فال حافظ در ۱۹ اسفند ۱۴۰۰
فال حافظ در ۱۹ اسفند ۱۴۰۰
فال حافظ در 19 اسفند 1400 منتشر شد.

نودادبرتر، فال حافظ در ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ را در نودادبرتر ببینید.امیدواریم امروز بخت شما با خوشی، سلامتی، تندرستی،شادی، نشاط و عاقبت بخیری آغاز شود.

فال حافظ در ۱۹ اسفند ۱۴۰۰

Hafez's fortune on March 10, 2014

فال حافظ در ۱۹ اسفند ۱۴۰۰

فـال حـافـظ متولدین فروردین

ساقی به نور باده برافروز جام ما

مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم

ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد امروز در کمال نا امیدی به این واقعیت پی خواهید برد که خواستن همیشه هم برابر با توانستن نیست! شاید این موضوع باعث ناراحتی شما شود، اما قطعا به رشد و بلوغ شما کمک قابل توجهی خواهد نمود و شما یاد خواهید گرفت که گاهی شما هم اشتباه می کنید و باید قضاوت هایتان را مورد بازنگری قرار دهید. اگر کارها امروز دقیقا طبق برنامه و انتظارات شما پیش نرفتند تعجب نکنید. اتفاقات غیر منتظره ای ممکن است بیفتند و نظم کارهایتان را بهم بزنند. بجای این که خشمگین بشوید باید این را تشخیص دهید که این اتفاقات در زندگی شما حتما دلیل و حکمتی دارند. شاید دلیل آنها را در حال حاضر متوجه نشوید، ولی باید آنها را با آغوش باز بپذیرید.


مطالب مرتبط:


فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها

که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید

ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد امروز شما بین دو میل درونی گیر کرده اید، یکی میل به خوشحال کردن و کسب رضایت دیگران و دیگری میل به راضی کردن امیال و خواسته های درونی خودتان! این که به سمت گزینه اول تمایل نشان داده و آن را در اولویت قرار دهید کاملا طبیعی و بخشی از ذات شماست، اما بد نیست کمی هم به نیازهای خود توجه کنید. رفتارهای ضد و نقیضی که از همکارانتان می بینید شما را دچار تردید کرده اند و نمی دانید دقیقا چه منظوری دارند و چه کاری باید انجام دهید. شاید احساس کنید که انگار همه دیوانه شده اند و پی بردن به حقیقت امور برایتان کار سختی باشد. زیاد به خودتان سخت نگیرید، سرتان به کار خودتان باشد و وظایف خود را به نحو احسن انجام دهید؛ هر کسی مسئول کارهای خودش است.

 

فـال حـافـظ متولدین خرداد

ساقیا برخیز و درده جام را

خاک بر سر کن غم ایام را

ساغر می بر کفم نه تا ز بر

برکشم این دلق ازرق فام را

تـعـبـیـر فال حافظ:

 فال حافظ امروز شما نشان می دهد امروز روابطتان با دیگران می تواند مایه عصبانیت شما شود، چرا که به نظر می رسد مردم بیش از هر چیز دیگری به خودشان، برنامه هایشان و خواسته هایشان اهمیت می دهند و اصلا به فکر این نیستند که نفعی به دیگران برسانند. البته نباید فکر کنید که شما خیلی بهتر و کاملتر از دیگران هستید، همه گاهی چنین رفتارهایی از خود بروز می دهند. کافی است در مورد این دغدغه تان با آنها حرف بزنید و همکاری کنید. امروز از این که بتوانید با راه حل هایی که برای مشکلات دوستانتان ارائه می دهید آنها را تحت تأثیر قرار دهید لذت خواهید برد. اما متاسفانه توصیه هایتان به آن مفیدی که خودتان فکر می کنید نخواهند بود و کسی از شما قدردانی نخواهد کرد!

فـال حـافـظ متولدین تیر

زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست

پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان

نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید امروز تمرکز و نظم و ترتیب یکی از دوستانتان شما را تحت تأثیر قرار داده است و شدیدا دلتان می خواهد که شما هم می توانستید چنین ویژگی هایی داشته باشید. همین تحسین شما نسبت به این شخص نشانه خوبی است و نشان دهنده این واقعیت است که شما دارید به سوی رسیدن به این هدف پیشرفت می کنید. نمی دانید در رابطه با اتفاقاتی که دارند در اطرافتان می افتند باید سکوت کرده یا در مورد آنها اقدامی بکنید. اگر فکر می کنید واکنش نشان دادن در شرایط موجود به معنای دخالت کردن در کارهای خصوصی دیگران خواهد بود بهتر است سکوت کنید، وگرنه با شجاعت تمام در برابر کارهای اشتباه دیگران بایستید.

 

فـال حـافـظ متولدین مرداد

گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب

گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار

خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید امروز شما نگران این نیستید که با کمی مخالفت از جانب دیگران مواجه شوید و در واقع حتی برای مواجه شدن با چنین وضعیتی آماده هستید و به هیچ عنوان قصد ندارید جلوی خودتان را بگیرید. با این حال بهتر است کمی احتیاط به خرج دهید، زیرا به احتمال زیاد دشمنی که برای خودتان انتخاب کرده اید در واقع دوستی خیرخواه است که قصد کمک کردن به شما را دارد. امروز داشتن اعتماد به نفس و پرکاری را باید هدف خود قرار دهید تا بتوانید به خواسته های خود دست پیدا کنید. آیا دلتان می خواهد که رابطه عاطفی خود را وارد مرحله بعدی کنید؟ آیا آرزو دارید که طرف مقابلتان توجه و تعهد بیشتری نسبت به این رابطه داشت؟ از انرژی امروز بهره گرفته و سعی کنید گام هایی در راه پیش بردن این رابطه در جهت درست بردارید.

Hafez's fortune on March 10, 2014

فال حافظ در ۱۹ اسفند ۱۴۰۰

فـال حـافـظ متولدین شهریور

زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست

پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان

نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد امروز برای شما با یک آرامش نسبی همراه خواهد بود و این فرصت به شما اجازه می دهد که با دقت و توجه بیشتری به ندای درون خود گوش کنید. شما به خوبی از آثار سوء نادیده گرفتن صدای درونتان و راهنمایی هایی که به شما می کند آگاه هستید. اگر طی روز فرصتی پیش آمد و تنها ماندید به اتفاقات چند روز گذشته فکر کرده و آنها را ارزیابی کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد به دلیل اصلی آنچه دارد از درون آزارتان می دهد پی ببرید. درست است که مدت زیادی از روز مادر نگذشته است اما امروز هدیه ای هر چند کوچک برای مادرتان خریده و به دیدن او بروید. به او بگویید چقدر دوستش دارید و از او بخاطر زحماتش تشکر کنید.

 

فـال حـافـظ متولدین مهر

ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما

آب روی خوبی از چاه زنخدان شما

عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده

بازگردد یا برآید چیست فرمان شما

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که امروز می توانید در انتظار یک روز خوب و لذت بخش باشید. نه مسائل خانوادگی و نه مشکلات کاری خواهند توانست آسمان دلتان را ابری کرده و روحیه تان را خراب کنند، زیرا اوضاع دارد طبق برنامه ریزی شما و به خوبی پیش می رود. فضای امروز و آنچه برایتان پیش می آید شما را به سوی کمی ماجراجویی بیشتر تشویق می کند، هر از گاهی داشتن کمی هیجان برای همه ما خوب است. فعالیت های هنری که امروز انجام دهید نیز با موفقیت همراه خواهند بود و از نتیجه کار خود راضی خواهید بود. روابط عاشقانه نیز خوشبختانه امروز به خوبی پیش خواهند رفت و از بودن در کنار شخصی که دوست دارید لذت خواهید برد.

فـال حـافـظ متولدین آبان

ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت

و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت

خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز

کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد بی هیچ شکی امروز برای شما روز خیلی خوبی خواهد بود. شما می توانید نسبت به زندگیتان احساس رضایت داشته باشید و اتفاقات امروز لبخند را بر لبانتان نشانده و روحیه تان را نیز بالا خواهند برد. امروز ذهن شما درگیر برخی از ارزش ها و باورهایی خواهد بود که برای سال ها به آنها بها داده اید و آنها هم به زندگی شما ثبات بخشیده اند، اما حالا احساس می کنید که دیگر تأثیری روی زندگیتان ندارند و حتی شاید بهتر است از زندگیتان خط زده شوند. از آنجایی که شما آدمی نیستید که به سادگی ذهن و طرز تفکر خود را تغییر دهد، فکر کردن به این موضوع شما را آزار خواهد داد. خوشبختانه عجله ای در کار نیست و شما می توانید با دید باز همه جوانب را در نظر گرفته و تصمیم بگیرید.

 

فـال حـافـظ متولدین آذر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست

صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود

ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید پیش بینی می شود که امروز برای شما روزی فوق العاده باشد. شما هزاران سوال در مورد آینده خود و این که، به ویژه در زمینه مسائل حرفه ای، چه بر سرتان خواهد آمد از خودتان پرسیده اید. احساس می کنید تمام تجربه هایی که تا کنون داشته اید دیگر به کارتان نمی آیند و این احساس می تواند اثرات مثبتی روی شما گذاشته و به شما انگیزه بدهد تا به دنبال تجربه های تازه باشید. در لحظه زندگی کنید، هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام داده و نسبت به آینده خوش بین باشید. شما متوجه این هستید که تغییراتی دارند ایجاد می شوند، ولی هنوز برای پذیرفتن آنها آماده نیستید، ذهنتان را باز نگه دارید و خیالتان راحت باشد که همه چیز خوب پی خواهد رفت.

 

فـال حـافـظ متولدین دی

دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را

دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا

کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز

باشد که بازبینیم دیدار آشنا را

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز  شما می گوید اعتراف کنید که شما ترجیح می دهید از مشکلاتی که در روابط عاطفی خود دارید فرار کنید و این موضوع می تواند شما را با مشکلات پیچیده ای مواجه کند. شما گاهی جرات بیان کردن آنچه در فکرتان می گذرد را ندارید و این موضوع می تواند مانع پیشرفت روابط شما بشود. سعی کنید امروز به جای این که فرار کنید مسئولیت نظرهایتان را پذیرفته و بی آن که بترسید حرف هایتان را به زبان بیاورید. رویاهای گذشته تان یکباره جان تازه ای یافته و ذهن شما را درگیر کرده اند، ولی بیان کردن این رویاها و نقشه هایی که در رابطه با آنها دارید کاری غیر ضروری است که ممکن است به اعتبارتان لطمه بزند. به مرور زمان و با پیشروی شما به سوی اهدافتان دیگران نیز متوجه دلیل اصلی این تغییرات خواهد شد.

 

فـال حـافـظ متولدین بهمن

صلاح کار کجا و من خراب کجا

ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس

کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که آیا احساس می کنید که قدرتتان بیش از قبل شده است اما نمی دانید که با این قدرت تازه یافته چه کاری باید انجام دهید. شاید بد نباشد سعی کنید این قدرت و انرژی تازه را در راه بهبود بخشیدن به روابط خود با دوستانتان به کار بگیرید. چنانچه این انرژی به کار گرفته نشود به حالت راکد در آمده و تبدیل به احساساتی منفی مانند لجبازی خواهد شد. مرز مشخصی بین انگیزه داشتن و دچار توهم شدن وجود دارد که باید آن را تشخیص بدهید. تمام احتمالات را در نظر گرفته و با واقع بینی پیش بروید. امروز برای عوض شدن حال و هوایتان سری به کتاب فروشی نزدیک خانه یا محل کارتان بزنید و حتی اگر قصد خرید ندارید در میان قفسه ها قدم زده و کتاب ها را ورق بزنید.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

می‌وزد از چمن نسیم بهشت

هان بنوشید دم به دم می ناب

تخت زمرد زده است گل به چمن

راح چون لعل آتشین دریاب

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید شما احساس می کنید که روابطتان پیچیده تر از هر زمان دیگری هستند، این موضوع از وضعیت کیهانی موجود ریشه می گیرد و باعث شده است بخواهید به مسائل پنهان موجود در این روابط پی ببرید. شاید بهتر باشد پیش از تجزیه و تحلیل روابطتان ابتدا به درون خود رجوع کرده و درک بهتری از انگیزه ها و خواسته های خود در این روابط پیدا کنید، این کار پیچیدگی های این روابط را از بین برده و همه چیز را برای شما خیلی ساده تر خواهد کرد. امروز وقت آن رسیده است که پس از مدت ها کار و تلاش کمی از دنیای واقعیت فاصله گرفته و به قدرت خیالتان اجازه بدهید آزادانه پرواز کند و از زاویه ای دیگر معنای زندگی را درک کنید.


بیشتر بخوانید:


انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی