فال ابجد در ۲۱ اسفند ۱۴۰۰
فال ابجد در ۲۱ اسفند ۱۴۰۰
فال ابجد در 21 اسفند 1400 منتشر شد.

نودادبرتر، فال ابجد در ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ را در نودادبرتر ببینید.امیدواریم امروز بخت شما با خوشی، سلامتی، تندرستی،شادی، نشاط و عاقبت بخیری آغاز شود.

فال ابجد در ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

Abjad horoscope on March 12, 1400

فال ابجد در ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما :  ب  ب  د

تعبیر : خوبی ها و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.


مطالب مرتبط:


فال ابجد متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما :  د  د  ب

تعبیر : درد دلت را به هرکسی نگو ،با کسی درددل کن که عاقل باشد. اگر در انتظار رسیدن به مرادی هستی بدان که تا آخر این سال به مرادت می رسی.

فال ابجد متولدین خرداد

ابجد فال شما :  آ  آ  آ

تعبیر : از ریا و تزویر دوری کن که خداوند را تنها با سادگی و یکرنگی می توان درک کرد. پس ساده زندگی کن تا خدا با تو باشد.

فال ابجد متولدین تیر

ابجد فال شما :  ب  ب  ج

تعبیر : دعاهایتان برآورده خواهد شد و رقیبانتان موفق نمی شوند. فکر خودتان را به چیزهای دیگری هم معطوف کنید. روال عادی زندگی از دستتان خارج شده است. چیز با ارزشی در دست دارید که برایتان بسیار عزیز هم هست. نگذارید به دست نااهلان بیفتد. رازدار باشید.

فال ابجد متولدین مرداد

ابجد فال شما :  ج  آ  ب

تعبیر : جوانی ات را به نحو احسن بگذران خوش باش. رسیدن به مراد بسیار سهل است و بسیار سودمند. بسیار خوش شانسی و دست به هر چه بزنی طلا می‌شود.

فال ابجد متولدین شهریور

ابجد فال شما :  د  ج  ج

تعبیر : رضایت به رضای خدا باشد. آنچه سرنوشت برایت رقم زده همان می شود. تنها کاری که از دستت برمیاید این است که به درگاه خداوند دعا کنی تا شاید سرنوشت به میل خودت برگردد. همیشه امید داشته باش و به وعده های دروغین و رنگارنگ دیگران توجهی نکن.

 

فال ابجد متولدین مهر

ابجد فال شما :  ب  آ  ج

تعبیر : دوستی به تو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

 

فال ابجد متولدین آبان

ابجد فال شما :  د  د  ج

تعبیر : کار شما مربوط به خود شماست ،از ایرادها و ناخشنودی های مردم و اطرافیان درمورد کاری که شروع کرده ای ناراحت نشو و به تلاش خود ادامه بده.

فال ابجد متولدین آذر

ابجد فال شما :  آ  ب  ب

تعبیر : از زندگی با تلاش و زحمت ،عشق و دوست داشتن ،گردش و برنامه های نو لذت ببر. اگر ازکسی ناراحتی و کینه ای به دل داری آنرا فراموش کن وبه فکر انتقام مباش و آنها را به خدا واگذار کن.

فال ابجد متولدین دی

ابجد فال شما :  د   د  ج

تعبیر : خیلی ناامید هستی ،دست از ناامیدی بردار و دلت را قوی کن که کلید هر دربسته ای دعاست. از دورویی و تزویر دوری کن و با صداقت پیش برو که موفق خواهی شد.

فال ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما :  ب  آ  آ

تعبیر : درد دل کردن و رازو نیاز با خدا برای تو از یک دوست عادی بهتر است چون هر منفعتی می بینی از هدایت ایشان است. وجود خود را به خدا نزدیک کن تا بلکه دلت آرامش بیشتری پیدا کند. در این حالت است که به مراد میرسی و فالت نیکو می‌شود و غم دوری عزیزان را نمی کشی و از آتش نفس اماره در امان میمانی.

فال ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما :  ج  ج  ب

تعبیر : دارای افکار بلندی هستید و می خواهید به درجات بالایی برسید هرچندکه با این افکار پیشرفت می کنید ولی حواستان باشد که هرچیزی حد و اندازه ای دارد مواظب باشید که سقوط نکنید.


بیشتر بخوانید:


انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۳.۵]
  • نویسنده : علی اکبر رضایی