خودکشی سحر زکریا حقیقت دارد؟ + عکس
خودکشی سحر زکریا حقیقت دارد؟ + عکس
لایو عجیب «سحر زکریا»؛ همه در مرگ من سهیم هستید!

رکنابه گزارش سرویس اجتماعی نودابرتر، امروز برخی رسانه ها خبری مبنی بر خودکشی سحر زکریا را نشر دادند.

جزئیات خبری خودکشی سحر زکریا

Details of Sahar Zakaria's suicide

جزئیات خبر خودکشی سحر زکریا

سحر زکریا خبر از حداحافظی با زندگی داد.سحر زکریا لحظاتی پیش پستی را در اینستاگرامش منتشر کرد و سپس آن را حذف کرد.

سحر زکریا چند وقتی است فشارهای عصبی را تحمل می کند.امین فردین شخصیتی که به گفته خودش کارش افشای روابط و فسادهای سینمای ایران است،

چندین بار ادعایی درباره روابط پشت پرده سحر زکریا با مهران مدیری در گذشته را منتشر کرد و باعث شد موجی از قضاوت ها و هجمه ها روانه سحر زکریا بشود.

جزئیات خبر خودکشی سحر زکریا

لحظاتی قبل هم لایوی بدون صدا در اینستاگرامش در حال انجام بود که ظاهر ایشان بسیار آشفته و در حال گریه و فریاد بودند، امیدواریم حال ایشان خوب باشد و آزاده نامداری دیگری تکرار نشود:

Details of Sahar Zakaria's suicide

جزئیات خبر خودکشی سحر زکریا

و این متن عجیب که قصد خودکشی در آن نمایان است را چند ساعت قبل در صفحه خود به اشتراک گزاشته است.

برخی رسانه ها نگران موضوع خودکشی سحر زکریا هستند.


مطالب مرتبط:


بیوگرافی سحر زکریا

Biography of Sahar Zakaria

بیوگرافی سحر زکریا

سحر زکریا در تاریخ دوم مهرماه ۱۳۵۲ در اراک بدنیا آمد.سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تو» (در نقش دخترعموی رامین) وارد دنیای بازیگری شد.

سپس توانایی خود را با بازی در نمایش ها و تله تأترهای مختلف آزمود. اما شاید از بازی در فیلم «مردی از جنس بلور» بود که دیده شد و بار دیگر به تلویزیون بازگشت و نقش های نه چندان مهمی در چند مجموعه بازی کرد.

بازی در نقش همسر رابین هود در مجموعه طنز «قطار ابدی» تا حدودی او را به شهرت رساند، اما شاید او با برنامهٔ طنز «پاورچین» بود که هم استعدادهای نهفتهٔ بازی در نقش کمدی خود را بروز داد و هم توانست به محبوبیت دست یابد.

او کار خود را با بازی در مجموعه های تلویزیونی مهران مدیری مانند پاورچین و مرد دوهزارچهره ادامه داد. همچنین در مجموعه ویدیویی قهوه تلخ بازی کرده است.

علت ازدواج نکردن سحر زکریا

The reason why Sahar Zakaria did not get married

علت ازدواج نکردن سحر زکریا

سحر زکریا او میگوید:ازدواج نکردن نباید به معنای نداشتن فرصت یا سرخوردگی باشد. وقتی شما در ۴۰ سالگی ازدواج نکرده اید، نشان می دهد که در این موضوع کمی سختگیر بودید و مسائل کاری و تحصیلی تان در اولویت قرار داشت یا اینکه فرد مورد نظرتان را نتوانستید پیدا کنید. به همین خاطر نباید به خاطر ترس از تنهایی یا اینکه سایر دوستان تان متاهل شدند و شما هنوز مجردید، تن به هر ازدواجی بدهید بلکه باید همچنان در مقام یک انتخابگر باشید. متاسفانه بعضی از خانم های ما بر اساس متر و معیارهای اشتباهی پای سفره عقد می نشینند.

آنها نگاه مادی به ازدواج دارند و به این امید خانه بخت می روند که طرف مقابل شان آنها را به لحاظ مالی مورد حمایت قرار دهد. یک زن باید در درجه اول استقلال داشته باشد. این مستقل بودن در همه موارد حتی مسائل مالی هم باید باشد. وقتی شما دست تان در جیب خودتان است، عزت نفس بیشتری دارید و دیگر حاضر نیستید با انگیزه مالی ازدواج کنید.

پس ازدواج برای تان از سر عشق و علاقه اتفاق می افتد شاید؛ فکر می کنم ازدواج از آن چیزهایی است که ارتباط زیادی با سن، موقعیت یا هر چیز دیگر افراد ندارد و در شرایطش رخ می دهد و از این جهت نمی توان برنامه ریزی منظمی در مورد زمان وقوع آن و شرایطش داشت. حالا باید ببینیم خودکشی سحر زکریا حقیقت دارد یا خیر.


بیشتربخوانید:


انتهای پیام/

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : آرین تله چویی
  • منبع خبر : رکنا