زمان بازی ایران با امارات در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲
زمان بازی ایران با امارات در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲
تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی بعدی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر باید به مصاف تیم ملی امارات برود.

به گزارش سرویس ورزشی نودادبرتر، زمان بازی ایران با امارات در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را در نودادبرتر پیگیری کنید.

زمان بازی ایران با امارات مشخص شد: پس از بازی مهم ایران با عراق در ۱۲ بهمن حالا ایران باید به مصاف تیم قدرتمند امارات برود.

ساعت بازی ایران با امارات در ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

Iran's game time with the UAE on 12 Bahman 1400

ساعت بازی ایران با امارات در ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

با اعلام AFC تیم ملی فوتبال ایران ۱۲ بهمن در ساعت ۱۸ میزبان امارات خواهد بود

آخرین وضعیت تیم ملی امارات برای بازی با ایران در ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

فن‌ مارویک: به پیروزی مقابل سوریه و ایران نیاز داریم

فان مارویک جلسه تمرینی امروز تیم ملی امارات با اقدامی جالب آغاز کرد و به بازیکنان خود روحیه داد.

البیان نوشت که فان‌ مارویک در آغاز تمرینات امروز به بازیکنان خود اعتماد به نفس بسیار زیادی بخشیده و گفته که بازیکنان حاضر هیچ استعدادی کمتر از ستاره‌های غایب ندارند.

سرمربی تیم ملی فوتبال امارات از شاگردانش خواست با تلاش و آمادگی کامل به دنبال کسب ۶ امتیاز از دو بازی حساس پیش روی در مرحله انتخابی جام جهانی باشند.

برت فن مارویک هلندی که شاگردانش را برای دو دیدار حساس مقابل سوریه و ایران در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی آماده می‌کند در این خصوص خطاب به بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی امارات گفت:

من به قدرت و توان شما برای عبور از این مرحله ایمان دارم. ما به پیروزی در این دو بازی مقابل سوریه و ایران نیاز داریم تا بتوانیم شانس خودمان را برای صعود بالا ببریم.

با تمرکز و تلاش بیشتر می‌توانید عملکرد و کیفیت بالاتری از خودتان نشان بدهید. ما باید به روحیه جنگنده و اعتماد به نفس در این دو بازی ظاهر شویم و شما شایستگی این کار را دارید.

اردوی تیم ملی امارات برای دیدار با سوریه و ایران در شهر دبی آغاز شده و شاگردان فن مارویک تمرینات خود را در زمین باشگاه الوصل در شهر دبی پیگیری می‌کنند.

سوریه پنج شنبه هفته جاری در استادیوم المکتوم باشگاه النصر در شهر دبی برگزار می شود و امارات این شانس را دارد سه امتیاز این بازی خانگی را از آن خود کند.

امارات هم اکنون با ۶ امتیاز از ۶ بازی در رده سوم جدول گروه A بعد از تیم های ایران و کره جنوبی قرار دارد و به نسبت سایر رقبا شانس بیشتری دارد که جایگاه خود را در این رده تثبیت و در نهایت به مرحله پلی آف صعود کند.

و اما بر اساس خبرهای رسیده از اردوی تیم ملی امارات لیست این تیم به نسبت بازی قبلی با تغییراتی مواجه شده است و دو بازیکن جدید در اردوی تیم ملی این کشور حاضر شده اند.

عبدالسلام محمد، مدافع باشگاه اتحاد کلبا و ماجد سرور، هافبک باشگاه شارجه دو بازیکن جدید در اردوی تیم ملی امارات هستند. به همین خاطر شاهین عبدالرحمن از اردوی تیم ملی امارات خط خورده است و دیگر بازیکنانی که به اردو دعوت نشده اند سهیل النوبی و خلیفه الحمادی هستند.

سهیل النوبی به دلیل بیماری حضور در اردوی تیم ملی امارات را از دست داده و بر اساس اعلام مدیر تیم ملی امارات خلیفه الحمادی مدافع باشگاه الجزیره هم مصدوم است و برای بهتر شدن نیاز به استراحت ندارد و نمی تواند تیم ملی این کشور را در مصاف با سوریه و ایران همراهی کند.

ترکیب تیم ملی امارات برای بازی با ایران در ۱۲ بهمن

فن مارویک سرمربی هلندی تیم ملی امارات فهرست ۲۷ بازیکن نهایی این تیم برای دو دیدار پیش روی برابر سوریه و ایران را اعلام کرد.

در این فهرست نام ۶ بازیکن تاثیرگذار امارات، علی مبخوت مهاجم باشگاه الجزیره و خلفان مبارک دیگر بازیکن این تیم، فرناندو دلیمای برزیلی مهاجم الوصل که به دلیل مصدومیت فصل را از دست داده همچنین محمد برغش بازیکن الوحده، حسن صالح و ماجد سرور دو بازیکن الشارجه دیده نمی‌شود.

علی خصیف، محمد الشامسی، عادل الحوسنی، فهد الظنحانی، بندر الاحبابی، محمد العطاس، ولید عباس، محمود خمیس، عبدالعزیز هیکل، شاهین عبدالرحمن، خلیفه الحمادی، سالم سلطان، عبدالله ادریس، علی سالمین، عبدالله رمضان، ماجد راشد، ماجد حسن، یحیى نادر، طحنون الزعابی، کایو کانیدو، حارب عبدالله، خلیل الحمادی، محمد جمعه عید، زاید العامری، سهیل النوبی، علی صالح و سباستین تیگالی بازیکنان تیم ملی امارات در دو مسابقه پیش روی مقابل سوریه و ایران خواهند بود.


مطالب مرتبط:


آخرین وضعیت تیم ملی ایران برای بازی با امارات در ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

The latest situation of the Iranian national team to play against the UAE on 12 Bahman 1400

آخرین وضعیت تیم ملی ایران برای بازی با امارات در ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی، در شرایطی قصد دارد فهرست نفرات بازی مقابل عراق و امارات را در روز شنبه آینده اعلام کند که برخلاف هفته‌های گذشته، رقابت‌های این هفته لیگ در سه روز برنامه‌ریزی شده است. حال آنکه باشگاه‌های لیگ برتری در هفته‌های گذشته در یک روز و ساعات مختلف به انجام می‌رساندند.

این در حالی است که به جز پرسپولیس و سپاهان و همینطور استقلال (که دیدارش مقابل هوادار لغو شد) ممکن است در اردوی آینده تیم ملی، سایر تیم‌ها نیز نماینده‌ای در تیم ملی داشته باشند اما سازمان لیگ بدون توجه به این موضوع، بازی این تیمها را در روزهای متفاوت برنامه ریزی کرده تا پس از آن تیمها به تعطیلات نیم فصل بروند.

اما اتفاق عجیب‌تر در اعلام برنامه تیم ملی در زمانی رخ داد که سازمان لیگ بدون هماهنگی، در روزهای اردوی تیم ملی برای بازی عراق، بازی معوقه استقلال مقابل هوادار را برنامه ریزی کرد.

بازی استقلال – هوادار که قرار بود فردا برگزار شود به دلیل تست مثبت بازیکنان استقلال پیش از دیدار با پیکان، به تعویق افتاده تا اصطلاحا بازیکنان این تیم با منفی شدن تست و با بازگشت به شرایط به مسابقه، مقابل هوادار حاضر شوند.

این مسئله باعث خشم شدید دراگان اسکوچیچ شده و تماس تلفنی او با سهیل مهدی را در پی داشته. سهیل مهدی در برنامه ورزشگاه در این خصوص گفت:

«ادبیاتی که به کار بردند شاید مناسب روزهای عادی ایشان نبود و شاید ناراحت بودند. ما این را به شرایط استرسی در تیم ملی واگذار می‌کنیم.» اما اسکوچیچ در این مورد نظر دیگری دارد و همچنان از این مسئله عصبانی است؛

سرمربی تیم ملی می‌گوید:

«چطور ممکن است من برای اردوی تیم ملی بازیکنان استقلال را در اختیار نداشته باشم اما آنها در همین زمان و زمانی که اردوی تیم ملی برقرار است برای تیمشان بازی کنند و بازی باشگاهی برای این تیم برنامه ریزی بشود. در حالی که بازیکنان خوب استقلال این حق را دارند در اردوی تیم ملی حضور داشته باشند.»

اشاره سرمربی تیم ملی به بحثی است که امروز در برنامه ورزش و مردم مطرح شد و آن هم دعوت از بازیکنان جوان برای اردوهای ملی در اردوهای آینده بود که او در پاسخ گفت که با همکارانش در مورد بازیکنان استقلال صحبت کرده است اما ناگهان به او اطلاع دادند که نمی‌تواند از استقلال بازیکنی به تیم ملی دعوت کند.

این مسئله از آنجا اتفاق افتاده که باتوجه به مثبت شدن تست کرونای تعداد زیادی بازیکنان استقلال، آنها شرایط حضور در اردوی تیم ملی را ندارند چرا که ممکن است دیگران را به کووید مبتلا کنند.

اما موضوع غیرقابل انتظار به زعم سرمربی تیم ملی برنامه‌ریزی یک مسابقه جدید برای استقلال است. در حالی که هواداران این تیم انتظار دارند بازیکنان شاخص این باشگاه که قرار بود به تیم ملی دعوت بشوند، در اردوی ملی حضور داشته باشند و نه همزمان با اردوی تیم ملی در یک بازی باشگاهی.

این در حالی است که سهیل مهدی در صحبت‌های خود ادبیاتی تعاملی با تیم ملی را به کار برد و مشخص کرد که قصد تقابل با اسکوچیچ و خواسته‌های او را ندارد:

«خط قرمز ما تیم ملی و نمایندگان ایرانی است. اصلا قرار نیست تداخلی در برنامه تیم ملی داشته باشیم و برای جشن صعود تیم ملی آماده می‌شویم. به محض اینکه آقای اسکوچیچ هر دستوری بدهند، انجام خواهیم داد.»

شاید بهترین راه حل این باشد که او فهرست ذخیره‌ای برای تیم ملی تهیه کرده و بازیکنان استقلال را در آن قرار بدهد که در صورت منفی شدن تست، آنها در تیم ملی حاضر باشند.

البته باتوجه به ریسک این موضوع، شاید هم نشود انتظار داشت که بازیکنی از استقلال در فهرست حضور داشته باشد. در این صورت هم به نظر نمی‌آید سرمربی تیم ملی برای انجام بازی استقلال و هوادار رضایت بدهد.

برنامه بازی‌های تیم ملی در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲

برنامه بازی‌های باقی مانده تیم ملی در انتخابی جام جهانی به این شرح است:

هفته هفتم (۷ بهمن ۱۴۰۰)

ایران – عراق

هفته هشتم (۱۲ بهمن ۱۴۰۰)

ایران – امارات

هفته نهم (۴ فروردین ۱۴۰۱)

کره جنوبی – ایران

هفته دهم (۹ فروردین ۱۴۰۱)

ایران – لبنان

در پایان گفتنی است امارات روز هفتم بهمن در دبی میزبان تیم ملی سوریه خواهد بود و زمان بازی ایران با امارات ۱۲ بهمن در تهران برابر تیم ملی ایران قرار می‌گیرد.


بیشتر بخوانید:


انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : آیدا رضایی