پیش بینی قیمت بیت کوین در سال ۱۴۰۱
پیش بینی قیمت بیت کوین در سال ۱۴۰۱
قیمت بیت کوین برای سال جدید توسط کارشناسان مورد بررسی و پیش بینی قرار گرفت.

به گزارش سرویس بازار نودادبرتر، پیش بینی قیمت بیت کوین در سال ۱۴۰۱ را توسط کارشناسان در نودادبرتر دنبال کنید.

بیت کوین (BTC) بالاتر از سطح حمایت ۴۰هزار دلار معامله می شود و در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۳ درصد افزایش یافته است. خریداران شروع به بازگشت به بازار کرده‌اند، اگرچه به نظر می‌رسد صعودی به سطح مقاومت ۴۵هزار دلاری محدود شده است که نزدیک به میانگین متحرک ۲۰۰ روزه است.

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال ۱۴۰۱

Bitcoin price forecast in 1401

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال ۱۴۰۱

بیت‌کوین درحال حاضر زمان زیادی ندارد تا از تکمیل الگوی تقاطع مرگ جلوگیری کند. آخرین باری که بیت‌کوین این الگو را تشکیل داد ژوئن سال گذشته بود که قیمت این رمزارز از ۳۸ هزار دلار تا ۲۹ هزار دلار ریزش داشت.

البته باید توجه داشت که این الگو بارها و بارها اتفاق افتاده و نمی‌توان گفت به‌طور ۱۰۰ درصد در همه شرایط موجب ریزش شدید می‌شود، ولی در بزرگ‌ترین‌ ریزش‌های تاریخ بازارهای مالی مانند ریزش ۲۰۰۸ بازار سهام و ریزش ۲۰۱۸ بیت‌کوین دیده می‌شود.

مهم‌ترین عاملی که در سال ۲۰۲۲ می‌تواند موجب افزایش قیمت شود، انتشار اخبار مثبت از سوی دولت‌هاست.

سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال، صرفاً با بررسی باید انجام شود. این بررسی را می‌توان روی نمودار قیمت ارز دیجیتال انجام داد. برای مثال، نمودار قیمت بیت کوین، اطلاعات بسیاری را در مورد روند حرکت این ارز دیجیتال در اختیار افراد می‌گذارد

تا بتوانند از روی آن به تحلیل بازار و قیمت بیت کوین در آینده بپردازند. این قضیه برای معامله و سرمایه گذاری، بویژه زمانی اهمیت پیدا می کند که خرید و فروش بین ۱۰۰ ارز دیجیتال و تنوع انتخاب مطرح است.

امکاناتی که صرافی و بستر معامله‌گری این ارزها ارائه می‌کنند نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. برخی از صرافی‌ها یک نقشه کلی در اختیار کاربران قرار می‌دهند تا بدون نیاز به بررسی شخصی قیمت ارزهای دیجیتال، بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن به موقعیت بازار دسترسی داشته باشند!

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ از زبان جی‌پی‌مورگان

بیت‌کوین از سقف تاریخی خود در محدوده قیمتی ۶۹ هزار دلار تا ۴۱ هزار دلار ریزش کرده اما جی‌پی‌مورگان به مشتریان خود اطمینان داد بیت‌کوین تا پایان سال بالای ۶۰ هزار دلار است.

بانک جی‌پی‌مورگان به مشتریان خود که بیت‌کوین خریدند اطمینان داد که ارزش بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ در بدترین حالت بالای ۶۰ هزار دلار است.

بیت‌کوین در سال ۲۰۲۱ رشد زیادی داشت اما نباید از بازار رمزارزها انتظار رشدهای نجومی برای سال ۲۰۲۲ را داشت.

با این حال جی‌پی‌مورگان از مشتریان خود در رابطه با چشم‌انداز قیمت بیت‌کوین پرسید و به آن‌ها اطمینان داد که بیت‌کوین در پایان سال بالای ۶۰ هزار دلار خواهد بود.

برخی از مشتریان جی‌پی‌مورگان عقیده دارند بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد.

کنت ورتینگتون، تحلیلگر مالی عقیده دارد اتریوم در سال ۲۰۲۲ بهتر از بیت‌کوین عمل می‌کند و کاربرد بیشتری از بیت‌کوین دارد.

تحلیلگران عقیده دارند تنها راه چاره برای اینکه بیت‌کوین بیشتر ریزش نکند این است که تعداد هولدرهای بازار رمزارزها افزایش پیدا کنند.

تحلیلگران عقیده دارند افزایش قیمت بیت‌کوین می‌تواند بازار رمزارزها را از شوک نزولی نجات دهد اما بازار فعلا شرایط صعود را ندارد و سیگنال‌های صادر شده برای بیت‌کوین به شدت نزولی است.


مطالب مرتبط:


راهکارهایی برای سود از بیت کوین در سال ۱۴۰۱

Strategies for Profit from Bitcoin in 1401

راهکارهایی برای سود از بیت کوین در سال ۱۴۰۱

  • چرا فعالیت در صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی ریسک بالایی دارد؟

صرافی‌های بین‌المللی چون بایننس «Binance» در زمینه ارائه امکانات برای معامله ارزهای دیجیتال در اولویت قرار دارند. اما متأسفانه فعالیت بر بستر این صرافی‌ها برای کاربران ایرانی که در دوران تحریم به سر می‌برند،

بسیار چالش‌برانگیز و خطرناک است. به طوری که برای فعالیت در آن‌ها باید همواره از فیلترشکن با آی‌پی ثابت (VPN) یا ماشین مجازی (VPS) استفاده شود. اگر زمانی صرافی به هویت حقیقی کاربر ایرانی پی ببرد،

حساب وی بلوکه خواهد. صرافی‌های غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال مانند؛ یونی‌سوآپ «Uni Swap» نیز که این محدودیت را ندارند، در عوض، کاربری دشواری دارند و فعالیت در آن‌ها می‌تواند برای افراد مبتدی و نیمه حرفه‌ای خطرناک باشد.

به همین خاطر است که بیشتر تریدرها و سرمایه‌گذاران رمزارزی ایرانی برای فعالیت کرپیتویی خود به سمت صرافی‌های ایرانی گرایش پیدا کرده‌اند!

  • کدام صرافی‌های ایرانی برای خرید ارزهای دیجیتال مناسب هستند؟

در سال‌های گذشته، صرافی‌های ایرانی از امکانات اندک و سرعت پایینی برخوردار بودند؛ به طوری که افراد حرفه‌ای نمی‌توانستند بر بستر آن‌ها فعالیت مفیدی داشته باشند.

اما در طی چند سال گذشته، با ظهور صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی پیشرو با امکانات برتر، امکان فعالیت حرفه‌ای در حوزه کریپتو برای تریدرها و سرمایه گذاران رمزارزی ایرانی هم ممکن شده است.

خوشبختانه در حال حاضر، بیشتر صرافی‌های ایرانی امکان رصد کردن قیمت ارز دیجیتال، به‌خصوص قیمت بیت کوین به عنوان ارز دیجیتالی غالب بازار را فراهم کرده‌اند.

بنابراین بدون استرس بلوکه شدن حساب می‌توان با آسایش خاطر در آن‌ها فعالیت کرد. در بین صرافی‌های برتر ارز دیجیتال ایرانی، صرافی بیت پین به آدرس Bitpin,ir با ارائه امکانات پیشرو و امکان خرید و فروش بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

  • صرافی «بیت پین» چه امکاناتی برای کاربران دارد؟

صرافی بیت پین در طول فعالیت خود توانسته است هربار امکان جدیدی را برای کاربران خود در نظر گیرد تا راحت‌تر بتوانند به معامله بپردازند. از جمله این امکانات می‌توان موارد زیر را نام برد:

۱) امکان معامله بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال

در صرافی بیت پین، تمام کاربران ایرانی می‌توانند با پول تومان (ریال) در لحظه، بیش از ۱۰۰ ارز دیجیتال را معامله کنند. همچنین پس از خرید می‌توان ارزهای موجود در کیف پول بیت پین را به کیف پول اختصاصی منتقل کرد. خرید و فروش اتریوم، بیت کوین، ریپل، تتر و… در این صرافی لیست شده‌اند.

۲) ارائه «هیت مپ»:

هیت مپ «Heat Map» به معنی نقشه رنگی و کلی بازار است که این نقشه در بازارهای مالی مختلف ارائه می‌شود. اما صرافی بیت پین ان را برای ارزهای دیجیتال در وبسایت رسمی خود آماده کرده است.

  • دسته‌بندی «زرد ارزها»:

در بین هزاران ارز دیجیتال موجود در بازار کریپتو، برخی از آن‌ها از ارزش ذاتی بالایی برخوردارند، اما برخی دیگر ارزش ذاتی چندانی ندارند و صرفاً واکنش معامله‌گران است که ارزش آن‌ها را تعیین می‌کند. این ارزها تحت عنوان «مم‌کوین» یا «شت‌کوین» شناخته می‌شوند. در صرافی بیت پین، این نوع از ارزهای دیجیتال با دسته‌بندی «زرد ارز» مشخص شده‌اند تا کاربران با توجه به این دسته‌بندی در خرید و فروش آن‌ها احتیاط بیشتری به خرج دهند.

۳) ارائه «گیفت ارز دیجیتال»:

گیفت کارت یا کارت هدیه ارز دیجیتال، یکی از جدیدترین امکانات صرافی بیت پین است تا کاربران این بستر بتوانند با هدیه دادن مقدار دلخواهی از ارزهای دیجیتال خود، دوستان و عزیزان خود را به خرید ارزهای دیجیتال ترغیب کنند. شما همین حالا می‌توانید برای دوستان یا عزیزان خود گیفت کارت ارز دیجیتال بسازید.

از این پلتفرم حرفه‌ای خدمات بسیار بیشتر و کارآمدتری را می‌توان انتظار داشت. موارد نامبرده، صرفاً آخرین امکانات این بستر هستند که به وبسایت رسمی آن اضافه شده است. همین حالا به کاربر بیت پین تبدیل شوید.


بیشتر بخوانید:


انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : علی اکبر رضایی