فال ابجد در ۳ اسفند ۱۴۰۰
فال ابجد در ۳ اسفند ۱۴۰۰
فال ابجد در 3 اسفند 1400 منتشر شد.

نودادبرتر، فال ابجد در ۳ اسفند ۱۴۰۰ را در نودادبرتر ببینید.امیدواریم امروز بخت شما با خوشی، سلامتی، تندرستی،شادی، نشاط و عاقبت بخیری آغاز شود.

فال ابجد در ۳ اسفند ۱۴۰۰

Abjad horoscope on 3 Esfand 1400

طالع بینی ابجد در ۳ اسفند ۱۴۰۰

فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما : ج آ‌ د

تعبیر ابجد : برای نیت و مقصودی که داری عجله نکن، صبر پیشه کن تا به آن برسی. خداوند همه ی بندگانش را دوست دارد پس نگران زندگی ات نباش. به جای تشویش، در زندگی آرام پیش برو و به خودت فرصت بده تا راه موفقیت بر تو گشوده شود.


مطالب مرتبط:


فال ابجد متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما : ج ب د

تعبیر ابجد : طالع خوبی داری و در نعمت و رحمت به رویت گشوده است و به مقصودی که داری می رسی. شکر خدا را به جا آور تا به مقصود نزدیک تر شوی. امسال برای تو بهتر از هر سال دیگر است. به عزت و موقعیت خوبی دست پیدا می کنی. به زودی خبری خوشحال کننده دریافت می کنی. اگر قصد انجام کاری را داری به آن عمل کن، با موفقیت همراه خواهد بود.

فال ابجد متولدین خرداد

ابجد فال شما : د ج آ

تعبیر ابجد : این نیت که کردی خوب نیست زندگی بر تو تلخ خواهد شد. چندی است که دلت یکجا نیست به چه کنم چه کنم گرفتار شده ای. برای رفع این حالت به خدا توکل کن. مدتی است که به کسی دل بسته ای و از خیال او بیرون نمی آیی. از او بگذر خداوند بهتر از آن نصیب تو خواهد کرد. در کارها صبور باش. آینده روشنی داری و از همه غمها دور می شوی. اگر قصد سفر یا معامله ای داری انجام بده از آن نفع خواهی برد.

 

فال ابجد متولدین تیر

ابجد فال شما : د ب ج

تعبیر ابجد : از چیزی دلخور یا غمگین هستی فکرش را از سرت بیرون کن. در روزی به رویت گشوده است و به زودی از یکی از خویشان چیزی به تو می رسد. متواضع باش و تکبر را کنار بگذار. در چند روز آینده خبر خوشی به تو می رسد. اگر قصد سفر داری برو زیرا هم موجب شادی تو و هم دوست و آشنا می شود. به زودی کارها بر وفق مراد تو می شود.

فال ابجد متولدین مرداد

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر ابجد : آینده خوبی در انتظار توست. اگر کمی همت کنی، زندگی خوبی خواهی داشت. راه موفقیت برای تو باز است. اگر نیاز به کمک و یا حمایت کسی پیدا کنی به آن پاسخ خواهد گفت. ترفند بد خواهان را پشت سر می گذاری و به مراد و خواسته ات میرسی. در همه ی امور به خدا توکل کن.

 

فال ابجد متولدین شهریور

ابجد فال شما : ب ج آ

تعبیر ابجد : این قصد و نیتی که داری موجب تشویش و نگرانی تو میشود. پس آن را از ذهن و فکرت بیرون کن. اگر دیگران با تو موافق نیستند، تو دلتنگی مکن و خویشتندار باش. آنان عاقبت پشیمان خواهند شد. اگر مسافر داری و برایش دلتنگ هستی، به سلامت باز می گردد. در عبادت کوتاهی مکن و بدان که خداوند ناظر و حافظ توست. این را بدان که عاقبت کارها به نفع و دلخواه تو پیش می رود و تو به مقصود می رسی.

 

فال ابجد متولدین مهر

ابجد فال شما : ج د ب

تعبیر ابجد : در این زمان طالعت خوب نیست بهتر است از قصد و نیت خود منصرف شوی. کسی قصد فریب دادن تو را دارد مراقب باش فریب او را نخوری. نمی توانی همه را دوست خود بدانی بعضی ها افکار فتنه انگیز دارند. اگر کسی نصیحتی به تو کرد آن را بپذیر تا صدمه نبینی. اگر قصد انجام کاری داری چند روزی صبر کن تا شرایط بهتر شود.

 

فال ابجد متولدین آبان

ابجد فال شما : ب آ آ

تعبیر ابجد : طالعت نشانگر صحت و سلامت و گشایش در رزق و روزی برای توست. اگر قصد سفر داری ،یا قصد جابجایی و نقل مکان داری و یا قصد داری تغییر شغل بدهی به آنها عمل کن، به نفع تو خواهد بود. غیبت دیگران را نکن و به کار خود مشغول باش تا آنچه خدا مصلحت می داند برای تو پیش آید.

فال ابجد متولدین آذر

ابجد فال شما : ج ب ج

تعبیر ابجد : طالع خوبی داری و این روزها آرزویت برآورده می شود. خبر خوشی دریافت می کنی و به شادی و نشاط میرسی. زنی بلند قد و باریک اندام و گندمگون با تو خصومت می کند مراقب خودت باش. از پول و درآمد حرام پرهیز کن. آینده خوبی در پیش داری. با دوستان و آشنایان به نیکی رفتار کن و اگر قصد ازدواج یا معامله ای داری به آن عمل کن با موفقیت همراه خواهد بود.

فال ابجد متولدین دی

ابجد فال شما : د د د

تعبیر ابجد : نیت خوبی کردی ؛ به خواسته و آرزویت می رسی. در روزی به رویت گشوده می شود و به سعادت و خوشی دست می یابی. اگر قصد سفر یا معامله ای داری به آن عمل کن به نفع تو خواهد بود. به دیگران اعتماد کن اما رازت را به هر کس مگو. به زودی خبر خوشی به تو می سد.

فال ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما : د آ آ

تعبیر ابجد : آینده خوبی در پیش داری اگر همتت را به کار بگیری، با موفقیت فاصله ای نداری . افکار و نیات پاک در سر داشته باش تا خداوند تو را در کارهایت یاری دهد. به زودی گشایشی در کارها پیدا می شود. از چیزی نگرانی در دل داری، نگران نباش. اگر چیزی را از دست داده ای به صلاح تو بوده، خیری در آن است.

فال ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما : ج د د

تعبیر ابجد : با این قصد و نیتی که در سر داری ممکن است سلامتت به خطر بیفتد. بهتر است آن را از سر بیرون کنی وگرنه صدمه سختی خواهی دید. کسی به تو طعنه می زند از او دوری کن. اگر در همه امور به خدا توکل کنی در کارت گشایش پیدا می شود و به مقصود می رس


بیشتر بخوانید:


انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی