بازیگر نقش مرضیه در بچه مهندس ۵ کیست؟ + عکس ها و مصاحبه
بازیگر نقش مرضیه در بچه مهندس ۵ کیست؟ + عکس ها و مصاحبه
سریال بچه مهندس 5 آماده نمایش در سال 1401 است، یکی از بازیگران اصلی فیلم مهشید جوادی است که در ادامه به معرفی این بازیگر می پردازیم.

به گزارش نودادبرتر، بازیگر نقش مرضیه در بچه مهندس ۵ کیست و همچنین عکس ها و مصاحبه جدید این بازیگر معروف را در نودادبرتر مشاهده کنید.

سریال بچه مهندس ۵ در حال تولید برای سال ۱۴۰۱ است که یکی از بازیگران نقش اصلی این سریال پر مخاطب مهشید جوادی است که در نقش معشوقه و همسر جواد جوادی در نقش مرضیه بازی می کند.

در ادامه در نودادبرتر به بیوگرافی نقش مرضیه در سریال بچه مهندس می پردزایم.

بیوگرافی نقش مرضیه در سریال بچه مهندس ۵

Biography of Marzieh's role in the series Engineer Kid 5

بیوگرافی نقش مرضیه در سریال بچه مهندس ۵

مهشید جوادی متولد ۲ بهمن ۱۳۷۴ در ارومیه ، بازیگر سینما و تلویزیون است

تحصیلات مهشید جوادی

فارغ التحصیل لیسانس رشته ریاضی کاربردی می باشد که از تئاتر شروع کرد و اولین بار با سریال آنام دیده شد و کنار آن در عرصه نقاشی رنگ روغن فعال است

علاقه عجیب مهشید جوادی به چای!

عاشق چای است و فرزند اول خانواده بوده و تنها یک برادر کوچکتر متولد ۱۳۸۰ دارد که از او بعنوان بهترین رفیق خود نام می برد

مهشید جوادی چطور بازیگر شد؟

در ۱۴ سالگی کلاس های خبرنگاری و گویندگی را گذراند تا اینکه مدتی بعد به تئاتر پیوست و در سال ۹۴ وقتی ۲۰ ساله بود با سریال «حورمت» وارد شبکه استانی شد

سال ۹۵ هم سریالی با محوریت دریاچه ارومیه با نام «دریا» از وی در شبکه شما پخش شد که از آن سال به بعد به شهر تهران مهاجرت کرد

مهشید جوادی ازدواج کرده یا نه؟

Is Mahshid Javadi married or not?

مهشید جوادی ازدواج کرده یا نه؟

مهشید جوادی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است

مهشید جوادی چطور بازیگر بچه مهندس شد؟

مهشید جوادی شروع معروف شدن اش مربوط به همین سریال بچه مهندس است که از سال ۹۹ که تنها ۲۵ سال داشت بازی جذاب در این سریال را آغاز کرد و حالا برای همه مخاطبان تلویزیون آشنا است

اینستاگرام مهشید جوادی

اینستاگرام مهشید جوادی به آدرس @mahshidjavadii  است

بازی مهشید جوادی در نقش مرضیه بچه مهندس ۵

Mahshid Javadi plays the role of Marzieh Bacheh Mohandes 5

بازی مهشید جوادی در نقش مرضیه بچه مهندس ۵

مهشید جوادی در کنار بازیگرانی همچون محمدرضا رهبری، فرهاد قائمیان، ثریا قاسمی، عباس جمشیدی‌فر در نقش مرضیه در سریال بچه مهندس ۵ ایفای نقش کرده است


مطالب مرتبط:


معرفی سریال بچه مهندس۵

Introducing the serial of Engineer Kid 5

معرفی سریال بچه مهندس۵

بچه مهندس ۵ برای سال ۱۴۰۱ آماده خواهد شد این سریال در فصل قبل خود، به تهیه کنندگی سعید سعدی، به کارگردانی احمد کاوری و به نویسندگی حسن وارسته، در ادامهٔ بچه مهندس است. این سریال در ۳۰ قسمت ساخته شده‌است. آخرین قسمت‌ها از تصویر برداری این سریال در فرودگاه و در روزها اردیبهشت انجام شد. پخش این سریال از ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ آغاز و در ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ به پایان رسید.

خلاصه داستان سریال بچه مهندس ۵

تاکنون داستان سریال فصل جدید منتشر نشده اما بچه مهندس ۴، به تهیه کنندگی سعید سعدی، به کارگردانی احمد کاوری و به نویسندگی حسن وارسته و امیر شاداب و احسان فکا، در ادامهٔ بچه مهندس است. این سریال در ۳۰ قسمت ساخته شده‌است. آخرین قسمت‌ها از تصویر برداری این سریال در فرودگاه و در روزها اردیبهشت انجام شد. پخش این سریال از ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ آغاز و در ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ به پایان رسید.

بازیگران سریال بچه مهندس ۵

بازی محمدرضا رهبری در نقش جواد جوادی سریال بچه مهندس ۵

 • محمدرضا رهبری
 • سهند جاهدی
 • فرهاد قائمیان
 • عبدالرضا اکبری
 • ثریا قاسمی
 • مهشیدجوادی
 • سیما خضرآبادی
 • شیوا خسرومهر
 • بهنام شرفی
 • کوروش سلیمانی
 • علیرضا جلالی‌تبار
 • عزت‌الله مهرآوران
 • شهین تسلیمی
 • عباس جمشیدی‌فر
 • سیاوش چراغی‌پور
 • امید روحانی
 • رامین راستاد
 • رحیم نوروزی
 • حمیدرضا هدایتی
 • ساغر عزیزی
 • وحید نفر
 • فریده دریامج
 • کریم قربانی
 • حسن ولیخانی
 • نسیم باقریان
 • سالار کریمخانی
 • مونا خوارزمی
 • پرویز بزرگی
 • روشنک سه‌قلعه‌گی
 • رضا نامداری
 • حسین شمس‌آبادی
 • مرضیه ایرانی
 • امیررضا فرامرزی
 • امیر توفیقی مقدم

بهرنگ ملک‌محمدی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو گفت: «بچه مهندس ۵» به عنوان یکی از پروژه‌های مطرح و شاخص شبکه دو در حال نگارش است که با تهیه‌کنندگی سعید سعدی و کارگردانی علی غفاری سال آینده به تولید خواهد رسید.

مصاحبه جدید با مهشید جوادی

New interview with Mahshid Javadi

مصاحبه جدید با مهشید جوادی

«مهشید جوادی» بازیگر نقش جوانی شخصیت مارال در سریال «آنام» به کارگردانی جواد افشار، گفت: من متولد ارومیه هستم و تا سال پیش کار و تحصیلم در همانجا بود. منتظر بودم تا درسم تمام شود تا به تهران بیایم و بتوانم گسترده‌تر کار کنم.

وی ادامه داد: در ارومیه هم تئاتر کار می‌کردم و هم دو سریال تلویزیونی به زبان ترکی آذری برای شبکه استانی آنجا بازی کرده بودم.اما همان‌طور که می‌دانید بازی در شبکه‌های استانی طوری درجازدن است و پیشرفتی برای یک بازیگر محسوب نمی‌شود.

این بازیگر درباره انتخاب خود برای سریال «آنام» نیز گفت: فکر نمی‌کردم تا این اندازه خوش‌شانس باشم که اولین تجربه حرفه‌ایم بازی در یک سریال به این خوبی باشد.

من اصلا نمی‌دانستم دختری که برای نقش جوانی «مارال» می‌خواهند باید دختری کم‌سن و سال و ترک‌زبان باشد و روزی که به دفتر آقای افشار رفتم متوجه شدم که برای نقش «مارال» دنبال این دو گزینه هستند و اینکه لوکیشن اصلی‌مان هم یکی از روستاهای کلیبر است. بعد از انجام تست برای نقش «مارال» انتخاب شدم.

جوادی در ادامه بیان داشت: کارهای قبلی آقای افشار را دیده بودم و فکر می‌کردم که این سریال هم در راستای همان سریال‌ها است اما با توضیح‌هایی که دادند فهمیدم که قصه چیست.

از همان لحظه اول نقش «مارال» دلِ من را برد و گفتم که حتما من باید این نقش را بازی کنم و با اینکه مدت زیادی از تصویربرداری فاز اول گذشته، اما این احتمال وجود دارد تا دوباره در حد یکی دو سکانس مقابل دوربین بروم.

بازیگر نقش جوانی «مارال» ادامه داد: باورتان می‌شود که بلندی و کوتاهی نقش برایم مهم نبود و با خودم می‌گفتم چون این جرقه را انتخاب کردم از این به بعد به کرات نقش‌هایی به من پیشنهاد می‌شود

که می‌توانم در زمان حال و خودم را بازی کنم و این یک فرصت استثنایی است که بتوانم در زمانی بازی کنم که خودم در آن زمان حضور نداشتم.

جوادی ضمن بیان اینکه در فضای روستا غریبه نبودم، بیان داشت: فضای این سریال و روستای کلیبر برای من که در ارومیه به دنیا آمده بودم زیاد غریبه نبود و آداب و رسوم افرادی که در آن روستا و آن منطقه زندگی می‌کنند را در اطرافیانم به کرات دیده بودم که معتقد بودند زن بیوه نباید بدون شوهر بماند!

حتی مادر و یا اقوام‌مان با دیدن آنام به من گفتند این قصه چقدر شبیه به قصه زندگی فلانی است و چقدر این سریال خوب نوشته شده است.

وی ادامه داد: زمانی که به دفتر آقای افشار رفتم او توضیح‌هایی درباره نقش «مارال» به من داد و همانجا گفت یا نقش «مارال» را به تو می‌دهیم و یا در فاز دو و زمان حال یکی از نقش‌های خوب را برایت در نظر می‌گیریم اما من همچنان «مارال» را دوست داشتم.

از طرفی با شناختی که از آقای افشار و عفیفه داشتم نیازی نبود تا متن کامل سریال را بخوانم و بعد نقشی را قبول کنم. آن زمان پایان‌بندی قصه را نمی‌دانستم اما حال و هوایش برایم آشنا و قابل درک بود.

جوادی ضمن بیان اینکه برای ایفای نقش «مارال» سوارکاری بلد نبودم،ادامه داد: با اینکه بخشی از سوارکاری‌ها را بدلکار انجام می‌داد اما من هم باید این فن را یاد می‌گرفتم

و حتی دوشیدن شیر گاو و به‌خاطر بازی در این سریال این فن‌ها را هم به لطف دوستان و مربی که داشتیم یاد گرفتم و برایم خیلی لذتبخش بود.

وی ضمن بیان اینکه درگیر شخصیت «مارال» شده بودم، ادامه داد: برخی اوقات که در پشت صحنه با بچه‌ها صحبت می‌کردیم می‌گفتم خیلی مواقع پیش می‌آمد که از دست «مارال» و رفتارهایش حرص می‌خوردم و همان لحظه مطمئن بودم که بیننده هم حتما تحت تاثیر قرار می‌گیرد

و این را از بازخوردهایی که از مردم در شبکه‌های اجتماعی می‌گیرم، گفتم. اما از طرفی هم با شخصیت «مارال» به‌شدت احساس نزدیکی می‌کردم و این نقش را خیلی دوست دارم.

یادم است روزی که قرار بود برای اولین بار مقابل دوربین جواد افشار قرار بگیرم،‌ از ذوقم تا صبح خوابم نبرد و یک دفعه اصلا خوابم برد و از پرواز جا ماندم.

جوادی با بیان دلیل این موضوع گفت:یکی از دلایلی که باعث شد من این نقش را دوست داشته باشم فضای زندگی «مارال» بود که من در آن فضا غریبه نبودم، ‌اما هیچگاه در شرایط مشابه او قرار نگرفته بودم و این یکی از محسنات بازیگری است.

من خودم آدم مظلومی‌نیستم اما «مارال» با توجه به شرایطی که برایش پیش می‌آید می‌خواهد از موقعیت موجود فرار کند اما من مثل او نیستم. اودختر آرامی‌است در عین اینکه فرد اکتیوی در زندگی است اما از نظر اخلاقی از حقش دفاع نمی‌کند دقیقا برعکس من.

این بازیگر درباره اینکه بازیگر نقش زمان حال «مارال» را به گلچهره سجادیه بازی می‌کند، نیز ادامه داد: او بازیگر بی‌‌‌نظیری است.

زمانیکه متوجه شدم ایشان قرار است نقش میانسالی «مارال» را بازی کنند واقعا استرس گرفته و نگران شدم و مدام می‌ترسیدم که نکند سکانس‌هایی که من بازی کردم را ببیند و بگوید خوب بازی نکرده!

اما شنیدم که وقتی دیدند خیلی هم از کار من خوششان آمده و این برای من افتخار بزرگی است که ایشان نقش زمان حال «مارال» را خانم سجادیه بازی می‌کنند.

وی درباره هماهنگی بین بازی خود و سجادیه اظهارکرد: خیلی‌ها این را به من گفتند که آنقدر ما نقش تو و خانم سجادیه را خوب باور کردیم که فکر می‌کنیم چند سال دیگر تو فردی شبیه به او می‌شوی هم از نظر رفتاری و هم اخلاقی.

این ربطی به هوش و ذکاوت من ندارد و همگی مربوط به ذکاوت خانم سجادیه است که این دو شخصیت را به هم ربط داده است. ایشان سکانس‌های بازی من را دیدند و طوری بازی کردند که ما با هم هماهنگ به‌نظر برسیم.

چراکه خودش روی این حساسیت داشت که ببیند در زمان گذشته بازیگر چطور نقش «مارال» را بازی کرده است؟بازیگر سریال «آنام» در ادامه با اشاره به مخاطب‌شناسی جواد افشار بیان داشت: آقای افشار بسیار مخاطب‌شناس است و همان کیمیا با اینکه خیلی‌ها از نظر فنی ایراد می‌گرفتند،

اما مخاطبان بسیاری هم داشت. در حال حاضر تعداد قسمت‌های پخش نشده آنام خیلی زیاد است اما با این حال تا به اینجای کار، بازخوردهای خوبی داشتیم و در همان قسمت‌های ابتدایی مخاطبان ارتباط خوبی با آن برقرار کردند.

معمولا در اغلب سریال‌ها باید بیست قسمت از شروع بگذرد تا مردم بتوانند ارتباط خوبی با آن برقرار کنند اما در مورد آنام این اتفاق خیلی زود افتاد.

وی با بیان اینکه چون شرایط «مارال» را تجربه نکرده بودم، نمی‌توانم خود را جای او بگذارم، گفت: در مورد بچه‌اش چون مادر نشدم نمی‌توانم نظری بدهم ،اما در مورد اینکه نامزد قبلی‌‌اش فوت شده و می‌خواهد با اصرار بچه او را نگه دارد خودم زیاد موافق نیستم

و همیشه سر صحنه از این اجرا انتقاد می‌کردم و معتقد بودم مارال برای سهند است. همیشه هم این را می‌گفتم که با تمام احترامی‌که برای نویسنده این سریال قائلم اما معتقدم مارال، برای سهند است.

جوادی جذابیت قصه آنام را در تجربه کردن زندگی شخصیت‌ها و شرایط گوناگون دانست و افزود: قصه این سریال خیلی جذاب بود. وقتی به‌عنوان بازیگر حتی ازدواج هم نکردی برایت خیلی خوشایند است

که نقشی را بازی کنی که چند قدم از تو جلوتر است و با حضور در آن نقش می‌توانی مادر‌بودن را هم تجربه کرده و لذت ببرید.وی ادامه داد: هر شب سریال را می‌بینم و در حال حاضر صبر کنم تا نقش خوبی مثل این سریال بشینهاد شود.

در این مدت عجله‌ای هم ندارم و با درس خواندن خود را مشغول کردم.این بازیگر افزود: کارشناسی ریاضی کاربردی خواندم و برای ارشد می‌خواهم کنکور هنر شرکت کنم. از ۱۴ سالگی کلاس‌های خبرنگاری (باشگاه خبرنگاران) و گویندگی می‌رفتم،

فیلم کوتاه و چند تله فیلم کار کردم و می‌خواستم به‌نوعی خودم را به بازیگری نزدیک کنم و در کنار آن دوست داشتم درس هم بخوانم. اگر نخواهم درس بخوانم احساس مفید‌بودن نمی‌کنم اما اگر در کنارش کارهای خوب بازیگری هم پیشنهاد شود حتما قبول خواهم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که مشکلات مالی که برای آنام به‌وجود آمد، شما را نیز دچار مشکل کرد؟ گفت: در فاز اول مشکل مالی وجود نداشت و به محض پایان بازی‌ام با من تسویه شد و خوش حساب بودند.

بیشتربخوانید:

انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۵ میانگین: ۴]
 • نویسنده : مریم بالوی فیلی