ساعت پخش ۵ سریال نوروز ۱۴۰۱ + اسامی بازیگران
ساعت پخش ۵ سریال نوروز ۱۴۰۱ + اسامی بازیگران
ساعت پخش 5 سریال نوروز 1401 را در نودادبرتر مشاهده کنید.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر نودادبرتر، برای اطلاع از ساعت پخش ۵ سریال نوروز ۱۴۰۱ و همچنین اسامی بازیگران این سریال ها با نودادبرتر همراه باشید.

ساعت پخش سریالهای نوروزی ۱۴۰۱

نوروز ۱۴۰۱ تلویزیون با ۵ سریال جذاب همراه است که ساعت پخش آنها و ترتیب پخش آنها را در نودادبرتر قرار داده ایم تا به راحتی اطلاع رسانی شود

 1. اولین سریالی که پخش می شود ساعت ۲۰:۰۰ سریال دردسرهای شیرین است که از شبکه ۵ پخش می شود
 2. دومین سریالی که پخش می شود ساعت ۲۰:۴۵ سریال نجلا۲ است که از شبکه ۳ پخش می شود
 3. سومین سریالی پخش می شود ساعت ۲۱:۳۰ سریال خداداد است که از شبکه ۲ پخش می شود
 4. چهارمین سریالی که پخش می شود ساعت ۲۲:۱۵ سریال زیرخاکی است که از شبکه ۱ پخش می شود
 5. پنجمین سریالی که پخش می شود ساعت ۲۳:۰۰ سریال جنابعالی است که از شبکه نسیم پخش می شود

معرفی سریال های نوروز ۱۴۰۱ با اسامی بازیگران

سریال دردسرهای شیرین در نوروز۱۴۰۱

Actors of the series shirin Troubles in Nowruz 1401

بازیگران سریال دردسرهای شیرین در نوروز۱۴۰۱

 • پخش از: شبکه پنج سیما
 • ساعت پخش: ساعت ۲۰:۰۰
 • کارگردان: سهیل موفق
 • بازیگران: پوریا پورسرخ، مریم مومن، افسانه بایگان، رضا توکلی، یوسف مرادیان، پوراندخت مهیمن، سمیرا حسینی و…

سریال «دردسرهای شیرین» یکی‌دیگر از سریالهای نوروزی سال ۱۴۰۱ است. این سریال خانوادگی از شبکه پنج پخش خواهد شد. سریال دردسرهای شیرین به تهیه‌کنندگی سید علی‌اکبر محمودی قصه زندگی زوج جوانی را روایت می‌کند. زندگی این زوج با بازی «پوریا پورسرخ» و «مریم مومن» مشکلات زیادی دارد. آنها کشمکش فراوانی را در زندگی تحمل می‌کنند. اما در این بین با بروز حوادثی صفحه جدیدی در زندگی آنها باز می‌شود.

سید علی‌اکبر محمودی تهیه‌کننده سریال نوروزی شبکه پنج در خصوص آن گفته است:

سریال دردسرهای شیرین با ژانر خانوادگی و درون مایه‌ای کمدی، مشکلات زوج‌های جوان را مطرح می‌کند. مشکلاتی که همه ما در زندگی با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، اما زوج‌های جوان به دلیل تجربه کمتر، ممکن است توانایی حل مسئله نداشته باشند.

معرفی سریال نجلا ۲ در نوروز ۱۴۰۱

The names of the actors of Najla 2 series on Nowruz 1401

اسامی بازیگران سریال نجلا ۲ در نوروز ۱۴۰۱

 • پخش از: شبکه ۳ سیما
 • تاریخ و ساعت پخش: از اول فروردین ۱۴۰۱، هرشب ساعت ۲۰:۴۵
 • کارگردان: خیرالله تقیانی‌پور
 • بازیگران: مهیا دهقانی، هدایت هاشمی، سیدمهرداد ضیایی، آزیتا حاجیان، حسام منظور، ملیکا شریفی‌نیا

سریال نجلا ۲ یکی دیگر از سریال های عید نوروز ۱۴۰۱ است. این سریال که در ادامه سریال نجلا ساخته شده، یک مجموعه ۴۰ قسمتی است که در حال‌وهوایی عاشقانه روایت می‌شود. داستان فصل دوم سریال نجلا، از موردانتظارترین سریال های تلوزیونی نوروز ۱۴۰۱ ، در سال‌های ۵۸ و ۵۹ و با بازگشت شخصیت‌ها از کربلا روایت می‌شود.

از مهمترین حواشی این سریال، عدم حضور سارا رسول‌زاده بازیگر نقش نجلا، در فصل دوم سریال بود. گرچه علت جدایی وی هیچگاه به صورت رسمی اعلام نشد، اما برخی منابع از مشغله زیاد وی سخن می‌گویند. محیا دهقانی جایگزین سارا رسول‌زاده در مجموعه نجلا ۲ شد. اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد سریال نجلا ۲، از بهترین سریالهای نوروز ۱۴۰۱ ، کسب کنید به مقاله سریال نجلا ۲ مراجعه کنید.

معرفی سریال خداداد در نوروز ۱۴۰۱

The names of the actors of Khodadad TV series on Nowruz 1401

اسامی بازیگران سریال خداداد در نوروز ۱۴۰۱

 • پخش از: شبکه دو سیما
 • تاریخ و ساعت پخش: از اول فروردین ۱۴۰۱، هرشب ساعت ۲۱:۳۰
 • کارگردان: علی غفاری
 • بازیگران: علی صبوری، رضا ناجی، پیام دهکردی، سوسن پرور، سارا باقری، سیاوش طهمورث و…

اگر کنجکاوید اسامی سریالهای نوروزی ۱۴۰۱ را بدانید، باید بگوییم که «خداداد» سریال شبکه دوم سیما خواهد بود. این سریال با ژانر کمدی به کارگردانی علی غفاری ساخته در حال ساخت است. علی غفاری کارگردان سریال پرطرفدار «بچه مهندس ۳» با تهیه‌کنندگی سعید سعدی ساخت یکی از سریال های تلوزیونی نوروز ۱۴۰۱ را برعهده دارد. سریال تلویزیونی خداداد با موضوعی کمدی به نگارش درآمده است. این سریال مشکلات مردم از قشرهای مختلف را با نگاهی طنزآلود مورد بررسی قرار می‌دهد.

در خلاصه داستان این سریال کمدی نوروزی ۱۴۰۱ آورده‌اند که:

میگن گره‌ای که با دست باز میشه رو نباید با دندون باز کرد. اما خداداد چاره دیگه‌ای نداره و روی این موضوع حساب کرده!

علی غفاری کارگردان سریال خداداد پیشتر به دلیل ساخت فیلم سینمایی «تک تیرانداز» با بازی کامبیز دیرباز نتوانست خود را به ساخت سریال «بچه مهندس ۴» برساند. حال او را در مقام کارگردان سریال خداداد، یکی از سریالهای نوروزی سال ۱۴۰۱ می‌بینیم. این سریال در ۱۳ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید می‌شود و یکی از سریالهای خنده دار عید ۱۴۰۱ است.


مطالب مرتبط:


 • معرفی سریال زیرخاکی ۳ نوروز ۱۴۰۱
 • The names of the actors of the zirkhaki3 series Nowruz 1401

  اسامی بازیگران سریال زیرخاکی ۳ نوروز ۱۴۰۱

 • پخش از: شبکه یک سیما
 • تاریخ و ساعت پخش: هرشب ساعت ۲۲:۱۵
 • کارگردان: جلیل سامان
 • بازیگران: ژاله صامتی، پژمان جمشیدی، گیتی قاسمی، هومن برق نورد، نادر فلاح، پیام احمدی نیا، رایان سرلک و…
 • در فهرست سریالهای طنز نوروز ۱۴۰۱ نام سریال زیرخاکی نیز به چشم می‌خورد. فصل سوم سریال جذاب و تماشایی «زیرخاکی» برای پخش از شبکه یک سیما به عنوان یکی از سریال های نوروزی ۱۴۰۱ در نظر گرفته شده است. این سریال از اوایل آذر ماه تولید خود را آغاز کرد و در حال فیلمبرداری در شهرک دفاع مقدس است. شنیده‌ها حاکی از آنند که تیم بازیگران فصل دوم این سریال همچنان در فصل سوم حضور دارند. و قرار است چندین بازیگر شناخته شده از جمله «پیام احمدی‌نیا» جلوی دوربین «زیرخاکی ۳» بازی کنند.
 • سریال زیرخاکی به تهیه‌کنندگی رضا نصیری‌نیا پخش خود را در ماه رمضان ۱۳۹۹ آغاز کرد. استقبال بی‌نظیر مردم از این سریال تاریخی کمدی باعث شد تا زیرخاکی ۲ در سال ۱۴۰۰ هم مهمان خانه‌هایمان باشد. روند داستان سریال زیرخاکی جذابیت زیادی داشت و همین امر توانست آن را به ساخت فصل سوم بکشاند. حال باید منتظر پخش آن به عنوان یکی از تماشایی‌ترین سریال های تلوزیونی نوروز ۱۴۰۱ باشیم. با وجود اینکه تاکنون شبکه یک سیما سریال دیگری را در لیست سریالهای نوروزی سال ۱۴۰۱ قرار نداده است، می‌توان پخش زیرخاکی ۳ را از این شبکه برای نوروز ۱۴۰۱ قطعی دانست.
 • سریال زیرخاکی ۳ در ادامه دو فصل قبلی خود ساخته شده است. فریبرز باغ‌بیشه فردی بلند پرواز بود و تلاش می‌کرد تا راه صد ساله را یک شبه طی کند. داستان فصل سوم این سریال کمدی نوروزی ۱۴۰۱ با اسیر شدن فریبرز باغ‌بیشه، شخصیت اصلی قصه ادامه پیدا می‌کند. او که قرار بود با چمدانی پر از عتیقه فرار کند، حال توسط نیروهای عراقی به اسارت درآمده است.

معرفی سریال جناب عالی در نوروز ۱۴۰۱

The names of the actors of the series jenabe aali on Nowruz 1401

اسامی بازیگران سریال جناب عالی در نوروز ۱۴۰۱

 • پخش از: شبکه نسیم سیما
 • ساعت پخش: هرشب ساعت ۲۳:۰۰
 • کارگردان: عادل تبریزی
 • بازیگران: امیرحسین رستمی، حسین سلیمانی، بیژن بنفشه‌خواه، میرطاهر مظلومی، بیتا سحرخیز، منوچهر آذری و..

این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی عادل تبریزی، در قیطریه، تصویربرداری‌اش به پایان رسید.

“جناب عالی” یک طنزِ جذاب و دلچسب است. البته فضای اجتماعی و انتقادی هم دارد؛ این سریال که فیلمبرداری خود را از اوایل آبان‌ماه در تهران آغاز کرده بود.

این سریال کمدی – اجتماعی است که قرار است با نگاهی طنز به نقد سیستم‌ اداری کشور و مانع تراشی‌های بر سر انجام کارها بپردازد.

برنامه دورهمی در نوروز ۱۴۰۱

 • پخش از: شبکه نسیم
 • تاریخ و ساعت پخش: از ۲۸ اسفند، هرشب ساعت ۲۱
 • کارگردان: مهران مدیری

یکی از برنامه‌های که لازم است در معرفی سریالهای نوروزی ۱۴۰۱ بدان بپردازیم، برنامه محبوب دورهمی است. دورهمی یک برنامه تلویزیونی با اجرای مهران مدیری است که پخش آن از سال ۱۳۹۴ آغاز شد. مدیری طی ۴ فصل، در این برنامه به موضوعات مختلفی پرداخته و با افراد بسیاری گفتگو کرده است. در سال ۱۴۰۰ برای اولین بار شاهد پخش مسابقه دورهمی بودیم. حال در میان سریال های تلوزیونی نوروز ۱۴۰۱ می‌توانیم به تماشای دومین سری از مسابقه دورهمی نیز بنشینیم.

این برنامه، از بهترین برنامه های نوروز ۱۴۰۱ ، تغییرات بسیاری را در نوع سوالات و در مجموع رویکرد خود لحاظ کرده است تا برنامه‌ای به مراتب مفرح‌تر و شادتر از سری پیشین خود باشد. مسابقه این بار نیز با ۸ شرکت‌کننده آغاز می‌شود. تاکنون بیش از ۶۰ قسمت برنامه ضبط شده و تولید برنامه تا پایان قسمت ۸۰ ادامه دارد.


یشتربخوانید:


انتهای پیام/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
 • نویسنده : آیدا رضایی