ماجرای درگیری دنیا جهانبخت با مادر مهراد جم + عکس ها
ماجرای درگیری دنیا جهانبخت با مادر مهراد جم + عکس ها
دنیا جهانبخت فرزند خود را بالاخره به دنیا آورد.

به گزارش نوداد برتر؛ ماجرای درگیری دنیا جهانبخت با مادر مهراد جم را در نودادبرتر دنبال کنید.

جزئیات دعوای دنیا جهانبخت با مادر مهراد جم

مهراد جم همسر سابق دنیا جهانبخت بوده است. مهراد جم از خوانندگان پرطرفدار ایرانی است که پس از ترک دنیا جهانبخت به ایران بازگشت. به تازگی فرزند مهراد جم و دنیا جهانبخت به دنیا آمده است. ظاهرا پس از به دنیا آمدن فرزند دنیا جهانبخت مادر مهراد جم در پیامک هایی به چهره این نوزاد پرداخت و دنیا جهانبخت هم کنایه های مادر مهراد جم را بی پاسخ نگذاشت.

Details of Jahanbakht's fight with Mehrad Jam's mother

جزئیات دعوای دنیا جهانبخت با مادر مهراد جم

بیوگرافی دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت متولد ۳۰ آبان ۱۳۶۸ در تهران ، چهره جنجالی اینستاگرام است. فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که از فتومدلینگ شروع کرد سپس مدتی در ترکیه بود و حالا در انگلستان و ترکیه زندگی می کند. دنیا با نام اصلی «زهرا» جهانبخت در یک خانواده چهار نفره در شمیران به دنیا آمده است ، پدرش مجید جهانبخت فوت کرده و مادرش خانه دار است و یک برادر هم دارد.

World baby photo of Jahanbakht and Mehrdad Jam

عکس بچه دنیا جهانبخت و مهرداد جم

دنیا جهانبخت در راه آمریکا

با پایان یافتن تحصیلات در ایران ، خانوادگی به ترکیه مهاجرت کردیم ، خداروشکر خانوادم اوضاع مالی خوبی داشتند و دارند و منو همیشه ساپورتم می کنند. قصد دارم بعد از مدتی اقامت در ترکیه به آمریکا مهاجرت کنم و حالا چند سالیست در نوبت بررسی سفارت این کشور هستم که هنوز به نتیجه نرسیده است.

World baby photo of Jahanbakht and Mehrdad Jam

عکس بچه دنیا جهانبخت و مهرداد جم

اولین بار سال ۹۴ نام دنیا جهانبخت در فضای مجازی پخش شد انتشار خبر تصادف پورشه زرد رنگ که روزی متعلق به پسر امیر قلعه نویی بود شروع شد. در این حادثه خانم «پریوش اکبرزاده» درگذشت و دنیا که اولین نفر اعلام کننده خبر بود از این حادثه برای خود فالوورهای زیادی جمع کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • منبع خبر : برخط نیوز