منابع نهایی کنکور ۱۴۰۱ + جداول دروس بر اساس نظام ۳-۳-۶ و سهمیه ها
منابع نهایی کنکور ۱۴۰۱ + جداول دروس بر اساس نظام ۳-۳-۶ و سهمیه ها
فهرست دروس و کتابهای منبع سئوالات آزمون سراسری سال 1401 بر اساس «نظام آموزشی جدید 6-3-3» در دفترچه ثبت نام کنکور منتشر شد.
به گزارش سرویس فرهنگی نودادبرتر، منابع نهایی کنکور ۱۴۰۱ و همچنین جداول دروس بر اساس نظام ۳-۳-۶ و سهمیه ها را در نودادبرتر دنبال کنید.

فهرست دروس و منابع کنکور ۱۴۰۱

List of courses and resources for the entrance exam 1401

فهرست دروس و منابع کنکور ۱۴۰۱

منابع نهایی کنکور ۱۴۰۱: فهرست دروس و کتاب های منبع سئوالات آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ بر اساس نظام آموزشی جدید ۶-۳-۳ در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ منتشر شد.

مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

ثبت نام در کنکور سراسری ۱۴۰۱ از روز ۱۰ بهمن آغاز شده است و فرصت ثبت نام تا ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ادامه دارد می توان در سایت سنجش ثبت نام کرد.

سهمیه‌های کنکور سراسری سال ۱۴۰۱

هر متقاضی می‌تواند بر اساس شرایط خود، متقاضی یکی از سهمیهه ای مصوب مندرج در بندهای زیر شود:

۱) سهمیه مناطق

شرکت کنندگان متقاضی سهمیه مناطق با توجه به ملاک‌های زیر جزو یکی از مناطق ۱، ۲، ۳ محسوب می‌شوند. متقاضیان سهمیه مناطق باید قسمت مربوط در بند ۲۶ فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی را علامتگذاری کنند.

الف) برای متقاضیان نظام آموزشی جدید ۶-۳-۳ بخش محل اخذ مدرک تحصیلی سه سال آخر دبیرستان (پایه دهم تا دوازدهم).

ب) برای متقاضیان نظام ترمی واحدی و سالی واحدی آموزش متوسطه، بخش محل اخذ مدرک تحصیلی دوره پیش دانشگاهی و دو سال آخر دبیرستان.

ج) برای متقاضیان نظام قدیم آموزش متوسطه، بخش محل اخذ مدرک تحصیلی سه سال آخر دبیرستان یا هنرستان.

د) در صورتی که بخش محل اخذ مدرک تحصیلی متقاضیان سهمیه مناطق متفاوت باشد، سهمیه متقاضی براساس بخش محل اخذ مدرک تحصیلی منطقه مرفه‌تر (حتی یک سال از سه سال) تعیین می‌شود.

فارغ التحصیلان دوره‌های کاردانی (فوق دیپلم)

ه) فارغ التحصیلان دوره‌های کاردانی (فوق دیپلم) پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای (برای متقاضیان دارنده مدرک کاردانی که فاقد مدرک پیش دانشگاهی هستند دیپلمه‌های فنی و حرفه‌ای یا کاردانش نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی)، بر اساس بخش محل اخذ مدرک تحصیلی سه سال آخر دوره دبیرستان و یا هنرستان (سال اول، دوم و سوم دبیرستان و یا هنرستان)، جزو یکی از سهمیه‌های مناطق ۱، ۲، ۳ محسوب می‌شوند.

و) متقاضیانی که حداقل دو سال از سه سال آخر تحصیل در دوره متوسطه و یا سال آخر دوره متوسطه خود را در خارج از کشور گذرانده اند، جزو سهمیه منطقه ۳ محسوب می‌شوند.

ز) همه متقاضیان معلول (بینایی، شنوایی، جسمی حرکتی، آسیب گفتار و زبان، تکاملی رشد (اتیسم) و اعصاب و روان) جزو سهمیه منطقه ۳ محسوب می‌شوند.

چنانچه متقاضی، بخش‌های محل اخذ مدرک تحصیلی خود را اشتباه درج کند به طوری که سهمیه منطقه وی تغییر کند، قبولی او لغو خواهد شد. متقاضیان در درج صحیح کد بخش‌های محل اخذ مدارک تحصیلی دقت کنند.

۲) سهمیه رزمندگان، ایثارگران و خانواده شهدا

هر یک از متقاضیان سهمیه رزمندگان، ایثارگران و خانواده شهدا می‌توانند بر اساس شرایط خود که در بندهای «الف» تا «ج» زیر آمده است، متقاضی این سهمیه شوند:

الف) سهمیه رزمندگان:

– رزمندگانی که بر اساس ماده ۱ و تبصره‌های چهارگانه ماده مذکور در آیین نامه اجرایی قانون ایجاد تسهیلات برای ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ تا ۳۱ شهریور ۱۳۶۷ حداقل شش ماه متوالی یا متناوب داوطلبانه در مناطق عملیاتی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور داشته اند، لازم است با مراجعه به ارگان ذیربط (سازمان بسیج مستضعفین یا وزارت جهاد کشاورزی) نسبت به تکمیل فرم مخصوص استفاده از سهمیه اقدام کنند تا اطلاعات آنان بعد از زمان ثبت نام تایید نهایی شود.

این افراد در صورت تایید نهایی توسط ارگان‌های ذیربط در سهمیه رزمندگان گزینش می‌شوند.

– با توجه به مصوبه هیئت وزیران در جلسه ۱۴ مهرماه ۱۴۰۰ رزمندگان جبهه مقاومت مشروط به دارا بودن حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه با تأیید ستاد کل نیروهای مسلح (سازمان بسیج مستضعفین و ستادکل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) می‌توانند از تسهیلات ورود به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بهره مند شوند.

نکته مهم

یادآوری مهم: متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان ارگان سازمان بسیج مستضعفین و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، لازم است پس از تکمیل فرم مخصوص استفاده از سهمیه رزمندگان نسبت به دریافت کد پیگیری ۱۲ رقمی از واحد مربوطه اقدام و آن را در زمان ثبت نام در محلی که در تقاضانامه اینترنتی در نظر گرفته شده درج کنند.

تبصره‌های این بند در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ درج شده است.

– آن دسته از کارکنان کادر ثابت، پیمانی و وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که علاوه بر میزان موظفی، از تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ تا ۳۱ شهریور ۱۳۶۷ حداقل ۶ ماه پیوسته و یا ۹ ماه ناپیوسته شرکت در عملیات به صورت داوطلبانه در خطوط مقدم حضور داشته اند، با تأیید بالاترین مقام هریک از نیروهای مسلح می‌توانند از مزایای این قانون استفاده کنند.

تبصره دیگر

این قبیل افراد می‌توانند ابتدا به سازمان‌های تابعه مراجعه و پس از تکمیل فرم مخصوص استفاده از سهمیه رزمندگان در آزمون ذیربط کد پیگیری ۱۲ رقمی دریافت کنند تا آمار و اطلاعات آنان بعد از زمان ثبت نام توسط ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مورد تأیید نهایی قرار گیرد.

این قبیل متقاضیان لازم است بند مربوط به سهمیه خود را در تقاضانامه ثبت نامی علامتگذاری و نسبت به درج کد ۱۲ رقمی پیگیری در محل مربوط اقدام کنند. این افراد در صورت تأیید نهایی توسط ارگان ذیربط در سهمیه رزمندگان گزینش می‌شوند.

تبصره‌های این بند در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ درج شده است.

یادآوری مهم: متقاضیان واجد شرایط که با استفاده از سهمیه رزمندگان در آزمون سراسری سنوات گذشته شرکت کرده اند لازم است برای استفاده از سهمیه رزمندگان در این آزمون طبق توضیحات عمل کنند.

ب) سهمیه ایثارگران:

«جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان،» «جانبازان زیر ۲۵ درصد و همسر و فرزندان آنان،» «آزادگان و همسر و فرزندان آنان» و «همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثران» برای استفاده از سهمیه ایثارگران باید نسبت به تکمیل بند مربوط در تقاضانامه ثبت نامی اقدام کنند.

همچنین «همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه» ضمن علامتگذاری بند مربوطه باید کد ۱۲ رقمی از ارگان ذیربط را دریافت و در قسمت مربوطه در تقاضانامه درج کنند که در صورت تأیید ارگان، در سهمیه گزینش می‌شوند.

قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران

بر اساس قانون برنامه ششم توسعه و «قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران»:

۲۵ درصد از ظرفیت هر کدرشته محل به «همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثران»، «آزادگان و همسر و فرزندان آنان»، «جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان» اختصاص دارد. (سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد ظرفیت).

پنج درصد از ظرفیت هر کد رشته محل نیز به «جانبازان زیر ۲۵ درصد و همسر و فرزندان آنان» و «همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه» اختصاص دارد. (سهمیه ایثارگران ۵ درصد ظرفیت).

یادآوری‌های مهم:

طبق تبصره بند الف ماده ۹۰ قانون برنامه ششم، در صورتی که سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران توسط متقاضیان مشمول سهمیه فوق تکمیل نشود، خالی مانده آن، ابتدا به مشمولین سهمیه ۵ درصدی ایثارگران که شرایط و حدنصاب لازم را داشته باشند، تخصیص یافته و اگر باز هم این ظرفیت خالی ماند، مابقی آن به متقاضیان سهمیه آزاد اختصاص می‌یابد.

بر اساس قوانین مذکور حدنصاب نمره ایثارگران (اعم از ایثارگران مشمول ظرفیت ۲۵ درصدی و یا ۵ درصدی) ۷۰ نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد در هر کد رشته محل و حدنصاب نمره رزمندگان ۷۵ درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد در هر کد رشته محل است.

ظرفیت در کد رشته محل‌هایی به سهمیه‌های فوق تخصیص می‌یابد، که امکان گرد کردن ریاضی برای آنها وجود داشته باشد.

تکات دیگر برای سهمیه های کنکور ۱۴۰۱

سهمیه‌های فوق براساس قوانین و مقررات اختصاص یافته و در صورت هرگونه تغییر در این سهمیه‌ها توسط مراجع ذیصلاح، ضوابط و مقررات اعمالی اطلاع رسانی خواهد شد.

متقاضیان سهمیه ایثارگران، علاوه بر سهمیه ایثارگران همانند سایر متقاضیان در سهمیه منطقه خود نیز گزینش می‌شوند و سهمیه مناطق آنها نیز در کارنامه نتایج علمی درج می‌شود.

بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۰ آیین نامه اجرایی قانون ایجاد تسهیلات برای ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مصوب ۱۸ اردیبهشت ۱۳۶۸ هیئت وزیران در صورتی که متقاضی با استفاده از سهمیه ایثارگران در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ و قبل از آن در ردیف پذیرفته شدگان (اعم از دوره‌های روزانه یا غیر روزانه) قرار گرفته باشند، حتی در صورت انصراف حق استفاده مجدد از این سهمیه را نخواهند داشت.

سهمیه رزمندان

متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان (شخص رزمنده داوطلب بسیجی) و ایثارگران (همسر و فرزند رزمنده داوطلب بسیجی) سازمان بسیج مستضعفین، لازم است ضمن مراجعه به محل نگهداری پرونده جبهه (نواحی مقاومت بسیج سراسر کشور)، کد پیگیری ۱۲ رقمی را دریافت کرده و آن را در فرم تقاضانامه اینترنتی آزمون درج کنند.

آمار و اطلاعات پس از اتمام ثبت نام از طریق سپاه‌های استانی به سازمان بسیج مستضعفین ارسال شده و پس از تجمیع اطلاعات، برای اعمال در اطلاعات ثبت نامی متقاضیان به سازمان سنجش آموزش کشور ارائه خواهد شد. توصیه می‌شود از مراجعه مستقیم به سازمان بسیج مستضعفین برای دریافت کد پیگیری ۱۲ رقمی خودداری شود.

ج) سهمیه خانواده شهدا:

خانواده معظم شهدا (پدر، مادر، خواهر و برادر شهید) برای استفاده از سهمیه مذکور باید نسبت به تکمیل بند مربوط در تقاضانامه ثبتنامی اقدام کنند و نیازی به مراجعه به درگاه اینترنتی ایثار ندارند، در صورت تأیید نهایی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران، این متقاضیان در سهمیه خانواده شهدا گزینش می‌شوند.

۳) سهمیه بهیاران:

طبق مصوبات جلسه ۱۴۰ ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور شورای عالی انقلاب فرهنگی در ۱۸ آذرماه ۱۳۹۹ از سال ۱۴۰۰ سهمیه ویژه بهیاران به مدت ۵ سال به میزان حداکثر ۵ درصد از ظرفیت در تمامی دوره‌های (روزانه، شهریه پرداز، دانشگاه آزاد اسلامی و) … به جز رشته محل‌های مخصوص مناطق محروم، بلایای طبیعی و دارای تعهد خدمت مقطع کارشناسی پیوسته رشته پرستاری به بهیاران حائز شرایط به شرح ذیل اختصاص می‌یابد:

۱. برخورداری از سلامت کامل جسمی و روانی.

۲. دارا بودن گواهینامه اشتغال به خدمت، اعم از دولتی و یا غیردولتی به عنوان بهیار در استان محل خدمت پس از اخذ مدرک دیپلم به تایید دفتر پرستاری محل خدمت.

۳. دارا بودن حداقل سه سال سابقه خدمت اعم از دولتی و غیردولتی به عنوان «بهیار» در استان محل خدمت پس از دریافت مدرک دیپلم بهیاری به تایید دفتر پرستاری محل ارائه خدمت.

همچنین:

۴. دارا بودن دیپلم بهیاری نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله) و یا دیپلم بهیاری نظام جدید آموزش متوسطه (سه ساله) به اضافه دریافت مدرک پیش دانشگاهی مورد تایید وزارت آموزش و پرورش حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱.

۵. این تسهیلات برای استفاده از سهمیه بهیاری در رشته محل‌های پرستاری، فقط در استان محل خدمت (محل اشتغال) بهیار اعمال می‌شود. متقاضیان حق استفاده از سهمیه بهیاری در استان‌های دیگر را ندارند. در صورت عدم رعایت این ضابطه، در صورت قبولی با سهمیه بهیاری، قبولی داوطلب لغو خواهد شد.

طول دوره تحصیل و نظام آموزشی مطابق آیین نامه آموزشی مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته مصوب شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی است.

پذیرفته شدگان این سهمیه مجاز به انتقال و جابجایی نیستند

برنامه آموزشی مطابق برنامه آموزشی مقطع کارشناسی پیوسته پرستاری مصوب شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی است. درس‌هایی که دانشجو در دوره بهیاری گذرانده است در مقطع کارشناسی پیوسته، تطبیق واحد داده نمی‌شود و دانشجو ملزم است تمامی دروس مقطع کارشناسی پیوسته را بگذراند.

۶. نمره کل بهیاران برای گزینش در سهمیه مربوط به بهیاران در رشته پرستاری با در نظر گرفتن نمره درس بهیاری به عنوان درس تخصصی با ضریب ۴ و با تاثیر قطعی در نمره کل زیرگروه یک در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ در نظر گرفته می‌شود.

۷. حدنصاب نمره لازم برای پذیرش متقاضیان حائز شرایط در سهمیه بهیاری هر یک از کد رشته محل‌های پرستاری، کسب حداقل ۷۰ درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد آن کدرشته محل است.

متقاضیان بهیار حائز شرایط دارای حدنصاب نمره، با توجه به ظرفیت مربوطه با یکدیگر رقابت می‌کنند

متقاضیانی که با توجه به ضوابط علاقمند به استفاده از سهمیه بهیاران در رشته پرستاری هستند لازم است علاوه بر انتخاب یکی از سهمیه‌ها (بند ۲۶) برحسب مورد وضعیت خود را با علامتگذاری قسمت مربوط در بند ۳۱ فرم تقاضانامه ثبتنام اینترنتی مربوط تعیین کرده و همچنین استان محل خدمت (استان محل اشتغال به حرفه بهیاری) خود را در بند ۳۶ فرم تقاضانامه ثبتنام اینترنتی درج کنند و مدارک لازم را نیز تهیه کنند تا از اولویت اختصاص داده شده برای رشته ذیربط استفاده کنند.

سایر شرایط و ضوابط مربوط به سهمیه بهیاران در دفترچه راهنمای انتخاب رشته (شماره ۲) درج خواهد شد.


مطالب مرتبط:


زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۱

کنکور سراسری ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه ۸ تیر، پنجشنبه ۹ تیر، جمعه ۱۰ تیر و شنبه ۱۱ تیر سال ۱۴۰۱ برگزار می شود.

جدول منابع دروس کنکور ۱۴۰۱

Table of resources for entrance exam courses 1401

جدول منابع دروس کنکور ۱۴۰۱

منابع نهایی کنکور ۱۴۰۱ به شرح ذیل است:

الف ـ منابع نهایی کنکور ۱۴۰۱: دروس عمومی

نام درس نام کتاب کد کتاب

پایه تدریس

سال چاپ

ملاحظات

۱- زبان و ادبیات فارسی فارسی (۱) ۱۱۰۲۰۱

دهم

۱۳۹۸
فارسی (۲) ۱۱۰۲۰۱

یازدهم

۱۳۹۹
فارسی (۳) ۱۱۰۲۰۱

دوازدهم

۱۴۰۰
۲- زبان عربی عربی، زبان قرآن (۱) ۱۱۰۲۰۶

دهم

۱۳۹۸

عمومی غیرگروه آزمایشی علوم انسانی

عربی، زبان قرآن (۲) ۱۱۰۲۰۶

یازدهم

۱۳۹۹
عربی، زبان قرآن (۳) ۱۱۰۲۰۶

دوازدهم

۱۴۰۰
عربی، زبان قرآن (۱) ۱۱۰۲۰۷

دهم

۱۳۹۸

عمومی گروه آزمایشی علوم انسانی

عربی، زبان قرآن (۲) ۱۱۰۲۰۷

یازدهم

۱۳۹۹
عربی، زبان قرآن (۳) ۱۱۰۲۰۷

دوازدهم

۱۴۰۰
عربی، زبان قرآن (۱) ۱۱۰۲۰۸

دهم

۱۳۹۸

عمومی گروه آزمایشی علوم انسانی – برای دیپلمه های علوم و معارف اسلامی

عربی، زبان قرآن (۲) ۱۱۰۲۰۸

یازدهم

۱۳۹۹
عربی، زبان قرآن (۳) ۱۱۰۲۰۸

دوازدهم

۱۴۰۰
۳- فرهنگ و معارف اسلامی دین و زندگی (۱) ۱۱۱۲۰۴

دهم

۱۳۹۸

عمومی غیرگروه آزمایشی علوم انسانی

دین و زندگی (۲) ۱۱۱۲۰۴

یازدهم

۱۳۹۹
دین و زندگی (۳) ۱۱۱۲۰۴

دوازدهم

۱۴۰۰
دین و زندگی (۱) ۱۱۰۲۰۵

دهم

۱۳۹۸

عمومی ویژه گروه آزمایشی علوم انسانی

دین و زندگی (۲) ۱۱۰۲۰۵

یازدهم

۱۳۹۹
دین و زندگی (۳) ۱۱۰۲۰۵

دوازدهم

۱۴۰۰
اصول و عقاید (۱) ۱۱۰۲۲۷

دهم

۱۳۹۸

عمومی گروه آزمایشی علوم انسانی- برای دیپلمه های علوم و معارف اسلامی

اصول و عقاید (۲) ۱۱۰۲۳۲

یازدهم

۱۳۹۹
اصول و عقاید (۳) ۱۱۰۲۲۷

دوازدهم

۱۴۰۰
۴- زبان انگلیسی انگلیسی (۱) ۱۱۰۲۳۰

دهم

۱۳۹۸
انگلیسی (۲) ۱۱۱۲۳۰

یازدهم

۱۳۹۹
انگلیسی (۳) ۱۱۱۲۳۰

دوازدهم

۱۴۰۰

ب ـ منابع نهایی کنکور ۱۴۰۱: دروس تخصصی گروه علوم ریاضی و فنی

نام درس

نام کتاب

کد کتاب

پایه تدریس

سال چاپ

۱- ریاضیات ریاضی (۱)

۱۱۰۲۱۱

دهم

۱۳۹۸

هندسه (۱)

۱۱۰۲۱۳

دهم

۱۳۹۸

هندسه (۲)

۱۱۱۲۱۳

یازدهم

۱۳۹۹

آمار و احتمال

۱۱۱۲۱۵

یازدهم

۱۳۹۹

حسابان (۱)

۱۱۱۲۱۴

یازدهم

۱۳۹۹

حسابان (۲)

۱۱۲۲۱۴

دوازدهم

۱۴۰۰

هندسه (۳)

۱۱۲۲۱۳

دوازدهم

۱۴۰۰

ریاضیات گسسته

۱۱۲۲۱۵

دوازدهم

۱۴۰۰

۲- فیزیک فیزیک (۱)

۱۱۰۲۰۹

دهم

۱۳۹۸

فیزیک (۲)

۱۱۱۲۰۹

یازدهم

۱۳۹۹

فیزیک (۳)

۱۱۲۲۰۹

دوازدهم

۱۴۰۰

۳- شیمی شیمی (۱)

۱۱۰۲۱۰

دهم

۱۳۹۸

شیمی (۲)

۱۱۱۲۱۰

یازدهم

۱۳۹۹

شیمی (۳)

۱۱۲۲۱۰

دوازدهم

۱۴۰۰

ج ـ منابع نهایی کنکور ۱۴۰۱: دروس تخصصی گروه علوم تجربی

نام درس نام کتاب کد کتاب پایه تدریس سال چاپ
۱- زمین شناسی زمین شناسی ۱۱۱۲۳۷ یازدهم ۱۳۹۹
۲- ریاضی ریاضی (۱) ۱۱۰۲۱۱ دهم ۱۳۹۸
ریاضی (۲) ۱۱۱۲۱۱ یازدهم ۱۳۹۹
ریاضی (۳) ۱۱۲۲۱۱ دوازدهم ۱۴۰۰
۳- زیست شناسی زیست شناسی (۱) ۱۱۰۲۱۶ دهم ۱۳۹۸
زیست شناسی (۲) ۱۱۱۲۱۶ یازدهم ۱۳۹۹
زیست شناسی (۳) ۱۱۲۲۱۶ دوازدهم ۱۴۰۰
۴- فیزیک فیزیک (۱) ۱۱۰۲۱۴ دهم ۱۳۹۸
فیزیک (۲) ۱۱۱۲۴۴ یازدهم ۱۳۹۹
فیزیک (۳) ۱۱۲۲۴۴ دوازدهم ۱۴۰۰
۵- شیمی شیمی (۱) ۱۱۰۲۱۰ دهم ۱۳۹۸
شیمی (۲) ۱۱۱۲۱۰ یازدهم ۱۳۹۹
شیمی (۳) ۱۱۲۲۱۰ دوازدهم ۱۴۰۰

دـ منابع نهایی کنکور ۱۴۰۱: دروس تخصصی گروه علوم انسانی

نام درس نام کتاب کد کتاب پایه تدریس سال چاپ ملاحظات
۱- ریاضی ریاضی و آمار (۱) ۱۱۰۲۱۲ دهم ۱۳۹۸
ریاضی و آمار (۲) ۱۱۱۲۱۲ یازدهم ۱۳۹۹
ریاضی و آمار (۳) ۱۱۲۲۱۲ دوازدهم ۱۴۰۰
۲- اقتصاد اقتصاد ۱۱۰۲۲۱ دهم ۱۳۹۸
۳- زبان و ادبیات فارسی علوم و فنون ادبی (۱) ۱۱۰۲۰۳ دهم ۱۳۹۸
علوم و فنون ادبی (۲) ۱۱۱۲۰۳ یازدهم ۱۳۹۹
علوم و فنون ادبی (۳) ۱۱۱۲۰۳ دوازدهم ۱۴۰۰
۲- زبان عربی عربی، زبان قرآن (۱) ۱۱۰۲۰۷ دهم ۱۳۹۸
عربی، زبان قرآن (۲) ۱۱۰۲۰۷ یازدهم ۱۳۹۹
عربی، زبان قرآن (۳) ۱۱۰۲۰۷ دوازدهم ۱۴۰۰
عربی، زبان قرآن (۱) ۱۱۰۲۰۸ دهم ۱۳۹۸ دیپلمه های علوم و معارف اسلامی
عربی، زبان قرآن (۲) ۱۱۰۲۰۸ یازدهم ۱۳۹۹
عربی، زبان قرآن (۳) ۱۱۰۲۰۸ دوازدهم ۱۴۰۰
۵- تاریخ تاریخ (۱) ایران و جهان باستان ۱۱۰۲۱۹ دهم ۱۳۹۸
تاریخ (۲) از بعثت پیامبر اسلام تا پایان صفویه ۱۱۲۲۱۹ یازدهم ۱۳۹۹
تاریخ (۳) ایران و جهان معاصر ۱۱۲۲۱۹ دوازدهم ۱۴۰۰
تاریخ اسلام (۱) ۱۱۰۲۳۳ دهم ۱۳۹۸ دیپلمه های علوم و معارف اسلامی
تاریخ اسلام (۲) ۱۱۱۲۳۳ یازدهم ۱۳۹۹
تاریخ اسلام (۳) ایران در دوره اسلامی ۱۱۲۲۳۳ دوازدهم ۱۴۰۰
۶- جغرافیا جغرافیای ایران ۱۱۰۲۱۸ دهم ۱۳۹۸
جغرافیای (۲) جغرافیای ناحیه ای ۱۱۱۲۱۸ یازدهم ۱۳۹۹
جغرافیا (۳) کاربردی ۱۱۲۲۱۸ دوازدهم ۱۴۰۰
۷- علوم اجتماعی جامعه شناسی (۱) ۱۱۰۲۲۰ دهم ۱۳۹۸
جامعه شناسی (۲) ۱۱۱۲۲۲ یازدهم ۱۳۹۹
جامعه شناسی (۳) ۱۱۲۲۲۲ دوازدهم ۱۴۰۰
۸- فلسفه فلسفه (۱) ۱۱۱۲۲۶ یازدهم ۱۳۹۹
فلسفه (۲) ۱۱۲۲۲۶ دوازدهم ۱۴۰۰
۹- منطق منطق ۱۱۰۲۲۳ دهم ۱۳۹۸

 

۱۰- روانشناسی روانشناسی ۱۱۱۲۲۴ یازدهم ۱۳۹۹

 


بیشتربخوانید:


انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : آیدا رضایی