ساده ترین روش های کسب درآمد از بیت کوین در سال ۱۴۰۱
ساده ترین روش های کسب درآمد از بیت کوین در سال ۱۴۰۱
کارشناسان ساده ترین روش های کسب درآمد از بیت کوین را مشخص کردند.

به گزارش سرویس اقتصادی نودادبرتر، برای اطلاع از ساده ترین روش های کسب درآمد از بیت کوین در سال ۱۴۰۱ با نودادبرتر همراه باشید.

آخرین وضعیت ارزهای دیجیتال برای کسب درآمد از بیت کوین

The latest status of digital currencies to monetize bitcoin

آخرین وضعیت ارزهای دیجیتال برای کسب درآمد از بیت کوین

اگر شما هم به دنبال سود بیشتری از بیت کوین هستید مقاله نودادبرتر درباره سود بیشتر از بیت کوین است.

ارزش بازار بیت‌کوین (Bitcoin) در ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ به ۷۲۹ میلیارد و ۲۷۲ میلیون دلار و ارزش بازار اتریوم نیز به ۳۳۰ میلیارد دلار رسیده است.

نرخ بیت‌کوین همچنان در کانال ۳۸ هزار دلار است و با حدود ۲۰۰ دلار افزایش، امروز با قیمت ۳۸ هزار و ۴۹۸ دلار در بازار معامله می‌شود.

قیمت اتریوم نیز امروز به ۲ هزار و ۷۶۷ دلار رسیده است.

در بازار امروز، تتر (Tether) یک دلار، یو اس دی کوین (USD Coin) یک دلار، بی. ان. بی (BNB) ۳۸۱ دلار و ۶۴ سنت، سولانا (Solana) ۱۰۹ دلار و ۶۶ سنت،

کاردانو (Cardano) یک دلار و ۷ سنت، ریپل (XRP) ۶۲ سنت، ترا (Terra) ۵۲ دلار و ۲۴ سنت و پولکادات (polkadot) با قیمت ۲۰ دلار و ۳۶ سنت معامله شد.

پیش بینی آینده بیت کوین

ویلی‌وو، تحلیلگر ارشد بیت‌کوین گفت: بدون شک مردم از ریزش می‌ترسند و بازار در محدوده ترس بیش از حد قرار دارد اما به نظرم فرصتی برای خرید است.

ویلی‌وو در پادکست what bitcoin did در رابطه با بازار گفت: معیارهای زنجیره‌ای نشان می‌دهد با وجود ترس حاکم در بازار بیت‌کوین در روندی نزولی ندارد.

این کارشناس با اشاره به معیارهایی مانند تعداد دارندگان بلندمدت بیت‌کوین و دامیننس این ارز گفت: بازار در اصلاح به سر می‌برد اما هر ریزشی نوعی فرصت خرید است.

«از لحاظ داده‌های زنجیره‌ای بازار در روند نزولی قرار ندارد. درست است که ما در اوج ترس هستیم اما ریزش اخیر فرصتی برای خرید است.»

این کارشناس عقیده دارد مقایسه بازار با سال ۲۰۱۸ یک مقایسه اشتباه است و ریزش تا ۲۰ هزار دلار زیاد محتمل نیست.

وو معاملات آتی را یکی از دلایل اصلی زیرش بازار می‌داد و احتمال می‌دهد بازار تا چند ماه روندی رنج داشته باشد.

سرنوشت بیت کوین چیست؟

این کارشناس عقیده دارد در چند سال گذشته شکل و ماهیت بازار تغییر کرده و سرمایه‌گذاری‌های نهادی روی بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال بسیار افزایش پیدا کرده است.

«شاید به دلیل روانه شدن سرمایه‌گذارهای سنتی به سمت بازار همستگی کریپتو ک بورس آمریکا بیشتر شده است.»

این کارشناس گفت: در بین سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ سرمایه‌گذاران انباشت زیادی کردند و بیت‌کوین‎های زیادی برای بلندمدت خریده شد اما ما تاثیر خرید را در کوتاه‌مدت مشاهده نکردیم چون قیمت توسط معامله‌‌گران آتی تعیین می‌شد.

بیت کوین به زیر ۲۰ هزار دلار می رود یا خیر؟

ویلی‌وو افزایش هلدرهای بلندمدت و خریدهای سنگین در محدوده ۳۲ هزار دلار را یکی از مهم‌ترین دلایل صعودی ماندن بازار دانست.

«بسیاری از سرمایه‌گذاران بیت‌کوین بیش از ۵ ماه است که هولدر هستند و میانگین قیمت خرید این سرمایه‌گذاران محدوده ۴۰ هزار دلار است.

من فکر می‌کنم این سرمایه‌گذاران حاضر نمی‌شوند با ضرر دارایی خود را بفروشند.»

به عقیده این کارشناس یکی از دلایل دیگر ریزش بازار تازه‌واردان بودند و بعد از اندکی ضرر ترسیدند و سکه‌های خود را فروختند.

بهترین روشها برای کسب درآمد از بیت کوین

The best ways to monetize bitcoin

بهترین روشها برای کسب درآمد از بیت کوین

روش اول کسب درآمد از بیت کوین به صورت کم کم

به گفته کارشناسان بهترین روش کسب درآمد از بیت کوین روش کم کم است یعنی با حوصله و صبر و تلاش زیادی نیاز دارد.

زیر روش اول این است که بیت کوین مستقیم به کیف پول شما واریز می‌شود

زیر روش دوم ابتدا سایت مورد نظر، بیت کوین را به حساب شخصی واسط می‌ریزد و پس از رسیدن مقدار بیت کوین به حداقل سقفی که در نظر گرفته شده است، می‌توانید درخواست واریز بیت کوین به کیف پول خود را بدهید. این روش به تلاش زیادی نیاز دارد و در مقابل، درآمد کمی به جیب شما وارد می‌شود.

زیر روش دوم هم در مورد سایت‌های فاست وجود دارد که می‌تواند سود بیشتری برای شما داشته باشد. اگر کمی زمان بگذارید و سایت فاست خود را راه‌اندازی کنید از طریق تبلیغات می‌توانید درآمد بیت کوینی بیشتری کسب کنید و ماهانه تا ۱۰۰۰ دلار سودآوری داشته باشید. این کار به میزان تلاش بیشتری نیاز دارد چون باید به همه‌ زیر و بم‌های مدیریت سایت آشنا شوید.

در این روش چون سایت متعلق به خود شما است امکان اینکه گرفتار شیادان اینترنتی شوید پایین‌تر است و بنابراین ریسک کمتری نسبت به روش بالا دارد اما همواره باید مراقب تقلب‌های کاربران باشید.

سایت‌های زیر، معروف‌ترین سایت‌های کسب رایگان بیت کوین از طریق گزینه‌ claim هستند:

www.satoshihero.com
www.Freebitcoin.in
www.MoonBitcoin.in
www.MoonDash.co.in
www.Bonusbitcoin.co

 روش دوم کسب درآمد از بیت کوین امضا در انجمن بیت کوین تاک

در این روش شما ابتدا عضو انجمن بزرگ بیت کوین می‌شوید که مجموعه‌ کاملی از کمپین‌های امضا را گردآوری کرده است. سپس با امضای مخصوص به خود می‌توانید در هر کدام از این کمپینها فعالیت کنید و با امضای مخصوص خودتان برای محصولات مختلف، تبلیغ کنید. در ازای هر پستی که برای تبلیغ یک محصول ایجاد می‌کنید، مقداری بیت کوین به شما تعلق می‌گیرد.

در صورتی که حداقل ۱۲۰ پست تبلیغاتی را منتشر کنید، به عضویت کامل انجمن در می‌آیید و درآمد بهتری کسب می‌کنید. با توجه به تجربیات افراد فعال در این کمپین‌ها و میزان کاراکتر و نوع محتوایی که ارائه می‌دهید، در بهترین حالت درآمد ۵ دلار به ازای هر ساعت فعالیت نصیب شما می‌شود. در این روش تقریباً هیچ خطری شما و سرمایه‌تان را تهدید نمی‌کند.

روش سوم کسب درآمد از بیت کوین  با تریدر

اگر در بازار بورس فعالیت دارید قطعا با اصطلاح نوسان‌گیری آشنا هستید. ترید کردن دقیقاً همان نوسان‌گیری بازار بورس است. به عبارت دیگر همان دلالی خودمان! در این روش منتظر فرصتی می‌نشینید که قیمت بیت کوین کاهش پیدا کند، سپس مقداری بیت کوین می‌خرید و بعد از گذشت مدتی که قیمت‌ها رو به افزایش گذاشت، بیت کوین خود را می‌فروشید و از این طریق سود زیادی وارد کیف پول شما می‌شود.

هر چند درآمد این روش بالاست ولی نیاز به تلاش و صرف وقت زیادی برای آموزش روش‌های تحلیل تکنیکال قیمت ها و بازار دارد و همچنین با ریسک بالایی هم روبرو هستید.

روش چهارم کسب درآمد از بیت کوین با ترویج و تبلیغ لینک‌های بازاریابی

در این روش شما مانند یک بازاریاب عمل می‌کنید ولی به جای اینکه در سطح شهر و مغازه‌ها دنبال مشتری برای فروش محصولتان بگردید در فضای اینترنت و پشت میز کارتان فعالیت می‌کنید. برای این کار کافیست به یک صرافی مراجعه کنید و محصولی را برای تبلیغ انتخاب کنید و لینک مختص به خودتان را از صرافی دریافت کنید. سپس در فضاهای مختلف مثل وب سایت شخصی، اینستاگرام، فیسبوک یا هر جای مجازی دیگری لینک تبلیغ را به اشتراک می‌گذارید.

در ازای هر خرید و یا ثبت‌نامی که از طریق لینک شما انجام شود، مقداری بیت کوین به کیف پول شما واریز می‌شود. میزان تلاشی که باید برای این روش به کار ببرید متوسط رو به زیاد است. زیرا زمان زیادی را باید در سایت‌ها و برنامه‌های مختلف صرف کنید تا لینک تبلیغاتی‌تان را به اشتراک بگذارید. درآمد حاصل از این روش هم متوسط است و البته ریسک بسیار پایینی دارد و می‌توانید مطمئن باشید که سرمایه‌ قبلی خود را از دست نمی‌دهید.

روش پنجم کسب درآمد از بیت کوین با وبلاگ‌نویسی!

مردم روز‌به‌روز با بیت کوین بیشتر آشنا می‌شوند و نیاز سایت‌های مختلفی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، برای گذاشتن مطالب به روز و معتبر افزایش می‌یابد. اگر به اصول نویسندگی آگاه هستید و در زمینه‌ بیت کوین هم اطلاعات خوبی دارید و به این حیطه علاقه‌مندید، می‌توانید با نوشتن مقالات حرفه‌ای برای این سایت‌ها، به کسب درآمد از بیت کوین بپردازید.

برای به دست آوردن چنین فرصت‌های شغلی می‌توانید به سایت‌های فعال در زمینه‌ ارزرمزها سر بزنید و در صورتی که تقاضای همکاری داشته باشند، نمونه‌ای از مقاله‌های خودتان را برای آن‌ها بفرستید. اگر قلم‌تان جذاب و اطلاعات رزومه‌تان پربار باشد، مطمئن باشید که با شما تماس می‌گیرند. درآمد حاصل از این روش با توجه به تلاشی که می‌کنید می‌تواند متوسط باشد. البته با توجه به اینکه تقربیاً هیچ ریسکی به جز ندادن دستمزدتان شما را تهدید نمی‌کند، فعالیت مقرون به صرفه‌ای محسوب می‌شود.

روش ششم کسب درآمد از بیت کوین با فروش محصولات

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد از بیت کوین، فروش محصولات و خدمات مورد نظرتان است. اگر وب سایت فروشگاهی دارید می‌توانید امکانی را در قسمت پرداخت فراهم کنید که خریداران به جای ریال، بیت کوین به حساب شما بریزند. بسیاری از سایت‌های بزرگ در سطح جهانی مانند آمازون به جز روش‌های معمول، از این روش هم برای دریافت مبلغ کالاهایشان استفاده می‌کنند.

اگر در انجمن بیت کوین تاک عضو شوید از طریق تاپیک خدمات با حجم زیادی از سفارشات خدمات مختلف روبرو می‌شوید که در ازای انجام آن‌ها به شما بیت کوین تعلق می‌گیرد. خدماتی مانند بازاریابی برای فروش محصولات مختلف یا ایجاد وب سایت. درآمدی که از این روش کسب می‌کنید کاملا به میزان تلاش شما بستگی دارد.

روش هفتم کسب درآمد از بیت کوین با استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین روش دیگری برای کسب درآمد از بیت کوین است. اگر امکان خرید دستگاه ماینر را دارید می‌توانید بیت کوین خودتان را استخراج کنید ولی با توجه به بالا بودن هزینه‌های استخراج، شاید کار چندان به صرفه‌ای نباشد. دستگاه ماینر چیزی حدود ۳۰۰۰ دلار قیمت دارد و هزینه‌ برقی هم که صرف دستگاه می‌شود طبق برآوردها برای یک بیت کوین حدود ۳۰ میلیون تومان است که شاید کار عاقلانه‌ای به نظر نرسد.

در ضمن شاید چندین سال طول بکشد تا بتوانید یک بیت کوین استخراج کنید. نکته‌ دیگر اینکه بسیاری از کشورها با انجام این عمل توسط شهروندان مخالفت می‌کنند.

روش هشتم کسب درآمد از بیت کوین با پرداخت وام 

این روش به تازگی به یکی از راه‌های محبوب کسب درآمد از بیت کوین تبدیل شده است ولی نیاز به میزان تحمل ریسک‌پذیری بالایی دارد. روش کار به این صورت است که مقداری از بیت کوین خود را از طریق پلتفرم وام بیت کوین به کسانی که بیت کوین نیاز دارند قرض می‌دهید. سود این وام‌ها بسیار بالاست و در نتیجه می‌تواند درآمد خوبی نصیب شما کند؛ ولی از طرف دیگر چون هیچ تضمینی مبنی بر تعهد وام‌گیرنده برای بازپرداخت پول وجود ندارد، هر آن ممکن است که پول خود را از دست بدهید. بنابراین با توجه ریسک بالای آن راهی نیست که برای سرمایه‌گذاری در زمینه‌ی بیت کوین عاقلانه به نظر برسد.

روش نهم کسب درآمد از بیت کوین با روش هایپ

این روش ریسک بسیار زیادی برای از دست رفتن پولتان دارد. سایت‌هایی پیشنهاد می‌دهند که بیت کوین شما را دریافت می‌کنند و در ازای آن سود بالایی به شما می‌پردازند. بعضی مواقع هم ممکن است برای ظاهرسازی به بعضی کاربران قدیمی سودهایی بدهند تا اطمینان بقیه‌ کاربران را جلب کنند. سپس چند ماه که گذشت یک دفعه از دسترس خارج می‌شوند و همه‌ سرمایه‌ شما و دیگر کاربران را از دستتان خارج می‌کنند. تقریبا سایت معتبری که در این زمینه شفاف عمل کند دیده نشده است.


مطالب مرتبط:


روش دهم کسب درآمد از بیت کوین با گرفتن فورک ها و ایردراپ ها

فورک‌ها زیر مجموعه‌ بیت کوین هستند که از آگوست ۲۰۱۷ وارد بازار شدند و به کاربران اعلام شد که هر کسی قبل از این تاریخ بیت کوین داشته می‌تواند فورک هم داشته باشد. شناخته‌شده‌ترین فورک‌ها، بیت کوین کش، بیت کوین گلد و بیت کوین دایموند هستند. روش کسب درآمد از فورک هم مانند بیت کوین است ولی اگر در زمینه‌ بیت کوین اطلاعات کافی ندارید بهتر است سراغ فورک نروید و البته گول شرکت‌هایی که به شما پیشنهاد می‌دهند در ازای مبلغی از بیت کوین، فورک پرداخت می‌کنند را هم نخورید.

ایردراپ‌ها هم عملکردی شبیه فورک‌ها دارند، با این تفاوت که به صورت رایگان و عمومی به کاربران تعلق می‌گیرند. به نسبت هر بیت کوین مقدار مشخصی ایردراپ به هر کاربر داده می‌شود.

روش یازدهم کسب درآمد از بیت کوین با دیدن تبلیغات

ر این روش که به هیچ عنوان روش مطمئنی نیست و ۹۹ درصد موارد به کلاهبرداری ختم می‌شود، سایت‌ها از شما می‌خواهند که تبلیغاتشان را ببینید و در ازای آن به شما بیت کوین پرداخت می‌کنند؛ اما این کار صرفاً برای بالا بردن میزان بازدید از سایتشان است و بیت کوینی نصیب شما نمی‌شود. بنابراین بهتر است وقت خود را برای این روش هدر ندهید.

روش دوازهم کسب درآمد از بیت کوین با باینری آپشن

باینری آپشن نوعی شرط‌بندی در زمینه‌ بیت کوین است. در این روش شما کاهش یا افزایش قیمت بیت کوین را در یک زمان مشخص پیش‌بینی می‌کنید. در صورت درست بودن پیش‌بینی، مقداری بیت کوین به عنوان سود به شما تعلق می‌گیرد و در صورت غلط بودن پیش‌بینی، سرمایه‌تان از بین می‌رود.

باینری آپشن به شدت ریسک بالایی دارد و همان‌گونه که ممکن است با یک پیش‌بینی درست، سود خوبی به دست آورید، امکان دارد در صورت پیش‌بینی غلط مقدار زیادی از سرمایه‌ خود را از دست بدهید. تجربه ثابت کرده که پلتفرم‌های معاملاتی همیشه چند قدم جلوتر از کاربران هستند و از هر چند پیش‌بینی شاید یکی درست در بیاید.


بیشتربخوانید:


انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]