ژان کارلوس ویسنته هافبک برزیلی به استقلال کیست؟/ بیوگرافی بازیکن برزیلی آبی ها
ژان کارلوس ویسنته هافبک برزیلی به استقلال کیست؟/ بیوگرافی بازیکن برزیلی آبی ها
ژان کارلوس ویسنته هافبک برزیلی در لیست استقلال قرار گرفت.

به گزارش تیتربرتر؛ نائب رئیس فعلی باشگاه نائوچیکو روز گذشته باز هم از پیشنهاد استقلال برای جذب ژان کارلوس سخن گفت.

جزئیات پیوستن ژان کارلوس ویسنته هافبک برزیلی به استقلال

ژان کارلوس ویسنته هافبک برزیلی، یکی از گزینه های فرهاد مجیدی برای تقویت خط میانی این تیم است. بازیکنی که تا سال ۲۰۲۴ با نائوچیکو در سری B برزیل قرارداد دارد و گفته می شود بند فسخ او، ۳ میلیون یورو است. به ادعای رسانه های برزیلی، پیشنهاد نخست آبی های پایتخت برای جذب این بازیکن رد شده بود و استقلال پیشنهاد دومی را برای جذب ژان کارلوس ارائه داده است.

انتخابات ریاست باشگاه نائوچیکو ۵ دسامبر برگزار می شود و به همین دلیل نامزدهای کسب ریاست این باشگاه چند وقتی است که در برنامه یوتیوبی blog do torcedor حاضر شده و برنامه هایشان را شرح می دهند. روز گذشته دیوگنس براگا نائب رئیس فعلی و یکی از نامزدهای کسب ریاست نائوچیکو در این برنامه حضور پیدا کرد و درباره ماجرای پیشنهاد استقلال سخنانی را به زبان آورد.

دیوگنس براگا در بخشی از صحبت هایش گفت: پیشنهاد نخست باشگاه ایرانی رد شد و آنها پیشنهاد دیگری را به مدیربرنامه های ژان کارلوس ارائه داده اند که ارزش مالی آن هنوز به دست ما نرسیده است. ژان تا سال ۲۰۲۴ با ما قرارداد دارد و او تنها پس از دریافت یک پیشنهاد غیرقابل چشم پوشی می تواند از تیم جدا شود. ما قرارداد فوق العاده ای با ژان داریم چرا که او شایسته این قرارداد است.

وی ادامه داد: برای من، او بهترین بازیکن سری B است که می تواند در بسیاری از تیم های سری A نیز بازی کند. او در نائوچیکو بسیار خوشحال است و من نیز بابت حضور او خوشحالم. من معتقدم تنها با رسیدن پیشنهاد خوبی که قابل رد کردن نباشد، می توان اجازه جدایی او را صادر کرد.

ژان کارلوس ویسنته بازیکن ۲۹ ساله نائوچیکو در این فصل عملکرد خوبی داشته و طبق داده های سایت سوفا اسکور، ارزشمندترین بازیکن سری B برزیل محسوب می شود. او در این فصل و تا به اینجای کار ۴۴ بازی برای نائوچیکو انجام داده که حاصل آن ۱۳ گل (۱۱ گل در سری B) و ۱۲ پاس گل داد (۹ مورد آنها در سری B) بوده است.

مبلغ قرارداد بازیکن جدید استقلال

مدیربرنامه‌های یکی از بازیکنان شاغل در فوتبال برزیل اعلام کرد که باشگاه استقلال دوباره برای به خدمت گرفتن این بازیکن دست به کار شده است.

سایت خبری «گلوبواسپورته» برزیل به نقل از مدیربرنامه‌های ژان کارلوس ویسنته بازیکن تیم نائوتیکو در دسته دوم (سری B) فوتبال برزیل اعلام کرد که باشگاه استقلال درصدد جذب این هافبک برزیلی است.

دیویدسون اندروز مدیربرنامه‌های ژان کارلوس ویسنته ضمن تأیید تمایل استقلال به جذب موکل ۲۹ ساله‌اش اعلام کرده پیشنهادی که استقلال برای این بازیکن در نظر گرفته می‌تواند بهترین قرارداد کاری دوران بازیگری‌اش باشد.

ژان کارلوس ویسنته که در ماه‌های ژوئن و جولای سال جاری به عنوان بهترین بازیکن سری B برزیل معرفی شد، در سه فصل گذشته برای تیم نائوتیکو توپ زده و در حال حاضر یکی از بازیکنان اصلی این تیم است.

طبق گزارش گلوبواسپورته، باشگاه استقلال سال گذشته برای جذب قرضی ژان کارلوس ویسنته رقمی در حدود ۱٫۴ میلیون رئال برزیل پیشنهاد کرده بود که از سوی این باشگاه رد شد اما قرار است در چند روز آینده پیشنهادی دیگر از سوی استقلال برای خرید این بازیکن ارائه شود. این در حالی است که او دو ماه پیش قراردادش را با تیم فعلی خود تا ماه دسامبر سال ۲۰۲۴ تمدید کرد، قراردادی که غرامت فسخ آن ۱۹ میلیون رئال برزیل (معادل ۳ میلیون یورو) است.

دیویدسون اندروز درباره تلاش استقلال برای خرید بازیکن شماره ۱۰ تیم نائوتیکو گفت: اولین پیشنهاد استقلال راضی کننده نبود اما این باشگاه در ماه دسامبر پیشنهادی جدید ارائه خواهند کرد و این بار برخلاف پیشنهاد قبلی برای خرید قطعی بازیکن است. رقم این قرارداد برای ژان بسیار بالا خواهد بود و می‌تواند بهترین قرارداد عمرش باشد. جدایی او از نائوتیکو غیرممکن نیست به شرط اینکه پیشنهاد استقلال، باشگاه را هم راضی کند. ژان واقعاً دوست دارد خارج از کشور بازی کند اما او نائوتیکو را هم دوست دارد. در حال حاضر باشگاه نائوتیکو در فرآیند انتصاب رئیس جدید قرار دارد اما پیشنهاد به دست ما رسیده است.

دیویدسون اندرزو همچنین اعلام کرد که ژان کارلوس ویسنته به جز استقلال از یکی از تیم‌های لیگ ترکیه و چند تیم برزیلی هم پیشنهاد دارد.

در همین حال دیوجنس براگا، نایب رئیس باشگاه نائوتیکو در گفت‌و‌گو با سایت گلوبو اسپورته تأکید کرد که تنها در شرایط به فروش ژان کارلوس ویسنته رضایت خواهد داد که پیشنهاد ارائه شده برای او رد نشدنی باشد.

هافبک تیم نائوتیکو در فصل جاری ۴۴ بازی انجام داده و در آن ۱۳ گل زده که ۱۱ گل آن در سری B بوده است. ویسنته همچنین ۱۲ پاس گل داده که ۹ پاس در لیگ به ثبت رسیده است. او فصل گذشته برترین گلزن تیمش بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
  • نویسنده : مریم بالوی فیلی