آغاز طرح پیش فروش محصولات سایپا در سال۱۴۰۱+ جزئیات
آغاز طرح پیش فروش محصولات سایپا در سال۱۴۰۱+ جزئیات
شرایط پیش فروش با زمان تحویل حداکثر یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا اعلام شد.

به گزارش نوداد برتر؛ آغاز طرح پیش فروش محصولات سایپا در سال۱۴۰۱ مورد بررسی قرار گرفت.

جزئیات آغاز طرح پیش فروش محصولات سایپا

گروه خودروسازی سایپا در نظر دارد پیش فروش ۷ محصول خود را ویژه آذرماه آغاز نماید.

به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا میرساند، شرایط پیش فروش با زمان تحویل حداکثر یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا به شرح جدول ذیل اعلام میگردد:

متقاضیان محترم از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ (به مدت ۲ روز) به صورت ۲۴ ساعته میتوانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا مراجعه نمایند.

تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه فعال است.

آغاز طرح پیش فروش محصولات سایپا ویژه آذرماه ۱۴۰۰+ جزئیات

 

سایپا تاکنون با چندین شرکت خودروسازی اروپایی و آسیایی از جمله کیا موتورز کرهٔ جنوبی، رنو و سیتروئن فرانسه، نیسان ژاپن و چانگان موتورز و زوتای اتوی چین در زمینهٔ تولید و مونتاژ خودرو همکاری داشته و از آغاز دههٔ ۱۳۹۰ خورشیدی محصولاتی مانند تیبا، ساینا و کوئیک را به‌عنوان خودروهای بومی طراحی و تولید کرده‌است. پرفروش‌ترین محصول سایپا، پراید است که در ۹ ماه نخست سال ۱۳۹۶ با فروش بیش از ۱۵۰ هزار دستگاه، به‌عنوان پرفروش‌ترین خودروی تولیدی بازار داخلی ایران شناخته‌شد.

پراید در سال ۱۳۹۸ نیز همچنان پرفروش‌ترین خودروی داخلی در بازار ایران بود، اما در سال ۱۳۹۹ با تعطیلی خط تولید پراید، فروش کلی محصولات سایپا نیز روند نزولی را پیش گرفت

سایپا مالک صددرصدی شرکت مگاموتور است که سازندهٔ موتور، گیربکس و اکسل خودروهای سایپا، زامیاد و پارس‌خودرو می‌باشد؛ به‌علاوه مگاموتور خود مالک صددرصدی شرکت مالیبل سایپا است که تولیدکنندهٔ قطعات اصلی ریخته‌گری و آهنگری اکسل، گیربکس و موتورهای سایپا، پارس‌خودرو و زامیاد است.

سایپا در زمینهٔ تولید شیشهٔ خودرو نیز مالک نزدیک به هفتاد درصد از سهام شرکت سایپا شیشه می‌باشد که مهم‌ترین تولیدکنندهٔ شیشه‌های خودرو در خاورمیانه است

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی