سال نو میلادی ۲۰۲۳ پیشاپیش مبارک

«امیدوارم که کریسمس برایتان سرشار از خنده، لحظاتی پر از عشق و حسن نیت باشد. سال پیش رو برایتان سرشار از رضایت و شادی باشد. کریسمس مبارک.»

«به زمزمه باد در این کریسمس گوش کن. باد پیامی از عشق، صلح، امید و خوشبختی برای تو به همراه خواهد داشت. کریسمس مبارک.»

«در روز کریسمس برایت فراوانی نعمت، شادی فراوان و عشق زیاد آرزو می‎‌کنم. کریسمس مبارک.»


بیشتربخوانید:


 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
  • نویسنده : آیدا رضایی