پیش بینی بازی ایران با عراق در ۷ بهمن ۱۴۰۰
پیش بینی بازی ایران با عراق در ۷ بهمن ۱۴۰۰
تیم ملی فوتبال کشورمان باید در 7 بهمن 1400 از ساعت 18 به مصاف تیم ملی عراق برود.

به گزارش سرویس ورزشی نودادبرتر، پیش بینی بازی ایران با عراق در ۷ بهمن ۱۴۰۰ را در نودادبرتر دنبال کنید.

تیم ملی کشورمان در ادامه بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ۷ بهمن ۱۴۰۰ باید به مصاف تیم قدرمتمند عراق برود تا با پیروزی راه خود را برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هموار کند شاید خیلی ها پیش بینی بازی ایران با عراق را در برد تیم ملی کشورمان می بینند.

جدول بازی های تیم ملی ایران در گروه A با ۱۶ امتیاز در صدر

The table of Iranian national team games in Group A with 16 points at the top

جدول بازی های تیم ملی ایران در گروه A با ۱۶ امتیاز در صدر

راس ساعت ۱۸ روز ۷ بهمن بازی مهم تیم ملی کشورمان با سرمربی گری اسکوچیچ آغاز می شود این دیدار برای تیم ملی کشورمان بسیار اهمیت دارد با پیروزی در این بازی صعود خود را به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مسجل می کندو پیش بینی بازی ایران با عراق برای صعود به جام جهانی بسیار اهمیت دارد.

آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال پیش از بازی با عراق در ۷ بهمن ۱۴۰۰

تیم ملی فوتبال ایران با سرمربیگری اسکوچیچ بعد از شروع بازی های خود در مقدماتی قهرمانی جام جهانی ۲۰۲۲ (دور دوم) که بازی نخست در برابر سوریه بود هیچ دیدار تدارکاتی انجام نداد و به نظر می رسد این مسابقات را در نهایت بدون برگزاری بازی دوستانه به پایان خواهد برد و از این حثیت رکوردار خواهد شد.

این در حالی است که عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال پیش تر گفته بود طی توافق با اسکوچیچ تیم ملی تا بازی ششم خود در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ بازی دوستانه نخواهد داشت اما بعد از بازی ششم برای تیم ملی دیدار تدارکاتی ترتیب خواهیم داد.

تیم ملی در مصاف با عراق و امارات در روزهای یاد شده بازی هفتم و هشتم خود را پشت سر خواهد گذاشت و بر اساس برنامه اعلامی از سوی فدراسیون فوتبال ملی پوشان روز ۳ بهمن در اردوی تیم ملی حاضر می شوند تا تست کرونا بدهند و قرنطینه شوند و شروع تمرینات هم از ۴ بهمن در زمین شماره دو کمپ تیم های ملی خواهد بود.

البته باید به این نکته هم اشاره کرد که اسکوچیچ تمایلی به برگزاری بازی های دوستانه در ماه های سپری شده نداشته؛ به این خاطر که بیشتربازیکنان تیم ملی را لژیونرها تشکیل می دهند و آنها طبق قانون ۷۲ ساعت پیش از بازی رسمی می توانند در اردوی تیم ملی حاضر شوند.

در چنین شرایطی اگر برای تیم ملی بازی تدارکاتی طراحی می شد تیم ملی باید با بازیکنان داخلی به مصاف حریف می رفت که سرمربی تیم ملی این شرایط را قبول نکرد.

آخرین وضعیت تیم ملی عراق پیش از بازی با ایران در ۷ بهمن ۱۴۰۰

از آن طرف تیم فیزیکی عراق برای بازی با ایران به دنبال بازی تدارکاتی است و از آنجایی که پتروویچ سرمربی تیم ملی عراق بازیکنان جدیدی را به اردوی این تیم دعوت کرده برای ایجاد هماهنگی بیشتر میان بازیکنان و هم چنین شناخت ترکیب اصلی برای بازی با ایران اول بهمن در یک مصاف دوستانه در برابر تیم اوگاندا قرار گرفت.

پتروویچ در آستانه این بازی این چنین گفته است:« در غیبت برخی از نفرات تیم به دلیل شرایط و مشکلات، مصدومیت یا ابتلا به کرونا مسئول نیستم و با همه توانی که در اختیار داریم وارد این بازی و البته دو مسابقه مقابل ایران و لبنان خواهیم شد.

بعد از بازی مقابل اوگاندا و در پایان اردوی آماده سازی بغداد اسامی نفرات نهایی را اعلام خواهیم کرد. همچنان برای صعود امید داریم و شرط اول این است که در بازی‌های پیش‌رو پیروز شویم و در سایر مسابقات هم نتایجی رقم بخورد که به سود ما باشد.»

عراق با ۴ امتیاز از ۶ بازی در جایگاه پنجم جدول گروه A قرار دارد. این تیم سعی می کند به عنوان سومی در گروه دست یابد تا راهی مرحله پلی آف شود.


مطالب مرتبط:


پیش بینی بازی ایران با عراق در ۷ بهمن ۱۴۰۰

Prediction of Iran's game with Iraq on February 28, 2010

پیش بینی بازی ایران با عراق در ۷ بهمن ۱۴۰۰

کارشناسان به پیش بینی بازی ایران با عراق پرداخته اند و با شرایطی که ایران در جدول دارد همه برد تیم ملی را مسجل می دانند.

حسن‌زاده: حضور در صدر جدول نشان دهنده قدرت تیم ملی است

مدافع اسبق تیم ملی پیرامون عملکرد تیم ملی فوتبال در سال ۲۰۲۱ و حمایت فدراسیون از این تیم صحبت کرد.

رضا حسن زاده، مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با عملکرد تیم ملی در سال ۲۰۲۱ میلادی اذعان داشت: ببینید این نسلی که در تیم ملی حضور دارند و بازی می کنند بسیار باکیفیت هستند.

ابزار یک مربی، بازیکنانش است و ما شاهد این هستیم که اسکوچیچ هیچ دغدغه ای برای انتخاب یازده نفر اصلی ندارد. بازیکنان اصلی و ذخیره آن قدر کیفیت خوبی دارند که اگر یکی از بازیکنان اصلی تیم دچار مشکل شود یا آسیب ببیند،

جایگزینش به بهترین نحو به تیم ملی کمک می کند. ۶۰ الی ۷۰ درصد بازیکنان تیم ملی لژیونرهستند و این اتفاق باعث بهبود عملکرد و بالا رفتن کیفیت بازی می شود.

عملکرد تیم ملی در سال گذشته به گونه ای بود که هر تیمی مقابل ایران قرار می گرفت، سیستم دفاعی اتخاذ می کرد و با یک بازی بسته می آمد تا با کمترین گل خورده بازی را تمام کند. ما در صدر جدول گروه مان قرار داریم و این نشان دهنده قدرت و صلابت تیم ملی فوتبال ایران است.

پیشکسوت فوتبال در رابطه با امکان صعود ایران از گروه اش در جام جهانی افزود: تیم ملی ما به راحتی به جام جهانی صعود می کند و ما هیچ نگرانی از این بابت نداریم.

اما اگر بخواهیم در مورد احتمال و امکان صعود از گروه جام جهانی را ارزیابی کنیم باید بگویم در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست اما اصلی ترین فاکتور برای بررسی این موضوع مشخص شدن تیم های دیگر گروه است. امیدوارم با این نسل طلایی که داریم بتوانیم از گروه جام جهانی صعود کنیم.

حسن زاده در خاتمه پیرامون حمایت های فدراسیون از تیم ملی اعلام کرد: بازی های شاداب و زیبای تیم ملی بیانگر میزان حمایت های فدراسیون فوتبال از تیم ملی است. عملکرد فدراسیون فوتبال در بخش تیم ملی بسیار با اهمیت است زیرا شروع حرکت از انتخاب مربی است.

فدراسیون فوتبال پشتیبانی مناسبی از فوتبال ملی انجام داده که بازیکنان تیم های ملی دغدغه آنچنانی ندارند. آنچه که باعث تضمین وتداوم بازی های خوب تیم ملی می شود، تفکر و تصمیمات رئیس فدراسیون فوتبال است.

بازی های خوب تیم ملی در گروه حرکت های صحیح مجموعه فدراسیون فوتبال است و امیدوارم در ادامه راه شاهد روزهای بهتر و تیم ملی قدرتمند تری باشیم.

پیش بینی عبدالرزاق حمدالله بازیکن سابق عراق از وضعیت تیم کشورش

عبدالرزاق حمدالله در گفت و گو با تارنمای شفق نیوز اظهار داشت: برخی تصور می کنند که شانس صعود به جام جهانی را داریم اما با مشاهده بی ثباتی و نبود تاکتیک های خوب شانس زیادی برای صعود به این رقابت ها نداریم.

وی ادامه داد: باید این شرایط را بپذیریم و با ارزیابی عملکرد بازیکنان یکسال به تیم ملی عراق فرصت دهیم. زیرا این تیم از زیرساخت های لازم و حرفه ای برخوردار نیست.

گفتنی است تیم ملی فوتبال ایران با ۱۶ امتیاز از ۶ بازی در صدر جدول گروه A قرار دارد و در صورت برتری در برابر عراق و امارات صعود خود را به جام جهانی قطعی و بهترین کارنامه ایران در مقدماتی جام جهانی را به ثبت خواهد رساند.

انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : آیدا رضایی